ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj21 Czerwca 2024 03:36
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy
Darczyńcy klubu

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Województwo Kujawsko Pomorskie
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
natorze.pl
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
18214
razy
Zostań kolarzem
Zarząd ALKS "STAL" Grudziądz prowadzi nabór do sekcji kolarskiej dziewcząt i chłopców rocznik 2010-2013. Chętni mogą zgłaszać się od poniedziałku do piątku do sekretariatu klubu, mieszczącego się na osiedlu Mniszek przy ul. Sportowców 3 w Grudziądzu w godzinach od 9 do 15. Bliższych informacji uzyskać można również pod nr tel. 56 46 51331.

 


Jacek dnia 01 maja 2022 00:00:00 · Drukuj · PDF
Puchar Polski na torze - Kalisz 8-9.06.2024
Wyniki Pucharu Polski na torze (Eliminacja Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży) w kategorii junior młodszy rozegranego w dniach 8-9.06.2024 w Kaliszu


 
 
 
 


Jacek dnia 10 czerwca 2024 07:00:00 0 Komentarzy · 115 Czytań · Drukuj · PDF
Pucharu Polski Juniorów Młodszych - Łódź 28-29.05.2024
Wyniki Pucharu Polski Juniorów Młodszych w kolarstwie torowym rozegranego w Łodzi w dniach 28-29.05.2024r.



  
  

Jacek dnia 01 czerwca 2024 10:00:00 0 Komentarzy · 120 Czytań · Drukuj · PDF
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski na torze - Pruszków 21-23.05.2024

W Młodzieżowych Mistrzostwach Polski rozgrywanych w dniach 21-23.05.2024 na torze w Pruszkowie zawodnicy ALKS STAL Grudziądz zdobyli 10 medali ( w tym 2 złote, 6 srebrnych i 2 brązowe ).

JUNIORZY:

Złoty medal
- sprint
Natalia Walecka
Srebrny medal- sprint drużynowy
Natalia Walecka,
Oliwia Kępczyńska,
Urszula Sipko
Srebrny medal
- wyścig drużynowy
Daria Ostrycharz,
Milena Tarasiewicz,
Zuzanna Marecka
Urszula Sipko,
Oliwia Kępczyńska
Srebrny medal- Keirin
Natalia Walecka
Srebrny medal- Madison
Oliwia Kępczyńska,
Urszula Sipko

MŁODZIEŻOWCY U-23

Złoty medal
- sprint
Natalia Głowacka
Srebrny medal- Keirin
Nikola Jankowska
Srebrny medal- sprint
Nikola Jankowska
Brązowy medal
- sprint druzynowy
Radosław Laskowski,
Gracjan Dąbrowski,
Tomasz Dobrzyński,
Maciej Fąk
Brązowy medal
- Keirin
Tomasz Dobrzyński



Jacek dnia 25 maja 2024 10:00:00 0 Komentarzy · 189 Czytań · Drukuj · PDF
Pucharu Polski (Eliminacja do OOM) - Dobromierz 18-19.05.2024
Wyniki Pucharu Polski (Eliminacja do OOM) w kolarstwie szosowym rozegranego w Dobromierzu w dniach 18-19.05.2023r.


Agata GroszewskaRoksana Kopowska

Jacek dnia 20 maja 2024 10:00:00 0 Komentarzy · 242 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS - Zbójno 18.05.2024
Wyniki wyścigu w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych ( start wspólny ) o Puchar Wójta Gminy Zbójno rozegranego w dniu 18 maja 2024 roku

Jacek dnia 19 maja 2024 20:00:00 0 Komentarzy · 350 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS - Świecie nad Osą 11.05.2024
Wyniki wyścigu w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych / Międzywojewódzkie Mistrzostwa w kolarstwie szosowym młodzików (start wspólny) rozegranego w dniu 11 maja 2024 roku w miejscowości Świecie nad Osą

Jacek dnia 12 maja 2024 07:00:00 0 Komentarzy · 290 Czytań · Drukuj · PDF
MWK 2024 - Wyniki IV etapu (start wspólny) Grudziądz - Grudziądz
XXXIII Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki IV etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 4.05.2024 na trasie Grudziądz - Grudziądz ( 85km )

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1ROONI RonESTIONIAN National Team
1h 49' 01''
2BIŁYK Antoni
Klub Kolarski TARNOVIA
+ 00' 00"
3BĘBEN SzymonSMS Świdnica
+ 00' 00"
4PERA MarceliKTK Kalisz
+ 00' 00"
5CLAUSEN Emil
Team Zealand Cycling - Kuehne+Nagel
+ 00' 00"
6WEDEKIND Victor
GERMAN National Team
+ 00' 00"

Klasyfikacja indywidualna po etapach - sponsor koszulki Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1BĘBEN SzymonSMS Świdnica
8h 47' 39''
2PERA MarceliKTK Kalisz
+ 00' 04"
3QUINT Antoine
GRINTA Regional Team Noord
+ 00' 09"

Klasyfikacja punktowa po etapach - sponsor koszulki BIG STAR SHOES

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1ROONI RonESTIONIAN National Team

Klasyfikacja aktywny po etapach - sponsor koszulki Kujawsko-Pomorskie Zrzeszenie LZS

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1PUURAID JoonasESTIONIAN National Team

Klasyfikacja urodzony w 2007 po etapach - sponsor koszulki Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnie sp. z o.o. w Grudziądzu

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1TAMMEPUU RikoESTIONIAN National Team

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika POMORZA i KUJAW po etapach - sponsor Firma METRONA POLSKA

Miejsce Imię i Nazwisko              Drużyna
1KASPROWICZ AleksanderALKS OCETIX IGLOTEX Grudziądz

Klasyfikacja drużynowa po etapach - sponsor koszulki GAZ-SYSTEM S.A.

Miejsce Drużyna
1SMS Świdnica




Informujemy, że Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest Sponsorem wydarzenia
„XXXIII Międzynarodowy Wyścig Kolarski Juniorów UCI o Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza".

Więcej informacji o spółce GAZ-SYSTEM, znajduje się na stronie www.gaz-system.pl




Jacek dnia 04 maja 2024 13:00:00 0 Komentarzy · 341 Czytań · Drukuj · PDF
MWK 2024 - Wyniki III etapu (start wspólny) Świecie - Świecie.
XXXIII Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki III etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 3.05.2024 na trasie Świecie - Świecie ( 102,2 km )

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1EDINGER RoeiISRAEL National Team
2h 16' 19''
2BĘBEN SzymonSMS Świdnica
+ 00' 03"
3PERA MarceliKTK Kalisz
+ 00' 03"
4PLONKA Wojciech
Klub Kolarski TARNOVIA
+ 00' 03"
5TAMMEPUU Riko 
ESTIONIAN National Team
+ 00' 03"
6QUINT Antoine
GRINTA Regional Team Noord
+ 00' 03"

Klasyfikacja indywidualna po etapach - sponsor koszulki Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1BĘBEN SzymonSMS Świdnica
6h 58' 42''
2PERA MarceliKTK Kalisz
+ 00' 00"
3QUINT Antoine
GRINTA Regional Team Noord
+ 00' 05"

Klasyfikacja punktowa po etapach - sponsor koszulki BIG STAR SHOES

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1QUINT Antoine
GRINTA Regional Team Noord

Klasyfikacja aktywny po etapach - sponsor koszulki Kujawsko-Pomorskie Zrzeszenie LZS

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1PUURAID JoonasESTIONIAN National Team

Klasyfikacja urodzony w 2007 po etapach - sponsor koszulki Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnie sp. z o.o. w Grudziądzu

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1TAMMEPUU RikoESTIONIAN National Team

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika POMORZA i KUJAW po etapach - sponsor Firma METRONA POLSKA

Miejsce Imię i Nazwisko              Drużyna
1KASPROWICZ AleksanderALKS OCETIX IGLOTEX Grudziądz

Klasyfikacja drużynowa po etapach - sponsor koszulki GAZ-SYSTEM S.A.

Miejsce Drużyna
1SMS Świdnica




Jacek dnia 03 maja 2024 19:00:00 0 Komentarzy · 359 Czytań · Drukuj · PDF
MWK 2024 - Wyniki II etapu (start wspólny) Lisewo - Chełmża
XXXIII Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki II etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 2.05.2024 na trasie  Lisewo - Chełmża ( 99,5 km )

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1VAN DER MERWE NicholasBULGARIAN National Team
2h 23' 15''
2WŁODARSKI MarcinKLTC Konin
+ 00' 03"
3ROONI RonESTIONIAN National Team
+ 00' 24"
4GAŁDYN Wiktor
KTK Kalisz
+ 00' 24"
5BIŁYK Antoni 
Klub Kolarski TARNOVIA
+ 00' 24"
6LAIDINEN Arseni
ESTIONIAN National Team
+ 00' 24"

Klasyfikacja indywidualna po etapach - sponsor koszulki Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1JENSEN NicklasTeam Zealand Cycling - Kuehne+Nagel
4h 14' 15''
2WEDEKIND VictorGERMAN National Team
+ 00' 04"
3VAN DER MERWE NicholasBULGARIAN National Team
+ 00' 32"

Klasyfikacja punktowa po etapach - sponsor koszulki BIG STAR SHOES

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1BIŁYK Antoni
Klub Kolarski TARNOVIA

Klasyfikacja aktywny po etapach - sponsor koszulki Kujawsko-Pomorskie Zrzeszenie LZS

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1PUURAID JoonasESTIONIAN National Team

Klasyfikacja urodzony w 2007 po etapach - sponsor koszulki Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnie sp. z o.o. w Grudziądzu

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1WEDEKIND VictorGERMAN National Team

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika POMORZA i KUJAW po etapach - sponsor Firma METRONA POLSKA

Miejsce Imię i Nazwisko              Drużyna
1KOWALSKI ArturUKS COPERNICUS CCC - SMS Toruń

Klasyfikacja drużynowa po etapach - sponsor koszulki GAZ-SYSTEM S.A.

Miejsce Drużyna
1ESTIONIAN National Team




Jacek dnia 02 maja 2024 18:30:00 0 Komentarzy · 459 Czytań · Drukuj · PDF
MWK 2024 - Wyniki I etapu (start wspólny) Gruta - Łasin
XXXIII Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki I etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 1.05.2024 na trasie Gruta - Łasin ( 102,7km )

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1JENSEN NicklasTeam Zealand Cycling - Kuehne+Nagel
2h 17' 49''
2WEDEKIND VictorGERMAN National Team
+ 00' 00"
3PUURAID JoonasESTIONIAN National Team
+ 00' 00"
4STRZELECKI Michał
VELOTALENT Cycling Team
+ 00' 58"
5WRONA Szymon 
VELOTALENT Cycling Team
+ 00' 58"
6PURNOCH Matyáš
REXONIX Kovo Praha
+ 00' 58"

Klasyfikacja indywidualna po etapach - sponsor koszulki Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1JENSEN NicklasTeam Zealand Cycling - Kuehne+Nagel
2h 17' 36''
2PUURAID JoonasESTIONIAN National Team
+ 00' 03"
3WEDEKIND VictorGERMAN National Team
+ 00' 04"

Klasyfikacja punktowa po etapach - sponsor koszulki BIG STAR SHOES

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1JENSEN NicklasTeam Zealand Cycling - Kuehne+Nagel

Klasyfikacja aktywny po etapach - sponsor koszulki Kujawsko-Pomorskie Zrzeszenie LZS

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1PUURAID JoonasESTIONIAN National Team

Klasyfikacja urodzony w 2007 po etapach - sponsor koszulki Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnie sp. z o.o. w Grudziądzu

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1PUURAID JoonasESTIONIAN National Team

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika POMORZA i KUJAW po etapach - sponsor Firma METRONA POLSKA

Miejsce Imię i Nazwisko              Drużyna
1JUREK PawełALKS "STAL" Grudziądz

Klasyfikacja drużynowa po etapach - sponsor koszulki GAZ-SYSTEM S.A.

Miejsce Drużyna
1ESTIONIAN National Team




Jacek dnia 01 maja 2024 18:00:00 0 Komentarzy · 359 Czytań · Drukuj · PDF
Strona 1 z 136 1 2 3 4 > >>
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Marzec 2024 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007