ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj12 Grudzień 2018 17:46
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
715
razy
Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS w kolarstwie torowym 20-21.10.2018
Wyniki Mistrzostw Polski konkurencje nieolimpijskie ( kat. junior i U-23 ) oraz Mistrzostw Krajowego Zrzeszenia LZS w kolarstwie torowym 20-21.10.2018

Jacek dnia 22 październik 2018 07:00:00 0 Komentarzy · 144 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Saint-Quentin-en-Yvelines 21.10.2018
W trzecim dniu Pucharu Świata Mateusz Rudyk zajęła 4 miejsce w kwalifikacjach sprintu  ( 9.611 nowy REKORD POLSKI !!! ) i awansował bezpośrednio do 1/8, zaś Rafał Sarnecki był 23 ( 9.948 ) i awansował do 1/16.

Sprint - eliminacje

W 1/16 Rafał Sarnecki przegrał z Jackem Carlinem i odpadł z dalszej rywalizacji.

Sprint - 1/16

Mateusz Rudyk zwyciężył zarówno w 1/8 Matthijsem Buchli jak i 1/4 z Josephem Trumanem  i awansował do półfinału

Sprint - 1/8
Sprint - 1/4

Urszula Łoś awansowała po zwycięstwie w repasażu do drugiej rundy wyścigu Keirin.

Keirin - pierwsza runda
Keirin - pierwsza runda - repasaż

Mateusz Rudyk przegrał w półfinale sprintu z Harrie Lavreysenem a następnie w walce o brąz uległ Jeffreyowi Hoogland i został sklasyfikowany na 4 miejscu

Sprint - półfinał
Sprint - finał

Urszula Łoś zajęła 4 miejsce wyścigu drugiej rundy Keirinu a w finale B zajęła 4 miejsce i ostatecznie zajęła 10 miejsce.

Keirin - druga runda
Keirin - finał

Jacek dnia 21 październik 2018 13:20:00 0 Komentarzy · 135 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Saint-Quentin-en-Yvelines 20.10.2018
W drugim dniu Pucharu Świata Krzysztof Maksel awansował po zwycięstwie w repasażu do drugiej rundy wyścigu Keirin.

Keirin - pierwsza runda
Keirin - pierwsza runda - repasaż

W drugiej rundzie zajął 2 miejsce i awansował do finału

Keirin - druga runda

W Finale A wyścigu Keirin Krzysztof Maksel zajął 3 miejsce i zdobył brązowy medal Pucharu Swiata

 
Keirin - finał

Bartosz Rudyk wygrał eliminacje do wyścigu Scratch a w finale zajął 17 miejsce

Scratch - eliminacje
Scratch - finał

W sprincie Kobiet Urszula Łoś zajęła 25 miejsce w eliminacjach (11.165), w 1/16 wygrała z Natashą Hansen zaś w 1/8 przegrała z Laurine van Riessen i odpadła z dalszej rywalizacji

Sprint - eliminacje
Sprint - 1/16
Sprint - 1/8


Jacek dnia 20 październik 2018 21:00:00 0 Komentarzy · 127 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Saint-Quentin-en-Yvelines 19.10.2018
W pierwszym dniu Pucharu Świata drużyna w składzie Maciej Bielecki (Piast Szczecin), Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel zajęła 4 miejsce w kwalifikacjach sprintu drużynowego ( 43.878 ) i w pierwszej rundzie zmierzy się z Rosjanami.

Sprint drużynowy  - eliminacje

Drużyna kobiet w składzie Marlena Karwacka (BCM Novatex), Urszula Łoś zajęła 9 miejsce w eliminacjach sprintu drużynowego ( 33.867 ) i nie awansowała do następnej rundy.

Sprint drużynowy Kobiet - eliminacje

W pierwszej rundzie sprintu drużynowego drużyna w składzie Maciej Bielecki (Piast Szczecin), Mateusz Rudyk, Rafał Sarnecki przegrała z Rosjanami ( 43.871 ) i ostatecznie została sklasyfikowana na 6 miejscu.

Sprint drużynowy - pierwsza runda


Jacek dnia 19 październik 2018 21:00:00 0 Komentarzy · 149 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Saint-Quentin-en-Yvelines 18.10.2018
W kwalifikacjach wyścigu drużynowego na dochodzenie drużyna w składzie z Bartoszem Rudykiem zajęła 9 miejsce w kwalifikacjach wyścigu drużynowego na dochodzenie ( 3:59.942 ) i nie awansowała do następnej rundy.

Wyścig drużynowy na dochodzenie - eliminacje

Jacek dnia 18 październik 2018 22:00:00 0 Komentarzy · 117 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Saint-Quentin-en-Yvelines 19-21.10.2018
W dniach 19-21.10.2018 w Saint-Quentin-en-Yvelines odbędzie się Puchar Świata na torze, w którym wystartują:

Urszula Łoś, Rafał Sarnecki, Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel i Bartosz Rudyk.

Wyniki PŚ można śledzić na stronie.

Transmisja na żywo w niedzielę na TVP Sport (15:25) i Eurosport (17:00)

Jacek dnia 18 październik 2018 07:00:00 0 Komentarzy · 138 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Polski Elity na Torze - Pruszków 11-14.10.2018
W dniach 11-14.10.2018 w Pruszkowie odbyły się Mistrzostwa Polski na Torze w kategorii Elita oraz Mistrzostwa Polski juniorów młodszych w konkurencjach nieolimpijskich.

W pierwszym dniu drużyna w składzie Rafał Sarnecki, Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel, Mateusz Lipa zdobyła złoty medal w sprincie drużynowym.


W sprincie drużynowym Kobiet srebrny medal wywalczyła Urszula Łoś i Katarzyna Kirszenstain zaś brązowy Karolina Pizoń i Ewa Fajkowska.


W wyścigu drużynowym na 4000m drużyna w składzie Adrian Tekliński, Mateusz Rudyk, Mariusz Gąsiorowski, Jakub Krysztofiak zdobyła srebrny medal.


W rozgrywanych Mistrzostwach Polski w konkurencjach nieolimpijskich juniorów młodszych Wiktoria Milda zdobyła złoty a Julia Włodarczyk srebrny medal w wyścigu punktowym. W wyścigu punktowym juniorów młodszych złoty medal zdobył Sebastian Kubacki a srebrny medal wywalczył Radosław Lewandowski.




W sprincie złoty medal wywalczył Mateusz Rudyk a srebrny Rafał Sarnecki.


W sprincie Kobiet złoty medal zdobyła Urszula Łoś ( w eliminacjach ustanowiając Rekord Polski na 200m ze startu lotnego 11,093 ).



W wyścigu Scratch złoty medal zdobył Adrian Tekliński a w wyścigu eliminacyjnym zdobył brązowy medal



W wyścigu eliminacyjnym juniorek młodszych złoty medal zdobyła Sylwia Kulczyk. W wyścigu eliminacyjnym juniorów młodszych złoty medal wywalczył Radosław Lewandowski zaś brązowy Przemysław Deręgowski.


  

W wyścigu na 500m juniorów młodszych złoty medal zdobył Szymon Welens.


W trzecim dniu w Keirinie złoty medal wywalczył Krzysztof Maksel a srebrny Mateusz Lipa.


W Keirinie Kobiet złoty medal zdobyła Urszula Łoś.


W wyścigu Madison srebrny medal zdobyli Adraian Tekliński i Bartosz Rudyk.


W ostatnim dniu w wyścigu w wyścigu na 500m Kobiet złoty medal wywalczyła Urszula Łoś a brązowy Karolina Pizoń.








Jacek dnia 15 październik 2018 07:00:00 0 Komentarzy · 126 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS / Kryterium Asów - Lubicz 7.10.2018
Wyniki Kryterium Asów w ramach Kolarskiej Liga Uczniowskich Klubów Sportowych z dnia 7 października 2018 rozegranego w Lubiczu

Jacek dnia 08 październik 2018 07:00:00 0 Komentarzy · 141 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Polski 2018 w jeździe dwójkami i jeździe drużynowej- 6-7.10.2018 Golczewo
W rozegranych w dniach 6-7.10.2018 Mistrzostwach Polski w jeździe dwójkami i jeździe drużynowej zawodnicy ALKS STAL Grudziądz zdobyli 4 medale.

W jeździe dwójkami brązowy medal wywalczyła Wiktoria Milda i Iga Wiklińska w kat juniorka młodsza oraz Kacper Gieryk i Radosław Lewandowski w kategorii junior młodszy.

Pełne wyniki jazdy dwójkami

W jeździe drużynowej brązowe medale wywalczyła drużyna juniorek młodszych w składzie Wiktoria Milda, Iga Wiklińska, Sylwia Kulczyk, Julia Włodarczyk oraz juniorów młodszych w składzie Kacper Gieryk, Radosław Lewandowski, Przemysław  Deręgowski, Sebastian Kubacki.

Pełne wyniki jazdy drużynowej

Jacek dnia 07 październik 2018 22:00:00 0 Komentarzy · 136 Czytań · Drukuj · PDF
Jerzy Ordak nie żyje !!!
Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 25.09.2018 zmarł nagle długoletni działacz, członek zarządu i sponsor naszego klubu Jerzy Ordak.


Rodzinie i Najbliższym składamy wyrazy szczerego współczucia.

Zarząd, działacze, trenerzy i zawodnicy ALKS STAL Grudziądz

Nabożeństwo pogrzebowe zostanie odprawione w kościele Farnym w piątek 28 września 2018 o godzinie 11.00, po czym około godziny 12.00 nastąpi odprowadzenie Zmarłego na cmentarz przy ulicy Cmentarnej.

Jacek dnia 26 wrzesień 2018 10:00:00 0 Komentarzy · 134 Czytań · Drukuj · PDF
Kolarska Liga UKS ( start wspólny ) - Mały Rudnik 23.09.2018
Wyniki IX Ogólnopolskiego Wyścigu o Puchar Starosty Powiatu Grudziądzkiego w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych ( start wspólny ) rozegranego 23 września 2018 w Małym Rudniku

Jacek dnia 24 wrzesień 2018 07:00:00 0 Komentarzy · 178 Czytań · Drukuj · PDF
Strona 2 z 106 < 1 2 3 4 5 > >>
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Grudzień 2018 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007