ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj16 Sierpnia 2022 09:18
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy
Darczyńcy klubu

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
natorze.pl
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
32173
razy
Mistrzostwa Europy Juniorów i Młodzieżowców w kolarstwie torowym - Anadia 14.07.2022
W pierwszym dniu Młodzieżowych Mistrzostw Europy w kolarstwie torowym bardzo dobbrze zaprezentowali się zawodnicy ALKS STAL Grudziądz

Maja Tracka zdobyła srebrny medal w wyscigu Scratch w kat. juniorka.

Wyniki - Scratch juniorka






Drużyna w składzie z Gracjanem Dąbrowskim i Radosławem Laskowskim zdobyła srebrny w sprincie druzynowym juniorów.



Drużyna w składzie z Elizą Rabazyńską  i Natalią Głowacką zdobyła brązowy medal w sprincie druzynowym juniorów.





Jacek dnia 14 lipca 2022 23:00:00 0 Komentarzy · 153 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Europy Juniorów i Młodzieżowców w kolarstwie torowym - Anadia 14-19.07.2022
W dniach 14-19.07.2022 w Anadi ( Portugalia ) rozegrane zostaną Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym, w których wystartuje osmioro reprezentantów ALKS STAL Grudziądz: Maja Tracka, Zuzanna Chylińska, Eliza Rabazyńska, Natalia Głowacka, Nikola Jankowskai, Gracjan Dąbrowski, Radosław Laskowski, Tomasz Dobrzyński.

Wyniki "na żywo" można sledzić na stronie oraz streaming


Jacek dnia 14 lipca 2022 07:00:00 0 Komentarzy · 178 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS - Rogóźno 3.07.2021
Wyniki wyścigu w ramach Wojewódzkiej Kolarskiej Liga UKS (start wspólny) rozegranego 3 lipca 2022 roku w miejscowości Rogóźno.

Jacek dnia 04 lipca 2022 07:00:00 0 Komentarzy · 167 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS - Gruta 2.07.2022
Wyniki wyścigu w ramach Wojewódzkiej Kolarskiej Liga UKS (start wspólny) rozegranego 2 lipca 2022 roku w miejscowości Gruta.

Jacek dnia 03 lipca 2022 20:00:00 0 Komentarzy · 162 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Polski Szkołek Kolarskich - Raszków 25-26.06.2022
Wyniki Mistrzostw Polski Szkołek Kolarskich rozegranych w Raszkowie w dniach 25-26.06.2022.

Jacek dnia 27 czerwca 2022 07:00:00 0 Komentarzy · 146 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowymy - Nowy Dwór Mazowiecki 26.06.2022
W ostatnim dniu rozgrywanych w dniach 22-26.06.2022 w Nowym Dworze Mazowieckim Mistrosstwach Polski w kolarstwie szosowymy Maja Tracka zdobyła złoty medal w wyścigu ze startu wspólnego w kat. juniorka a Zuzannna Chylińska zajęła 4 miejsce przegrwając brązowy medal o ok. 2 cm.

 
Maj Tracka na mecie wyścigu ze startu wspólnego
 Podium MP kat. juniorka - start wspólny




Jacek dnia 26 czerwca 2022 18:00:00 0 Komentarzy · 151 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowymy - Nowy Dwór Mazowiecki 23.06.2022
W rozgrywanych w dniach 22-26.06.2022 w Nowym Dworze Mazowieckim Mistrosstwach Polski w kolarstwie szosowymy Maja Tracka zdobyła srebrny a Zuzanna Chylińska brązowy medal w jeździe indywidualnej na czas w kat. juniorka.


 Podium MP kat. juniorka - jazda indywidualna ca czas



Jacek dnia 23 czerwca 2022 22:00:00 0 Komentarzy · 151 Czytań · Drukuj · PDF
Regulaminy wyścigów - Gruta (2.07.2022),Rogóźno (3.07.2022)

Jacek dnia 22 czerwca 2022 10:00:00 0 Komentarzy · 154 Czytań · Drukuj · PDF
GP Brno na torze - 18-19.06.2022
W rozegranych w dniach 18-19.06.2022 w Czeskim Brnie "GP Brno" bardzo dobrze wypadli zawodnicy ALKS STAL Grudziądz. Mateusz Rudyk zwyciężył w sprincie indywidualnym oraz w Keirinie. W kategoriu juniorka
Natalia Głowacka zwyciężyła w sprincie a w Keirinie zajęła 3 miejsce.


 
 

Jacek dnia 20 czerwca 2022 09:00:00 0 Komentarzy · 148 Czytań · Drukuj · PDF
Chrzypsko Wielkie 18-19.06.2022
Wyniki Memoriału Tomka Jakubowskiego - Pucharu Polski w kolarstwie szosowym - eliminacji do OOM rozgrywanego w dniach 22-23.06.2019 w miejscowości Chrzypsko Wielkie.

W wyscigu ze startu wspólnego w kat. Junior młodszy zwyciężył Aleksander Kasprowicz a w jeździe indywidualnej na czas w kat. Juniorka młodsza 2 miejsce zajęła Wiktora Bonda.

 

Jacek dnia 20 czerwca 2022 08:00:00 0 Komentarzy · 129 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Polski Koziegłowy - 11-12.06.2022
W rozegranym w dniacch 11-12.06.2022 Pucharze Polski w kolarstwie szosowym - XLIV Ogólnopolski Wyścig Pod Patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy w wyscigach ze startu wspólnego Oliwia Kępczyńska zajęła 2 miejsce w kat. juniorka młodsza.



Jacek dnia 13 czerwca 2022 07:10:00 0 Komentarzy · 171 Czytań · Drukuj · PDF
Strona 2 z 127 < 1 2 3 4 5 > >>
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Sierpień 2022 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007