ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj15 Październik 2019 14:16
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
3886
razy
Wyścigi na Śląsku 13-14.07.2019
W dniach 13-14.07.2019 roku juniorzy i młodzieżowcy ALKS STAL Grudziądz startowali w dwóch kryteriach rozgrywanych w Tychach i Pszczynie.


Jacek dnia 15 lipiec 2019 10:00:00 0 Komentarzy · 154 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Europy Juniorów i Młodzieżowców w kolarstwie torowym - Gent 11.07.2019
W trzecim dniu Młodzieżowych Mistrzostw Europy drużyna, w składzie której jechał Bartosz Rudyk zajęła 6 miejsce w wyścigu drużynowym (4000m)  na dochodzenie w kategori U-23.

4000 m drużynowo - eliminacje
4000 m drużynowo - 1 runda
4000 m drużynowo - finał

 

Jacek dnia 11 lipiec 2019 22:00:00 0 Komentarzy · 224 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Europy Juniorów i Młodzieżowców w kolarstwie torowym - Gent 10.07.2019
W drugim dniu Młodzieżowych Mistrzostw Europy Szymon Welens zajął 20 miejsce w wyścigu na 1 km w kategori junior.

Wyścig na 1km Junior

Jacek dnia 10 lipiec 2019 21:00:00 0 Komentarzy · 193 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Europy Juniorów i Młodzieżowców w kolarstwie torowym - Gent 9.07.2019
W rozgrywanych w dniach 9-14.07.2019 w Gent ( Belgia ) Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w kolarstwie torowym startuje dwóch reprezentantów ALKS STAL Grudziądz Bartosz Rudyk i Szymon Welens.

W pierwszym dniu w sprincie drużynowym juniorów drużyna w składzie Szymon Welens, Konrad Burawski, Mateusz Strauch zdobyła srebrny medal.



Sprint drużynowy juniorów - eliminacje
Sprint drużynowy juniorów - 1 runda
Sprint drużynowy juniorów - finał

W wyścigu eliminacyjnym  w kat U-23 Bartosz Rudyk zajął 6 miejsce

Wyścig eliminacyjnyU-23

Jacek dnia 09 lipiec 2019 22:00:00 0 Komentarzy · 242 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS - Rogóźno 7.07.2019
Wyniki Wyścigu w ramach Wojewódzkiej Kolarskiej Liga UKS (start wspólny) rozegranego 7 lipca 2019 roku w miejscowości Rogóźno.

Jacek dnia 07 lipiec 2019 22:00:00 0 Komentarzy · 150 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS - Łążyn 6.07.2019
Wyniki III Wyścigu Kolarskiego o Puchar Wójta Gminy Obrowo w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych rozegranego w dniu 6 lipca 2019 roku w Łążynie.

Jacek dnia 07 lipiec 2019 21:00:00 0 Komentarzy · 138 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Polski na torze - Szczecin 29-30.06.2019
Wyniki Pucharu Polski na torze (Eliminacja Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży) w kategorii junior młodszy rozegranego w dniach 29-30.06.2019 w Szczecinie.

Jacek dnia 30 czerwiec 2019 23:00:00 0 Komentarzy · 171 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS - Świętosław 30.06.2019
Wyniki wyścigu rozegranego 30 czerwca 2019 roku w miejscowości Świętosław w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych.

Jacek dnia 30 czerwiec 2019 21:00:00 0 Komentarzy · 187 Czytań · Drukuj · PDF
Igrzyska Europejskie 2019 - Minsk 30.06.2019
W ostatnim dniu zawodów torowych w Europejskich Igrzyskach Krzysztof Maksel zajął 4 miejsce w wyścigu Keirin.

Jacek dnia 30 czerwiec 2019 17:00:00 0 Komentarzy · 165 Czytań · Drukuj · PDF
IV Kryterium Uliczne o Puchar Burmistrza Miasta Rypin - Liga UKS - Rypin 29.06.2019

Wyniki IV Kryterium Ulicznego o Puchar Burmistrza Miasta Rypin w ramach Wojewódzkiej Kolarskiej Liga UKS - rozegranego 29 czerwca 2017 roku w miejscowości Rypin.


Jacek dnia 30 czerwiec 2019 08:00:00 0 Komentarzy · 150 Czytań · Drukuj · PDF
Igrzyska Europejskie 2019 - Minsk 29.06.2019
W trzecim dniu zawodów torowych w Europejskich Igrzyskach Krzysztof Maksel wywalczył brązowy medal w wyścigu na 1km ( 1.01,351 ). W sprincie Mateusz Rudyk zajął 4 miejsce.

 
Zdjęcie PAP


Jacek dnia 29 czerwiec 2019 19:00:00 0 Komentarzy · 166 Czytań · Drukuj · PDF
Strona 3 z 113 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Październik 2019 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007