ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj25 Sierpień 2019 16:34
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
4006
razy
Igrzyska Europejskie 2019 - Minsk 29.06.2019
W trzecim dniu zawodów torowych w Europejskich Igrzyskach Krzysztof Maksel wywalczył brązowy medal w wyścigu na 1km ( 1.01,351 ). W sprincie Mateusz Rudyk zajął 4 miejsce.

 
Zdjęcie PAP


Jacek dnia 29 czerwiec 2019 19:00:00 0 Komentarzy · 125 Czytań · Drukuj · PDF
Igrzyska Europejskie 2019 - Minsk 28.06.2019
W drugim dniu zmagań "torowców" w Europejskich Igrzyskach Urszula Łoś zajęła 5 miejsce w  wyścigu Keirin. W sprincie Mateusz Rudyk zajął 3 miejsce w kwalifikacjach a Rafał Sarnecki był 16. W dalszej części rywalizacji sprintu Mateusz Rudyk zwyciężył w 1/32, 1/16, 1/8 i awansował do ćwiercfinału zaś Rafał Sarnecki zwycieżył w 1/32 i w repasażach 1/16 a odpadł w 1/8. Kolejna część rozgrywki "sprinterów" w sobotę.

Jacek dnia 28 czerwiec 2019 22:00:00 0 Komentarzy · 140 Czytań · Drukuj · PDF
Igrzyska Europejskie 2019 - Minsk 27.06.2019
W rozgrywanych w Minsku Europejskich Igrzyskach w kolarstwie torowym w dniu 27.06.2019 startowali reprezentaci ALKS STAL Grudziądz.
W sprincie drużynowym Kobiet Urszula Łoś, Marlena Karwacka (Darłowo) zajęły 4 miejsce ustanawiając nowy REKORD POLSKI wynikiem 33.393. W sprincie drużynowym Maciej Bielecki (Szczecin), Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel zajęli 7 miejsce.

Jacek dnia 27 czerwiec 2019 22:00:00 0 Komentarzy · 113 Czytań · Drukuj · PDF
Chrzypsko Wielkie 22-23.06.2019
Wyniki Memoriału Tomka Jakubowskiego - Pucharu Polski w kolarstwie szosowym - eliminacji do OOM rozgrywanego w dniach 22-23.06.2019 w miejscowości Chrzypsko Wielkie.

W wyscigu ze startu wspólnego w kat. Junior młodszy 3 miejsce zajął Przemysław Deregowski

 

Jacek dnia 25 czerwiec 2019 10:00:00 0 Komentarzy · 124 Czytań · Drukuj · PDF
Cottbuser Sprintcup 23-23.06.2019
W rozgrywanych na torze w Cotbus w dniach 23-24.06.2018 międzynarodowych zawodach sprinterskich "Cottbuser-Sprintcup" dobrze zaprezentowali się zawodnicy ALKS STAL Grudziądz. Wyścig Keirin wygrał RafaŁ Sarnecki a Mateusz Lipa był 6. W wyścigu na 200 m z startu lotnego Mateusz Rudyk zajął 1 miejsce a w końcowej klasyfikacji sprintu był 5. Urszula Łos zajęła 4 miejsce w sprincie. W wyścigu na 1000 m Krzysztof Maksel zajął 5 miejsce.


 
Pełne wyniki

Jacek dnia 23 czerwiec 2019 22:00:00 0 Komentarzy · 160 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich - Raszków 23.06.2019
W drugim dniu Mistrzostw Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie w dniu 23.06.2019 kolejna dwa medale w zobyli reprezentanci ALKS STAL Grudziądz, tym razem w wyścigu ze startu wspólnego.
W kategorii klas V chłopców Aleksander Kasprowicz (UKS Orion Gmina Grudziadz) zdobył srebrny medal.
W kategorii klas VII dziewcząt Eliza Rabażyńska (LUKS Grodno Nowogród) zdobyła złoty medal.

Pełne wyniki


Jacek dnia 23 czerwiec 2019 16:00:00 0 Komentarzy · 178 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich - Raszków 22.06.2019
W rozegranych Mistrzostwach Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie w dniu 22.06.2019 dwa medale w jezdzie indywidualnej na czas zobyli reprezentanci ALKS STAL Grudziądz.
W kategorii klas IV chłopców Paweł Bonas (UKS Omega Gruta) zdobył srebrny medal.
W kategorii klas VII dziewcząt Katarzyna Stelmach (LUKS Grodno Nowogród) zdobyła srebrny medal


Jacek dnia 22 czerwiec 2019 22:00:00 0 Komentarzy · 193 Czytań · Drukuj · PDF
GP Brno na torze - 15-16.06.2019
W rozegranych w dniach 15-16.06.2019 w Czeskim Brnie "GP Brno" bardzo dobrze wypadli zawodnicy ALKS STAL Grudziądz. Mateusz Rudyk zajął 2 miejsce w Sprincie indywidualnym i dodatkowo pobił rekord toru w kwalifikacjach na 200m. Urszula Łoś zajęła 2 miejsce w wyscigu Keirin zaś Bartosz Rudyk zajął 3 miejsce w wyścigu Scratch w kategorii U-23.



Jacek dnia 17 czerwiec 2019 07:00:00 0 Komentarzy · 146 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS (jazda indywidualna na czas) - Młyniec 15.06.2019
Wyniki wyścigu w ramach Kolarskiej Liga UKS (jazda indywidulana na czas) rozegranego 15 czerwca 2019 roku w miejscowości Młyniec.

Jacek dnia 16 czerwiec 2019 16:00:00 0 Komentarzy · 153 Czytań · Drukuj · PDF
Dudenhofen (Niemcy) 10.06.2019
Trzecie miejsce Urszuli Łoś w sprincie w zawodach pierwszej kategorii UCI rozegranych w Dudenhofen (Niemcy) w dniu 10.06.2019


Jacek dnia 11 czerwiec 2019 10:45:00 0 Komentarzy · 214 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Polski Koziegłowy - 8-9.06.2019
Wyniki XLI Ogólnopolskiego Wyścigu Puchar Polski w kolarstwie szosowym Pod Patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy eliminacja do OOM rozgrywanego w dniach 8-9.06.2019

Jacek dnia 10 czerwiec 2019 09:00:00 0 Komentarzy · 226 Czytań · Drukuj · PDF
Strona 3 z 112 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Sierpień 2019 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007