ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj17 Czerwiec 2019 07:41

Zwycięstwo Bartosza Rudyka w Hiszpanii
W rozegranym w Hiszpani w dniach 16-17.02.2019 wyścigu "XX Memoriał Manuel Sanroma" zwycięstwo wklasyfikacji generalnej odniósł Bartosz Rudyk. Wygrał zarówno pierwszy jak i drugi etap.

Jacek dnia 17 luty 2019 19:00:00 0 Komentarzy · 510 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Hong-Kong 27.01.2019
W ostatnim dniu Pucharu Świata Urszula Łoś nie awansowała do drugiej rundy wyścigu Keirin.

Keirin Kobiet - pierwsza runda
Keirin Kobiet - pierwsza runda - repasaż

Bartosz Rudyk i Szymon Krawczyk (Voster ATS Team) zajęli 16 miejsce w wyścigu Madison.

Jacek dnia 27 styczeń 2019 17:00:00 0 Komentarzy · 514 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Hong-Kong 26.01.2019
W drugim dniu Pucharu Świata Urszula Łoś zajęła 15 miejsce w eliminacjach sprintu (11.145), a w 1/16 wygrała z Irlandką Robyn Stewart.

Sprint Kobiet - eliminacje
Sprint Kobiet - 1/16

Następnie w 1/8 sprintu Urszula Łoś przegrała z Ukrainką Oleną Starikovą i odpadła z dalszej rywalizacji.

Sprint Kobiet - 1/8

Adrian Tekliński zajął 14 miejsce w wyścigu Scratch.

Jacek dnia 26 styczeń 2019 15:00:00 0 Komentarzy · 470 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Hong-Kong 25.01.2019
W pierwszym dniu Pucharu Świata na torze drużyna kobiet w składzie Marlena Karwacka (BCM Novatex), Urszula Łoś zajęła 6 miejsce w eliminacjach sprintu drużynowego ( 33.909 ) i awansowała do następnej rundy.

Sprint drużynowy Kobiet - eliminacje

Drużyna sprinterek przegrała w pierwszej rundzie z Ukrainkami ( 33.572 ) i została sklasyfikowana na 5  miejscu.

Jacek dnia 25 styczeń 2019 13:20:00 0 Komentarzy · 469 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Hong-Kong 25-27.01.2019
W dniach 25-26.01.2019 w Hong-Kongu odbędzie się Puchar Świata na torze, w którym startują:

Urszula Łoś, Adrian Tekliński i Bartosz Rudyk

Wyniki PŚ można śledzić na stronie.

Transmisje codziennie na żywo w TVP Sport.

W eliminacjach drużynowego wyścigu na dochodzenie drużyna w składzie z Adrianem Teklińskim i Bartoszem Rudykiem uzyskała 9 czas i nie awasowała do następnej rundy.

Jacek dnia 24 styczeń 2019 08:00:00 0 Komentarzy · 466 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Cambridge 20.01.2019
W trzecim dniu Pucharu Świata Mateusz Rudyk zwyciężył w kwalifikacjach sprintu ( 9.638 ) i awansował bezpośrednio do 1/8.

Sprint - eliminacje

Mateusz Rudyk awansował do półfinału po wygraniu w 1/8 z Hiszpanem Jose Moreno Sanchezem i w 1/4 z Chiczykiem XU Chao

Sprint - 1/8
Sprint - 1/4

Urszula Łoś po repasażu awansowała do drugiej rundy wyścigu Keirin.

W półfinale Mateusz Rudyk wygrał z Nowo Zendczykiem Ethanem Mitchelem

Sprint - 1/2

W finale przegrał z Australijczykiem Nathanem Hartem i zdobył srebrny medal Pucharu Świata

Sprint - finał

Urszula Łoś zajmując 3 miejsce w wyścigu drugiej rundy awansowała do finał A.

Keirin Kobiet - druga runda

W finale A zajęł 4 miejsce

Keirin Kobiet - finał

Jacek dnia 20 styczeń 2019 06:00:00 0 Komentarzy · 501 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Cambridge 19.01.2019
W drugim dniu Pucharu Świata Urszula Łoś zajęła 12 miejsce w eliminacjach sprintu (11.095), a w 1/16 wygrała z Chinką Chaorui Song.

Następnie w 1/8 sprintu Urszula Łoś przegrała z Nowo Zelandką Natashą Hansen i odpadła z dalszej rywalizacji.

Jacek dnia 19 styczeń 2019 07:00:00 0 Komentarzy · 540 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Cambridge 18.01.2019

Drużyna w składzie Maciej Bielecki (Piast Szczecin), Mateusz Rudyk, Patryk Rajkowski (UKS Jedynka Kórnik) zajęła 7 miejsce w kwalifikacjach sprintu drużynowego ( 44.400 ) i również awansował do następnej rundy

Sprint drużynowu - eliminacje

Drużyna sprinterek wygrała w pierwszej rundzie z Hiszpankami ( 33.541 ) i awansowła do finału B

Drużyna sprinterów przegrała z Francuzami i ostatecznie zajęła 7 miejsce

Drużyna sprinterek w składzie Marlena Karwacka (BCM Novatex), Urszula Łoś zdobyła brązowy medal Pucharu Świata wygrywając z zespołem SUBWAY NEW ZEALAND TRACK TRADE TEAM

Jacek dnia 18 styczeń 2019 07:00:00 0 Komentarzy · 484 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Cambridge 18-20.01.2019
W dniach 18-20.01.2019 w Cambridge (Nowa Zelandia) odbędzie się Puchar Świata na torze, w którym wystartują:

Urszula Łoś, Mateusz Rudyk

Transmisja w Eurosporcie 2 w niedzielę 21:15

Jacek dnia 17 styczeń 2019 09:00:00 0 Komentarzy · 390 Czytań · Drukuj · PDF
Track Cycling Challenge - Grenchen 19-20.12.2018
W rozegranych w dniach 19-20.12.2018 w Grenchen "Track Cycling Challenge" dobrze zaprezentowali się zawodnicy ALKS STAL Grudziądz. Mateusz Rudyk zwyciężył w wyścigu Keirin a 3 miejsce w wyścigu Scratch  wywalczył Adrian Tekliński.

Wyniki Keirinu:  pierwsza runda , druga runda , finał

Wyniki wyścigu Scratch

Jacek dnia 24 grudzień 2018 10:00:00 0 Komentarzy · 517 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Londyn 16.12.2018
W trzecim dniu Pucharu Świata Mateusz Rudyk zajęła 8 miejsce w kwalifikacjach sprintu (9.812) i awansował do 1/16 a Rafał Sarnecki był 32 (10.172) i odpadł z dalszej rywalizacji.

W 1/16 Mateusz Rudyk wygrał

Sprint - 1/16

W 1/8 Mateusz Rudyk wygrał z Jasonem Kenny a w 1/4 przegrał i ostatecznie został sklasyfikowany na 8 miejscu

Urszula Łoś po repasażu awansowała do drugiej rundy wyścigu Keirin.

Keirin Kobiet - pierwsza runda
Keirin Kobiet - pierwsza runda - repasaż

Zajmując 3 miejsce w wyścigu drugiej rundy awansowała do finał A.

Keirin Kobiet - druga runda

W Finale A wyścigu Keirin Urszula Łoś zajęła 3 miejsce i zdobyła brązowy medal Pucharu Świata