ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj03 Marca 2024 06:25
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy
Darczyńcy klubu

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Województwo Kujawsko Pomorskie
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
natorze.pl
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
4123
razy
Pucharu Polski (Eliminacja do OOM) - Dobromierz 20-21.05.2023
Wyniki Pucharu Polski (Eliminacja do OOM) w kolarstwie szosowym rozegranego w Dobromierzu w dniach 20-21.05.2023r.


Jacek dnia 23 maja 2023 07:00:00 0 Komentarzy · 2523 Czytań · Drukuj · PDF
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski na torze - Pruszków 19-21.05.2023

W Młodzieżowych Mistrzostwach Polski rozgrywanych w dniach 19-21.05.2023 na torze w Pruszkowie zawodnicy ALKS STAL Grudziądz zdobyli 14 medali ( w tym 5 złotych, 4 srebrne i 5 brązowych ).

JUNIORZY:

Złoty medal
- sprint drużynowy
Natalia Walecka,
Natalia Głowacka,
Nikola Jankowska
Złoty medal
- Keirin
Natalia Walecka
Złotu medal
- Madison 
Olowia Kępczyńska,
Eliza Rabażyńska
Złotu medal- sprint
Natalia Walecka
Srebrny meda- sprint
Natalia Głowacka
Srebrny medal
- Madison
Wiktor Kurek,
Igor Włodarczyk
Srebrny medal
- wyścig drużynowy
Kinga Rybkiewicz,
Oliwia Kępczyńska,
Urszula Sipko,
Eliza Rabażyńska
Brązowy medal- Keirin
Nikola Jankowska
Brązowy medal
- sprint drużynowy
Kinga Rybkiewicz,
Oliwia Kępczyńska,
Urszula Sipko,
Eliza Rabażyńska
Brązowy medal
- Omnium
Eliza Rabażyńska
Brązowy medal- Madison
Kinga Rybkiewicz,
Urszula Sipko

Brązowy medal

- wyścig drużynowy

Wiktor Kurek,
Kamil Zieliński,
Kacper Jabłoński,
Igor Włodarczyk


MŁODZIEŻOWCY U-23

Złoty medal
- sprint drużynowy
Radosław Laskowski,
Gracjan Dąbrowski,
Tomasz Dobrzyński
 
Srebrny medal- Keirin
Tomasz Dobrzyński 






 



Jacek dnia 21 maja 2023 19:00:00 0 Komentarzy · 792 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS - Świecie nad Osą 13.05.2023
Wyniki wyścigu w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych / Międzywojewódzkie Mistrzostwa w kolarstwie szosowym młodzików (start wspólny) rozegranego w dniu 13 maja 2023 roku w miejscowości Świecie nad Osą

Jacek dnia 14 maja 2023 18:00:00 0 Komentarzy · 719 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Polski w Kolarstwie szosowym - Gostyń 6-7.05.2023
W rozegranym w dniach 6-7.05.2023 w Gostyniu Pucharze Polski w kolarstwie szosowym dobrze zaprezentowali się zawodnicy ALKS STAL Grudziądz.
W wyścigu ze startu wspólnego w kat. junior młodszy zwyciężył Igor Pietrzak.


Jacek dnia 11 maja 2023 09:16:45 0 Komentarzy · 640 Czytań · Drukuj · PDF
Brandenburger Sprint Cup - 5-6.05.2023
W dniach 5-6.05.2023 we Frankfurcie rozgrywane były zawody "Brandenburger Sprint Cup", w których startowali zawodnicy ALKS STAL Grudziądz. Bardzo dobrze zaprezentowała się Natalia Walecka zwyciężając w Keirinie i zajmując 2 miejsce w sprincie w kat. juniorka oraz Natalia Głowacka zajmując 4 miejsce w Keirinie i 5 w sprincie.


 
  

Jacek dnia 07 maja 2023 22:00:00 0 Komentarzy · 592 Czytań · Drukuj · PDF
XXVII Kryterium Uliczne o Puchar Burmistrza Lubawy - Lubawa 3.05.2023
Wyniki XXVII Kryterium Ulicznego im. Edmunda Groszkowskiego o Puchar Burmistrza Lubawy które odbyło się w dniu 3.05.2023 w Lubawie.

Jacek dnia 04 maja 2023 07:00:00 0 Komentarzy · 633 Czytań · Drukuj · PDF
MWK 2023 - Wyniki IV etapu (start wspólny) Grudziądz - Grudziądz
XXXII Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki IV etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 1.05.2023 na trasie Grudziądz - Grudziądz ( 85km )

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1V AD VictorTscherning Cycling Academy
1h 51' 34''
2WIŚNIEWSKI Szymon     
UKS COPERNICUS CCC SMS Toruń
+ 00' 00"
3HARKINS GirtsLATVIAN National Team
+ 00' 00"
4WŁODARCZYK IgorALKS "STAL" Grudziądz
+ 00' 00"
5GAŁDYN Wiktor
SMS Toruń
+ 00' 00"
6TERHELÄ Valtteri
FINLAND National Team
+ 00' 00"

Końcowa klasyfikacja indywidualna  - sponsor koszulki Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1PERA MarceliSMS Toruń
8h 45' 04''
2GLUDAVS DavisLATVIAN National Team
+ 0h 00' 20"
3BROCKHOFF Daniel Mathieu ViviTeam VIFRA Kvickly Odder
+ 0h 00' 22"

Końcowa klasyfikacja punktowa po etapach - sponsor koszulki BIG STAR SHOES

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1WIŚNIEWSKI SzymonUKS COPERNICUS CCC SMS Toruń

Końcowa klasyfikacja aktywny po etapach - sponsor koszulki Firma METRONA POLSKA

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1WŁODARCZYK IgorALKS "STAL" Grudziądz

Końcowa klasyfikacja urodzony w 2006 po etapach - sponsor koszulki Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnie sp. z o.o. w Grudziądzu

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1PERA MarceliSMS Toruń

Końcowa klasyfikacja na najlepszego zawodnika POMORZA i KUJAW po etapach - sponsor Kujawsko-Pomorskie Zrzeszenie LZS

Miejsce Imię i Nazwisko              Drużyna
1WŁODARCZYK IgorALKS "STAL" Grudziądz

Końcowa klasyfikacja drużynowa po etapach - sponsor koszulki GAZ-SYSTEM S.A.

Miejsce Drużyna
1 SMS Toruń








Jacek dnia 01 maja 2023 12:00:00 0 Komentarzy · 602 Czytań · Drukuj · PDF
MWK 2023 - Wyniki III etapu (start wspólny) Świecie - Świecie.
XXXII Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki III etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 30.04.2023 na trasie Świecie - Świecie ( 98,0 km )

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1GLUDAVS Davis
LATVIAN National Team
2h 12' 38''
2PERA Marceli      SMS Toruń
+ 00' 00"
3MIKUTIS KristupasLITHUANIA National Team
+ 00' 00"
4BROCKHOFF Daniel Mathieu Vivi
Team VIFRA Kvickly Odder
+ 00' 00"
5HERTZ Oskar
Tscherning Cycling Academy
+ 00' 00"
6BANASZAK Maciej
Klub Kolarski TARNOVIA
+ 00' 00"

Klasyfikacja indywidualna po etapach - sponsor koszulki Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1PERA Marceli  
SMS Toruń
6h 53' 30''
2GLUDAVS DavisLATVIAN National Team
+ 0h 00' 20"
3BROCKHOFF Daniel Mathieu ViviTeam VIFRA Kvickly Odder
+ 0h 00' 22"

Klasyfikacja punktowa po etapach - sponsor koszulki BIG STAR SHOES

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1PERA MarceliSMS Toruń

Klasyfikacja aktywny po etapach - sponsor koszulki Firma METRONA POLSKA

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1PERA MarceliSMS Toruń

Klasyfikacja urodzony w 2006 po etapach - sponsor koszulki Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnie sp. z o.o. w Grudziądzu

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1PERA MarceliSMS Toruń

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika POMORZA i KUJAW po etapach - sponsor Kujawsko-Pomorskie Zrzeszenie LZS

Miejsce Imię i Nazwisko              Drużyna
1WŁODARCZYK IgorALKS "STAL" Grudziądz

Klasyfikacja drużynowa po etapach - sponsor koszulki GAZ-SYSTEM S.A.

Miejsce Drużyna
1 SMS Toruń




Jacek dnia 30 kwietnia 2023 17:30:00 0 Komentarzy · 595 Czytań · Drukuj · PDF
MWK 2023 - Wyniki II etapu (start wspólny) Lisewo - Chełmża
XXXII Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki II etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 29.04.2023 na trasie  Lisewo - Chełmża ( 99,5 km )

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1HARKINS GirtsLATVIAN National Team
2h 20' 18''
2WIŚNIEWSKI Szymon     
UKS COPERNICUS CCC SMS Toruń
+ 00' 00"
3MARUT BartoszWojewództwo ŚLĄSKIE
+ 00' 00"
4GAŁDYN WiktorSMS Toruń
+ 00' 00"
5LARSSON Linus
Team BACH Advokater CEC Junior
+ 00' 00"
6BŁAŻEJEWSKI Tomasz
UKS COPERNICUS CCC SMS Toruń
+ 00' 00"

Klasyfikacja indywidualna po etapach - sponsor koszulki Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1KONGSTAD Mørch Alfred  
BACH Advokater 21. BAC CEC Junior
4h 40' 55''
2PERA MarceliSMS Toruń
+ 0h 00' 07"
3RISHØJ HugoTscherning Cycling Academy
+ 0h 00' 10"

Klasyfikacja punktowa po etapach - sponsor koszulki BIG STAR SHOES

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1HARKINS Girts
LATVIAN National Team

Klasyfikacja aktywny po etapach - sponsor koszulki Firma METRONA POLSKA

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1KONGSTAD Mørch AlfredBACH Advokater 21. BAC CEC Junior

Klasyfikacja urodzony w 2006 po etapach - sponsor koszulki Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnie sp. z o.o. w Grudziądzu

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1PERA MarceliSMS Toruń

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika POMORZA i KUJAW po etapach - sponsor Kujawsko-Pomorskie Zrzeszenie LZS

Miejsce Imię i Nazwisko              Drużyna
1WŁODARCZYK IgorALKS "STAL" Grudziądz

Klasyfikacja drużynowa po etapach - sponsor koszulki GAZ-SYSTEM S.A.

Miejsce Drużyna
1 SMS Toruń




Jacek dnia 29 kwietnia 2023 17:25:00 0 Komentarzy · 594 Czytań · Drukuj · PDF
MWK 2023 - Wyniki I etapu (start wspólny) Gruta - Łasin
XXXII Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki I etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 28.04.2023 na trasie Gruta - Łasin ( 102,7km )

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1KONGSTAD Mørch AlfredBACH Advokater 21. BAC CEC Junior
2h 20' 44''
2PERA MarceliSMS Toruń
+ 00' 00"
3RISHØJ HugoTscherning Cycling Academy
+ 00' 00"
4WŁODARCZYK Igor
ALKS "STAL" Grudziądz
+ 00' 00"
5BROCKHOFF Daniel Mathieu Vivi  
Team VIFRA Kvickly Odder
+ 00' 00"
6GLUDAVS Davis
LATVIAN National Team
+ 00' 29"

Klasyfikacja indywidualna po etapach - sponsor koszulki Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1KONGSTAD Mørch Alfred  
BACH Advokater 21. BAC CEC Junior
2h 20' 28''
2PERA MarceliSMS Toruń
+ 0h 00' 05"
3RISHØJ HugoTscherning Cycling Academy
+ 0h 00' 07"

Klasyfikacja punktowa po etapach - sponsor koszulki BIG STAR SHOES

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1KONGSTAD Mørch Alfred
BACH Advokater 21. BAC CEC Junior

Klasyfikacja aktywny po etapach - sponsor koszulki Firma METRONA POLSKA

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1KONGSTAD Mørch AlfredBACH Advokater 21. BAC CEC Junior

Klasyfikacja urodzony w 2006 po etapach - sponsor koszulki Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnie sp. z o.o. w Grudziądzu

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1PERA MarceliSMS Toruń

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika POMORZA i KUJAW po etapach - sponsor Kujawsko-Pomorskie Zrzeszenie LZS

Miejsce Imię i Nazwisko              Drużyna
1WŁODARCZYK IgorALKS "STAL" Grudziądz

Klasyfikacja drużynowa po etapach - sponsor koszulki GAZ-SYSTEM S.A.

Miejsce Drużyna
1 SMS Toruń




Jacek dnia 28 kwietnia 2023 17:45:00 0 Komentarzy · 643 Czytań · Drukuj · PDF
MWK 2023 - Otwarcie / Lista startowa
W dniu 28.04.2023 o godzinie 10:00 w Marinie nastąpi uroczyste otwarcie XXXII Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego o Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza. Do wyścigu zgłoszono 126 zawodników z 24 zespołów ( 15 drużyn zagranicznych i 9 drużyn krajowych ).
W dniu dzisiejszym o godzienie 15:00 nastąpi start do I etapu Gruta - Łasin.

Lista startowa




Jacek dnia 28 kwietnia 2023 07:00:00 0 Komentarzy · 588 Czytań · Drukuj · PDF
Strona 4 z 134 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Marzec 2024 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007