ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj28 Września 2022 17:32
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy
Darczyńcy klubu

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
natorze.pl
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
1216
razy
Liga UKS (jazda indywidualna na czas) - Młyniec 11.06.2022
Wyniki wyścigu w ramach Kolarskiej Liga UKS (jazda indywidulana na czas) rozegranego 11 czerwca 2022 roku w miejscowości Młyniec.

Jacek dnia 13 czerwca 2022 07:05:00 0 Komentarzy · 218 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Polski na torze - Kalisz 11-12.06.2022
Wyniki Pucharu Polski na torze (Eliminacja Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży) w kategorii junior młodszy rozegranego w dniach 11-12.06.2022 w Kaliszu

Jacek dnia 13 czerwca 2022 07:00:00 0 Komentarzy · 246 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Polski w Kolarstwie szosowym - Dąbki - Jarosławiec 4-5.06.2022
W rozegranym w dniach 4-5.06.2022 w w miejscowości Dąbki, Jarosławiec Pucharze Polski w kolarstwie szosowym bardzo dobrze spisały się zawodniczki ALKS STAL Grudziądz.
W jeździe indywiaulnej na czas Maja Tracka zwyciężyła a Zuzanna Chylińska zajęła 3 miejsce w kategorii juniorka.
W wyścigu ze startu wspólnego Maja tracja również zwyciężyła w kat. juniorka ( równocześnie 2 miejsce w kat. Open ) a Eliza Rabażyńska zajęła 2 miejsce. W kategorii juniorka młodsza 2 zajęła Daria Dębicka.

W rozgrywanych w ramach Puchar Polski Mistrzostwach LZS w klasyfikacji klubowej zwyciężyła ALKS STAL Grudziądz


Jacek dnia 06 czerwca 2022 07:00:00 0 Komentarzy · 211 Czytań · Drukuj · PDF
Cottbuser Sprintcup 27-28.05.2022
W rozgrywanych na torze w Cotbus w dniach 27-28.05.2022 międzynarodowych zawodach sprinterskich "Cottbuser-Sprintcup" dobrze zaprezentowali się zawodnicy ALKS STAL Grudziądz. W sprincie wygrał Mateusz Rudyk zaś Urszula Łoś zajęła 4 miejsce w sprincie. Natalia Walecka startująca w kat. juniorka młodsza zajęła 3 miejscew sprincie i 5 w Keirinie. W Keirinie juniorów Gracjan Dąbrowski zajął 6 miejsce



Pełne wyniki

Jacek dnia 30 maja 2022 08:00:00 0 Komentarzy · 227 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Polski na torze - Wrocław 28-29.05.2022
Wyniki Pucharu Polski na torze (Eliminacja Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży) w kategorii junior młodszy rozegranego w dniach 28-29.05.2022 we Wrocławiu

Jacek dnia 29 maja 2022 22:00:00 0 Komentarzy · 235 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS - Kuczwały 28.05.2022
Wyniki V Pucharu Wójta Gminy Chełmża w ramach Wojewódzkiej Kolarskiej Liga UKS (start wspólny) rozegranego 28 maja 2022 roku w miejscowości Kuczwały

Jacek dnia 29 maja 2022 17:00:00 0 Komentarzy · 229 Czytań · Drukuj · PDF
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski na torze - Pruszków 21-23.05.2022

W Młodzieżowych Mistrzostwach Polski rozgrywanych w dniach 21-23.05.2022 na torze w Pruszkowie zawodnicy ALKS STAL Grudziądz zdobyli 16 medali ( w tym 5 złotych, 5 srebrnych i 6 brązowych ).

JUNIORZY:

Złoty medal
- sprint drużynowy
Maja Tracka,
Eliza rabazyńska,
Natalia Głowacka,
Nikola Jankowska
Złotu medal
- Omnium
Maja Tracka
Złoty medal
- Keirin
Eliza Rabażyńska
Złotu medal
- Madison 
Maja Tracka,
Zuzanna Chylińska
Złotu medal- sprint
Natalia Głowacka
Srebrny meda- sprint
Maja Tracka
Srebrny medal
- sprint
Radosław Laskowski
Srebrny medal
- wyścig drużynowy
Maja Tracka,
Zuzanna Chylińska,
Eliza Rabażyńska,
Nikola Jankowska
Srebrny medal
- sprint druzynowy
Radosław Laskowski,
Gracjan Dąbrowski.
Wiktor Kurek
Brązowy medal- Keirin
Nikola Jankowska
Brązowy medal
- Omnium
Zuzanna Chylińska
Brązowy meadl
- sprint
Eliza Rabażyńska

Brązowy medal

- Keirin

Radosław Laskowski


MŁODZIEŻOWCY U-23

Srebrny medal- Keirin
Tomasz Dobrzyński 
Brązowy medal
- sprint drużynowy
Tomasz Dobrzyński,
Jakub Kozicki,
Maciej Fąk
 
Brązowy medal
- sprint
Tomasz Dobrzyński 



Jacek dnia 24 maja 2022 07:00:00 0 Komentarzy · 253 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Narodów na Torze - Milton 12-15.05.2022
W dniach 12-15.05.2022 w Milton rozegryano drugą serię Pucharu Narodów.
Wystartowało w nim troje reprezentantów naszego klubu Urszula Łoś, Rafał Sarnecki, Mateusz Rudyk




W pierwsym dniu drużyna z Rafałem Sarneckim i mateuszem rudykiem zajęła 6 miejsce w sprincie drużynowym


Drużyna z Urszulą Łoś w składzie zajęła 7 miejsce w sprincie drużynowym


Mateusz rudyk zajął 4 miejsce w sprincie


Urszula łoś odpadła w 1/16 sprintu

W keirinie Rafał Sarnecki i Urszula łoś zakończyli starty na pierwszej rundzie



Jacek dnia 16 maja 2022 07:00:00 0 Komentarzy · 268 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS - Świecie n/Osą 14.05.2022
Wyniki wyścigu w ramach Wojewódzkiej Kolarskiej Liga UKS (start wspólny) rozegranego 14 maja 2022 roku w miejscowości Świecie n/Osą

Jacek dnia 15 maja 2022 22:00:00 0 Komentarzy · 234 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Polski w Kolarstwie szosowym - Gostyń 7-8.05.2022
W rozegranym w dniach 7-8.04.2022 w Gostyniu Pucharze Polski w kolarstwie szosowym bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy ALKS STAL Grudziądz.
W jeździe indywidualnej na czas Maja Tracka zajęła 2 miejsce w kat. juniorka a Igor Włodarczyk zajął 3 miejsce w kat. junior.
W wyścigu ze startu wspólnego w kat. junior młodszy Jakub Milewski zajął 2 miejsce zaś w kategori juniorka zwyciężyła Zuzanna Chylińska.


Jacek dnia 09 maja 2022 10:00:00 0 Komentarzy · 260 Czytań · Drukuj · PDF
XXVII Kryterium Uliczne o Puchar Burmistrza Lubawy - Lubawa 3.05.2021
Wyniki XXVII Kryterium Ulicznego im. Edmunda Groszkowskiego o Puchar Burmistrza Lubawy które odbyło się w dniu 3.05.2022 w Lubawie.

Jacek dnia 05 maja 2022 07:00:00 0 Komentarzy · 248 Czytań · Drukuj · PDF
Strona 4 z 128 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Wrzesień 2022 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007