ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj08 Lipiec 2020 02:44
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
natorze.pl
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
665
razy
Puchar Świata na Torze - Glasgow 8.11.2019
W drugim dniu Pucharu Świata drużyna w składzie Maciej Bielecki (Piast Szczecin), Mateusz Rudyk, Patryk Rajkowski (Mróż Jedynka Kórnik) zajęła 8 miejsce w kwalifikacjach sprintu drużynowego ( 43.787 ) i awansowała do pierwszej rundy.

Sprint drużynowy - kwalifikacje

Drużyna kobiet w składzie Marlena Karwacka (BCM Novatex), Urszula Łoś zajęła 8 miejsce w eliminacjach sprintu drużynowego ( 33.795 ) i również awansowała do pierwszej rundy.

Sprint drużynowy Kobiet - kwalifikacje


W pierwszej rundzie sprintu drużynowego Kobiet Magdalena Karwacka i Urszula Łoś ( 33.559 ) przegrały z Rosjankami i ostatecznie zostały sklasyfikowana na 8 miejscu.


W pierwszej rundzie sprintu drużynowego drużyna w składzie Maciej Bielecki (Piast Szczecin), Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel ( 43.342 ) przegrała z drużyną Wielkiej Brytani i ostatecznie została sklasyfikowana na 6 miejscu.


Jacek dnia 08 listopad 2019 22:00:00 0 Komentarzy · 355 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Glasgow 7.11.2019
W dniach 7-10.11.2019 w Glasgow rozgrywana jest druga seria Pucharu Świata. Wystartuje w niej czworo reprezentantów naszego klubu Urszula Łoś, Krrzysztof Maksel, Mateusz Rudyk, Bartosz Rudyk.

W kwalifikacjach wyścigu drużynowego na dochodzenie, drużyna w składzie z Bartoszem Rudykiem zajęła 12 miejsce w kwalifikacjach wyścigu drużynowego na dochodzenie ( 4:04.713 ) i nie awansowała do następnej rundy.

Wyścig drużynowy na dochodzenie - kwalifikacje

Zawody będzie można oglądać na żywo w Eurosporcie:

  8.11.2019 godz. 19:55 
 Eurosport 1
  9.11.2019 godz. 19.25
 Eurosport 1
10.11.2019 godz. 15:25
 Eurosport 2

Jacek dnia 07 listopad 2019 23:00:00 0 Komentarzy · 291 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Minsk 3.11.2019
W trzecim dniu Pucharu Świata Mateusz Rudyk zajął 4 miejsce w kwalifikacjach sprintu ( 9.589 ) i awansował bezpośrednio do 1/8.

Sprint - eliminacje

W 1/8 Mateusz Rudyk wygrał z Hiszpanem Juan Peralta Gascon.

Sprint - 1/8

Mateusz Rudyk przegrał w 1/4 z Holendrem Matthijs Buchli i odapdł z dalszej rywalizacji zajmując ostatecznie 5 miejsce.

Sprint - 1/4

Urszula Łoś nie awansowała do drugiej rundy wyścigu Keirin zajmując 2 miejsce w pierwszej rundzie jak i repasażu.

Keirin - pierwsza runda
Keirin - pierwsza runda - repasaż

Jacek dnia 03 listopad 2019 14:00:00 0 Komentarzy · 287 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Minsk 2.11.2019
W drugim dniu Pucharu Świata Krzysztof Maksel awansował po zwycięstwie w repasażu do drugiej rundy wyścigu Keirin.

Keirin - pierwsza runda
Keirin - pierwsza runda - repasaż



W drugiej rundzie zajął 4 miejsce (ratując się przed upadkiem) i wystąpił w finale B gdzie był 2 i ostatecznie został sklasyfikowany na 8 miejscu


W sprincie Kobiet Urszula Łoś zajęła 22 miejsce w kwalifikacjach (11.113) a w 1/16 przegrała z Holenderką Laurine van Riessen i odpadła z dalszej rywalizacji

Sprint - eliminacje
Sprint - 1/16

Bartosz Rudyk zajął 10 miejsce w Omnium.


Jacek dnia 02 listopad 2019 18:00:00 0 Komentarzy · 292 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Minsk 1.11.2019
W dniach 1-3.11.2019 w Minsku rozgrywana jest pierwsza seria Pucharu Świata.

W kwalifikacjach wyścigu drużynowego na dochodzenie, który odbył się w dniu 31.10.2019 drużyna w składzie z Bartoszem Rudykiem zajęła 12 miejsce w kwalifikacjach wyścigu drużynowego na dochodzenie ( 4:01.684 ) i nie awansowała do następnej rundy.

Wyścig drużynowy na dochodzenie - kwalifikacje

W pierwszym dniu Pucharu Świata drużyna w składzie Maciej Bielecki (Piast Szczecin), Mateusz Rudyk, Patryk Rajkowski (Mróż Jedynka Kórnik) zajęła 8 miejsce w kwalifikacjach sprintu drużynowego ( 43.665 ) i awansowała do pierwszej rundy.

Sprint drużynowy - kwalifikacje

Drużyna kobiet w składzie Marlena Karwacka (BCM Novatex), Urszula Łoś zajęła 7 miejsce w eliminacjach sprintu drużynowego ( 33.691 ) i również awansowała do pierwszej rundy.

Sprint drużynowy Kobiet - kwalifikacje

W pierwszej rundzie sprintu drużynowego Kobiet Magdalena Karwacka i Urszula Łoś ( 33.405 - nowy  Rekord Polski ) przegrały z Niemkami ( Team Erdgas. 2012 ) i ostatecznie zostały sklasyfikowana na 7 miejscu.


W pierwszej rundzie sprintu drużynowego drużyna w składzie Maciej Bielecki (Piast Szczecin), Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel ( 43.170 - czas zbliżony do Rekordu Polski 43.127 ) przegrała z drużyną Wielkiej Brytani, która miała najlepszy czas kwalifikacji i ostatecznie została sklasyfikowana na 5 miejscu.


Jacek dnia 01 listopad 2019 18:00:00 0 Komentarzy · 267 Czytań · Drukuj · PDF
Marek Skórski podwójnym Mistrzem Swiata !!!
W rozegranych w Manchesterze w dniach 12-19.10.2019 Mistrzostwach Świata Masters w kolarstwie torowym Marek Skórski został podwójnym Mistrzem Świata w kat 50-54 w sprince i wyścigu na 500m.


 

Wyniki:- sprint
 - 500m


Jacek dnia 30 październik 2019 09:00:00 0 Komentarzy · 375 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS w kolarstwie torowym 18-20.10.2019
Wyniki Mistrzostw Polski w konkurencjach nieolimpijskich ( kat. junior i U-23 ) oraz Mistrzostw Krajowego Zrzeszenia LZS w kolarstwie torowym 18-20.10.2019

Jacek dnia 21 październik 2019 11:00:00 0 Komentarzy · 373 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym - Apeldoorn 20.10.2019
W ostatnim dniu Mistrzostw Europy Urszula Łoś w kwalifikacjach do wyścigu na 500m zajęła 6 miejsce a w wyścigu finałowym 5 miejsce.

500m Kobiet - kwalifikacje
500m Kobiet - finał


W wyścigy na 1 km Krzysztof Maksel w kwalifikacjach zajął 5 miejse a Rafał Sarnecki 16. W finale Krzysztof Maksel uplasował się na 7 miejscu.

1km - kwalifikacje
1km - finał


Jacek dnia 20 październik 2019 16:00:00 0 Komentarzy · 372 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym - Apeldoorn 19.10.2019
W czwartym dniu Mistrzostw Europy Urszula Łoś odpadła w repasażach Keirinu z dalszej rywalizacji.

Keirin Kobiet - 1 runda
Keirin Kobiet - 1 runda repasaż


W Keirine Krzysztof Maksel awansowł do półfinału po zwycięstwie w repasażu. W pófinale zajął 5 miejsce i wystartował w finale B gdzie zajął 2 miejsce co ostatecznie dało mu 8 miejsce w końcowej klasyfikacji.

Keirin - 1 runda
Keirin - 1 runda repasaż
Keirin - półfinał
Keirin - finał

W wyścigu punktowym Bartosz Rudyk zajął 11 miejsce.

Wyscig punktowy


Jacek dnia 19 październik 2019 23:00:00 0 Komentarzy · 316 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym - Apeldoorn 18.10.2019
W trzecim dniu Mistrzostw Europy w kolarstwie torowym Mateusz Rudyk zdobył brązowy medal w sprincie.
W półfinale przegrał z Mistrzem Świata Harrim Lavreysenem a w finale B zwyciężył z Denisem Dmitrievem.

Sprint - 1/2
Sprint - finał



  Fotoofinsz w decydującym biegu

Jacek dnia 18 październik 2019 22:00:00 0 Komentarzy · 323 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym - Apeldoorn 17.10.2019
W drugim dniu Mistrzostw Europy w kolarstwie torowym wystartowało dwoje reprezentantów ALKS STAL Grudziądz. Urszula Łoś w eliminacjach sprintu uzyskała 10 czas i awansowała do 1/16.
W 1/16 wygrała z reprezentantką Czech Veroniką Jabornikową zaś w 1/8 przegrała z Holenderką  Shanne Braspennincx i odpadła z dalszej rywalizacji.

Sprint Kobiet - eliminacje
Sprint Kobiet - 1/16
Sprint Kobiet - 1/8

W sprincie Mateusz Rudyk uzyskała 3 czas w eliminacjach a Rafał Sarnecki 18. W 1/16 Rafał Sarnecki  wygrał z Martinem Cechmanem. W 1/8 Mateusz Rudyk wygrał z Gaskonem Peralta a Rafał Sarnecki przegrał z Harrim Lavreysenem i odpadł z dalszej rywalizacji.

Sprint - eliminacje
Sprint - 1/16
Sprint - 1/8

W 1/4 Mateusz Rudyk wygrał z Jackem Carlinem i awansował do strefy medalowej.

Sprint - 1/4


Jacek dnia 17 październik 2019 22:00:00 0 Komentarzy · 314 Czytań · Drukuj · PDF
Strona 4 z 117 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Lipiec 2020 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007