ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj18 Sierpień 2018 17:54
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
1202
razy
MWK 2017 - Wyniki III etapu (start wspólny) Płużnica - Lisewo
XXX Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki III etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 30.04.2018 na trasie Płużnica - Lisewo  ( 98,9 km )

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1VAN DER TUUK Axel Forte U19 Cycling Team
2h 17' 48"
2KOOIJ Olav Forte U19 Cycling Team
+ 00' 25"
3DEL GROSSO Bodi Forte U19 Cycling Team
+ 00' 25"
4HENKELMANN Milan RSC Cottbus
+ 00' 25"
5WIŚNIEWSKI Dawid SMS Żyrardów
+ 00' 25"
6GRZENKOWICZ Nikodem TKK PACIFIC NESTLE FITNESS CT
+ 00' 25"
Klasyfikacja indywidualna po etapach - sponsor koszulki ZAXY

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team
7h 11'37"
2VAN VEENENDAAL HiddeWV De Jonge Renner
+ 0h 00'17"
3HENKELMANN MilanRSC Cottbus
+ 0h 00'28"

Klasyfikacja punktowa po etapach - sponsor koszulki MPGN Grudziądz

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team

Klasyfikacja aktywny po etapach - sponsor koszulki Firma METRONA POLSKA

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team

Klasyfikacja urodzony w 2001 po etapach - sponsor koszulki Urząd Marszałkowski w Toruniu

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika POMORZA i KUJAW po etapach - sponsor KPZ LZS Toruń

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1BIERNACKI FilipSMS Toruń

Klasyfikacja drużynowa po etapach - sponsor koszulki WIO Grudziądz

Miejsce Drużyna
1 Forte U19 Cycling Team

Pełne wyniki III etapu i klasyfikacja po etapach

Relacja z etapu

Jacek dnia 30 kwiecień 2018 17:22:00 0 Komentarzy · 154 Czytań · Drukuj · PDF
XXXIII Ogólnopolski Wyścig Kolarski "o Puchar Wójta Gminy Chrząstowice" Dębie 29.04.2018
Bartosz Rudyk wygrał XXXIII Ogólnopolski Wyścig Kolarski "o Puchar Wójta Gminy Chrząstowice" rozegrany w miejscowości Dębie w dniu 29.04.2018 w kategorii Elita


Pełne wyniki

Jacek dnia 30 kwiecień 2018 08:00:00 0 Komentarzy · 174 Czytań · Drukuj · PDF
MWK 2018 - Wyniki II etapu (start wspólny) Świecie - Świecie.
XXX Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki II etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 29.04.2018 na trasie Świecie - Świecie ( 102,2 km )

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1CHANGIZI Sebastian KolzeTeam MASCOT Workwear
2h 17' 48"
2VAN VEENENDAAL HiddeWV De Jonge Renner
+ 00' 00"
3KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team
+ 00' 00"
4KOLARIK LukasH REPUBLIC Track National Team
+ 00' 04"
5WOOD HarrisonHMT Cyclling Team
+ 00' 04"
6THOMSEN FrederikTeam MASCOT Workwear
+ 00' 04"
Klasyfikacja indywidualna po etapach - sponsor koszulki ZAXY

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team
4h 53'36"
2CHANGIZI Sebastian KolzeTeam MASCOT Workwear
+ 0h 00'02"
3VAN VEENENDAAL HiddeWV De Jonge Renner
+ 0h 00'07"

Klasyfikacja punktowa po etapach - sponsor koszulki MPGN Grudziądz

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team

Klasyfikacja aktywny po etapach - sponsor koszulki Firma METRONA POLSKA

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1CHANGIZI Sebastian KolzeTeam MASCOT Workwear

Klasyfikacja urodzony w 2001 po etapach - sponsor koszulki Urząd Marszałkowski w Toruniu

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika POMORZA i KUJAW po etapach - sponsor KPZ LZS Toruń

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1BELNIAK MaciejALKS STAL OCETIX IGLOTEX Grudziądz

Klasyfikacja drużynowa po etapach - sponsor koszulki WIO Grudziądz

Miejsce Drużyna
1Team MASCOT Workwear

Pełne wyniki II etapu i klasyfikacja po etapach

Relacja z etapu

Jacek dnia 29 kwiecień 2018 16:25:00 0 Komentarzy · 137 Czytań · Drukuj · PDF
MWK 2018 - Wyniki 2 półetapu I etapu Jabłonowo Pom. - Jabłonowo Pom.
XXX Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki 2 półetapu I etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 28.04.2018 na trasie Jabłonowo Pom. - Jabłonowo Pom. ( 58,8km )

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team
~1h 19' 20"
2KLEMENTOWSKI KornelDOLNY SLĄSK Klub
+ 00' 00"
3RICHTER WiktorPOLISH National Team
+ 00' 00"
4SPAPEN MauroWV De Jonge Renner
+ 00' 00"
5JACOBSEN Niklas SpilckerTeam MASCOT Workwear
+ 00' 00"
6HNIDASHEV YaroslavUKRAINE National Team
+ 00' 00"
Klasyfikacja indywidualna po etapach - sponsor koszulki ZAXY

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1DEL GROSSO BodiForte U19 Cycling Team
~2h 35'00"
2KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team
+ 0h 00'01"
3SPAPEN MauroWV De Jonge Renner
+ 0h 00'09"

Klasyfikacja punktowa po etapach - sponsor koszulki MPGN Grudziądz

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1SPAPEN MauroWV De Jonge Renner

Klasyfikacja aktywny po etapach - sponsor koszulki Firma METRONA POLSKA

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team

Klasyfikacja urodzony w 2001 po etapach - sponsor koszulki Urząd Marszałkowski w Toruniu

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1DEL GROSSO BodiForte U19 Cycling Team

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika POMORZA i KUJAW po etapach - sponsor KPZ LZS Toruń

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1BELNIAK MaciejALKS STAL OCETIX IGLOTEX Grudziądz

Klasyfikacja drużynowa po etapach - sponsor koszulki WIO Grudziądz

Miejsce Drużyna
1Forte U19 Cycling Team

Pełne wyniki 2 półetapu I etapu i klasyfikacja po etapach

Relacja z etapu

Jacek dnia 28 kwiecień 2018 17:40:00 0 Komentarzy · 167 Czytań · Drukuj · PDF
MWK 2018 - Wyniki 1 półetapu I etapu - Gruta - Łasin
XXX Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki 1 półetapu I etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 28.04.2018 na trasie Gruta - Łasin ( 58,0km )

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1DEL GROSSO BodiForte U19 Cycling Team
1h 16' 39"
2THOMSEN FrederikTeam MASCOT Workwear
+ 00' 01"
3SPAPEN MauroWV De Jonge Renner
+ 00' 03"
4GRZENKOWICZ NikodemTKK PACIFIC NESTLE FITNESS CT
+ 00' 03"
5PARASHCHAK YaroslavUKRAINE National Team
+ 00' 03"
6GELŽINIS RokasLITHUANIA National Junior Team
+ 00' 03"
Klasyfikacja indywidualna po etapach - sponsor koszulki ZAXY

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1DEL GROSSO BodiForte U19 Cycling Team
1h 16'33"
2THOMSEN FrederikTeam MASCOT Workwear
+ 0h 00'03"
3GRZENKOWICZ NikodemTKK PACIFIC NESTLE FITNESS CT
+ 0h 00'06"

Klasyfikacja punktowa po etapach - sponsor koszulki MPGN Grudziądz

Miejsce Imię i Nazwisko           Drużyna
1DEL GROSSO BodiForte U19 Cycling Team

Klasyfikacja aktywny po etapach - sponsor koszulki Firma METRONA POLSKA

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1GRZENKOWICZ NikodemTKK PACIFIC NESTLE FITNESS CT

Klasyfikacja urodzony w 2001 po etapach - sponsor koszulki Urząd Marszałkowski w Toruniu

Miejsce Imię i Nazwisko           Drużyna
1DEL GROSSO BodiForte U19 Cycling Team

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika POMORZA i KUJAW po etapach - sponsor KPZ LZS Toruń

Miejsce Imię i Nazwisko           Drużyna
1 BIERNACKI FilipSMS Toruń

Klasyfikacja drużynowa po etapach - sponsor koszulki WIO Grudziądz

Miejsce Drużyna
1Forte U19 Cycling Team

Pełne wyniki 1 półetapu I etapu i klasyfikacja po etapach

Relacja z etapu

Jacek dnia 28 kwiecień 2018 11:26:00 0 Komentarzy · 178 Czytań · Drukuj · PDF
XXX MWK 2018 - Otwarcie / Lista startowa
W dniu 27.04.2018 o godzinie 20 w Parku Miejskim nastąpiło uroczyste otwarcie XXX Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego o Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza. Do wyścigu zgłoszono 176 zawodników z 33 zespołów ( 21 drużyn zagranicznych i 12 drużyn krajowych ). W dniu jutrzejszym o godzinie 10 nastąpi start do pierwszego półetapu I etapu Gruta - Łasin.

Lista startowa

Zdjęcia z uroczystego otwarcia

Relacja z otwarcia

Relacja live z etapu 1a Gruta - Łasin

Jacek dnia 27 kwiecień 2018 23:00:00 0 Komentarzy · 139 Czytań · Drukuj · PDF
Wyścig "O Puchar Wójta Gminy Golub Dobrzyń" - Nowogród 21.04.2018
Wyniki wyścigu "O Puchar Wójta Gminy Golub Dobrzyń" ( Liga UKS ) rozegranego w dniu 21 kwietnia 2018 roku w Nowogrodzie.

Jacek dnia 22 kwiecień 2018 20:00:00 0 Komentarzy · 142 Czytań · Drukuj · PDF
XXX MIĘDZYNARODOWY WYŚCIG KOLARSKI o PUCHAR PREZYDENTA MIASTA GRUDZIĄDZA

Jacek dnia 20 kwiecień 2018 06:00:00 0 Komentarzy · 142 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS - Grand Prix Grudziądza w Przełajach - 7.04.2018 Grudziądz
Dnia 7 kwietnia 2018 roku na terenach Ośrodka Wypoczynkowego DELFIN nad jeziorem Rudnickim w Grudziądzu zostały rozegrane zawody Grand Prix Grudziądza w Przełajach "ROWEROWA WIOSNA" w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych o Puchar Kierownika Ośrodka Wypoczynkowego Plaża „DELFIN" oraz wyścigi dla poczatkujących ( rocznik 2005-2007 ) dziewcząt i chłopców.

Wyniki

Jacek dnia 08 kwiecień 2018 07:00:00 0 Komentarzy · 144 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Świata w kolarstwie torowym - Apeldoorn 4.03.2018
W ostatnim dniu Mistrzostw Świata Mateusz Lipa zajął 17 (1:01.956) a Mateusz Rudyk 19 miejsce (1:02.159) w wyścigu na 1 km.

1 km - elimiknacje

Jacek dnia 04 marzec 2018 20:00:00 0 Komentarzy · 341 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Świata w kolarstwie torowym - Apeldoorn 3.03.2018
W czwartym dniu Mistrzostw Świata Mateusz Rudyk przegrał w  1/4 z Sebastianem Viegerem i ostatecznie został sklasyfikowany na 5 miejscu.

Sprint - 1/4

Sprint - klasyfikacja końcowa

Jacek dnia 03 marzec 2018 22:00:00 0 Komentarzy · 304 Czytań · Drukuj · PDF
Strona 4 z 103 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Sierpień 2018 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007