ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj21 Czerwca 2024 03:45
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy
Darczyńcy klubu

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Województwo Kujawsko Pomorskie
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
natorze.pl
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
18893
razy
Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych w kolarstwie szosowym - Raszków, 24-25.06.2023r
Wyniki Mistrzostw Polski Szkołek Kolarskich w kolarstwie szosowym rozegranych w Raszkowie w dniach 24-25.06.2023.

Jacek dnia 26 czerwca 2023 07:00:00 0 Komentarzy · 864 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowymy - Ostrołęka 21-25.06.2023
W rozgrywanych w dniach 21-25.06.2023 w Ostrołęce Mistrosstwach Polski w kolarstwie szosowymy reprezentanci ALKS STAL Grudziądz zdobyli dwa brązowe medale w wyścigu ze startu wspólnego:  Eliza Rabazyńska w kat. juniorka i Igor Włodarczyk w kat. junior.


 
 zdjęcia organizatora



Jacek dnia 25 czerwca 2023 20:00:00 0 Komentarzy · 870 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Polski w Kolarstwie szosowym - Chrzypsko Wielkie 17-18.06.2023
Wyniki Memoriału Tomka Jakubowskiego - Pucharu Polski w kolarstwie szosowym - eliminacji do OOM rozgrywanego w dniach 16-18.06.2023 w miejscowości Chrzypsko Wielkie.


Jacek dnia 19 czerwca 2023 07:00:00 0 Komentarzy · 911 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Polski na torze - Kalisz 10-11.06.2023
Wyniki Pucharu Polski na torze (Eliminacja Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży) w kategorii junior młodszy rozegranego w dniach 10-11.06.2023 w Kaliszu

Jacek dnia 12 czerwca 2023 07:00:00 0 Komentarzy · 876 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS (jazda indywidualna na czas) - Młyniec 10.06.2023
Wyniki wyścigu w ramach Kolarskiej Liga UKS (jazda indywidulana na czas) rozegranego 10 czerwca 2023 roku w miejscowości Młyniec.

Jacek dnia 11 czerwca 2023 18:00:00 0 Komentarzy · 826 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Polski w Kolarstwie szosowym - Dąbki - Jarosławiec 3-4.06.2023
Wyniki XXVI Edycji Pucharu Polski w kolarstwie szosowym kobiet ( Mistrzostwa Polski Krajowego Zrzeszenia LZS ) rozegranego w dniach 3-4.06.2023 w miejscowości Dąbki, Jarosławiec.

 

Jacek dnia 05 czerwca 2023 07:00:00 0 Komentarzy · 808 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Polski w Kolarstwie szosowym - Zielona Góra 27-28.05.2023
W rozegranym w dniach 27-28.05.2023 w Zielonej Górze Pucharze Polski w kolarstwie szosowym Daria Debicka zwyciężyła zarówno w jeździe indywidualnej na czas jak i w wyścigu ze startu wspólnego zaś Daria Ostrycharz zajęła drugie miejsce w jeździe indywidualnej na czas w kat. juniorka młodsza. Eliza Rabazyńska zajęła trzecie miejsce w wyścigu ze startu wspólnego w kat. juniorka. Wiktor Kurek zajął drugie miejsce w wyścigu ze startu wspónego w kat. junior.




Jacek dnia 29 maja 2023 07:10:00 0 Komentarzy · 1006 Czytań · Drukuj · PDF
XXXXI Wyścig Kolarski Juniorów - Dobczyce 26-25.05.2023
Wyniki XXXXI Wyścigu Kolarskiego Juniorów ( Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS juniorów „Złote Koło" ) rozegranego w dniach 26-28.05.2023 w Dobczycach

Jacek dnia 29 maja 2023 07:00:00 0 Komentarzy · 1069 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS - Kuczwały 27.05.2023
Wyniki VI Pucharu Wójta Gminy Chełmża w ramach Wojewódzkiej Kolarskiej Liga UKS (start wspólny) rozegranego 27 maja 2023 roku w miejscowości Kuczwały

Jacek dnia 28 maja 2023 22:00:00 0 Komentarzy · 889 Czytań · Drukuj · PDF
Pucharu Polski (Eliminacja do OOM) - Dobromierz 20-21.05.2023
Wyniki Pucharu Polski (Eliminacja do OOM) w kolarstwie szosowym rozegranego w Dobromierzu w dniach 20-21.05.2023r.


Jacek dnia 23 maja 2023 07:00:00 0 Komentarzy · 2931 Czytań · Drukuj · PDF
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski na torze - Pruszków 19-21.05.2023

W Młodzieżowych Mistrzostwach Polski rozgrywanych w dniach 19-21.05.2023 na torze w Pruszkowie zawodnicy ALKS STAL Grudziądz zdobyli 14 medali ( w tym 5 złotych, 4 srebrne i 5 brązowych ).

JUNIORZY:

Złoty medal
- sprint drużynowy
Natalia Walecka,
Natalia Głowacka,
Nikola Jankowska
Złoty medal
- Keirin
Natalia Walecka
Złotu medal
- Madison 
Olowia Kępczyńska,
Eliza Rabażyńska
Złotu medal- sprint
Natalia Walecka
Srebrny meda- sprint
Natalia Głowacka
Srebrny medal
- Madison
Wiktor Kurek,
Igor Włodarczyk
Srebrny medal
- wyścig drużynowy
Kinga Rybkiewicz,
Oliwia Kępczyńska,
Urszula Sipko,
Eliza Rabażyńska
Brązowy medal- Keirin
Nikola Jankowska
Brązowy medal
- sprint drużynowy
Kinga Rybkiewicz,
Oliwia Kępczyńska,
Urszula Sipko,
Eliza Rabażyńska
Brązowy medal
- Omnium
Eliza Rabażyńska
Brązowy medal- Madison
Kinga Rybkiewicz,
Urszula Sipko

Brązowy medal

- wyścig drużynowy

Wiktor Kurek,
Kamil Zieliński,
Kacper Jabłoński,
Igor Włodarczyk


MŁODZIEŻOWCY U-23

Złoty medal
- sprint drużynowy
Radosław Laskowski,
Gracjan Dąbrowski,
Tomasz Dobrzyński
 
Srebrny medal- Keirin
Tomasz Dobrzyński 






 



Jacek dnia 21 maja 2023 19:00:00 0 Komentarzy · 1188 Czytań · Drukuj · PDF
Strona 5 z 136 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Czerwiec 2024 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007