ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj11 Grudzień 2019 04:30
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
natorze.pl
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
160
razy
Zostań kolarzem
Zarząd ALKS "STAL" Grudziądz prowadzi nabór do sekcji kolarskiej dziewcząt i chłopców rocznik 2008-2010. Chętni mogą zgłaszać się od poniedziałku do piątku do sekretariatu klubu, mieszczącego się na osiedlu Mniszek przy ul. Sportowców 3 w Grudziądzu w godzinach od 9 do 15. Bliższych informacji uzyskać można również pod nr tel. 56 46 51331.

Jacek dnia 01 maj 2019 00:00:00 · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Cambridge 8.12.2019
W trzecim dniu Pucharu Świata Mateusz Rudyk zwyciężył w kwalifikacjach sprintu ( 9.527 - nowy REKORD POLSKI ) i awansował bezpośrednio do 1/8.

Sprint - eliminacje

W 1/8 Mateusz Rudyk wygrał z Kanadyjczykiem Hugo Barrette.

Sprint - 1/8

Mateusz Rudyk wygrał w 1/4 z reprezentantem Trinidat Tobago Nicholas Paul i awansował do półfinale.

Sprint - 1/4

Urszula Łoś awansowała do drugiej rundy wyścigu Keirin zajmując 2 miejsce w wyścigu pierwszej rundy.

Keirin - pierwsza runda

Mateusz Rydyk w półfinale sprintu wygrał z Japończykiem Yudai Nitta a w finale zwyciężył z kolejnym Japończykiem Tomohiro Fukaya i zdobył złoty medal Pucharu Świata.




Urszula Łoś po zajęciu 5 miejsca w drugiej rundzie Keirinu i  zajęci 4 miejsca w finale B został sklasyfikowana na 10 miejscu.


W wyścigu Scratch Bartosz Rudyk, mimo upadku na 6 okrążeń do zakończenia wyścigu, zajął 7 miejsce.



Jacek dnia 08 grudzień 2019 10:00:00 0 Komentarzy · 9 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Cambridge 7.12.2019
W drugim dniu Pucharu Świata Krzysztof Maksel nie awansował do drugiej rundy wyścigu Keirin.

Keirin - pierwsza runda
Keirin - pierwsza runda - repasaż


Jacek dnia 07 grudzień 2019 10:00:00 0 Komentarzy · 9 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Cambridge 6.12.2019
W pierwszym dniu Pucharu Świata drużyna w składzie Maciej Bielecki (Piast Szczecin), Mateusz Rudyk, Patryk Rajkowski (Mróż Jedynka Kórnik) zajęła 3 miejsce w kwalifikacjach sprintu drużynowego ( 43.443 ) i awansowała do pierwszej rundy.

Sprint drużynowy - kwalifikacje

Drużyna kobiet w składzie Marlena Karwacka (BCM Novatex), Urszula Łoś zajęła 2 miejsce w eliminacjach sprintu drużynowego ( 33.172 ) i również awansowała do pierwszej rundy.

Sprint drużynowy Kobiet - kwalifikacje


W pierwszej rundzie sprintu drużynowego Kobiet Magdalena Karwacka i Urszula Łoś ( 32.791 - nowy Rekord Polski ) wygrały z Ukrainkami i awansowały do finału A. W finale A Polki uległy Nowo Zelandką i ostatecznie zdobyły srebrny medal.



Sprint drużynowy Kobiet - 1 runda
Sprint drużynowy Kobiet - finał

W pierwszej rundzie sprintu drużynowego drużyna w składzie Maciej Bielecki (Piast Szczecin), Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel ( 42.872 - nowy Rekord Polski ) wygrała z Nową Zelandią (Southern Spars Track Team). W finale A drużyna w składzie Maciej Bielecki (Piast Szczecin), Mateusz Rudyk, Patryk Rajkowski (Mróż Jedynka Kórnik) przegrała z Japonią i zdobyła srebrny medal.




Jacek dnia 06 grudzień 2019 09:00:00 0 Komentarzy · 18 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Cambridge 6-8.12.2019
W dniach 6-8.12.2019 w Cambridge (Nowa Zelandia) rozegrana zostanie czwarta seria Pucharu Świata. Wystartuje w niej troje reprezentantów naszego klubu Urszula Łoś, Krrzysztof Maksel, Mateusz Rudyk.

Zawody będzie można oglądać na żywo w Eurosporcie:

6.12.2019 godz. 11:00
Eurosport 2
7.12.2019 godz. 09.30
Eurosport 2
8.12.2019 godz. 09:00
Eurosport 2

Jacek dnia 05 grudzień 2019 10:00:00 0 Komentarzy · 19 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Hong Kong 1.12.2019
W trzecim dniu Pucharu Świata Mateusz Rudyk zajął 3 miejsce w kwalifikacjach sprintu ( 9.637 ) i awansował bezpośrednio do 1/8.

Sprint - eliminacje

W 1/8 Mateusz Rudyk wygrał z Litwinem Vasilijusem Lendelem.

Sprint - 1/8

Mateusz Rudyk wygrał w 1/4 z Francuzem Gregory Bauge i awansował do półfinale.

Sprint - 1/4

Urszula Łoś awansowała do drugiej rundy wyścigu Keirin wygrywając repasaż.

Keirin - pierwsza runda

Mateusz Rydyk w półfinale sprintu przegrał z Holendrem Harrie Lavreysenem a w finale nie dał rady Japończykowi Tomohiro Fukaya i ostatecznie zajął 4 miejsce.


Urszula Łoś po zajęciu 4 miejsca w drugiej rundzie Keirinu i zwycięstwie w finale B została sklasyfikowana na 7 miejscu.



Jacek dnia 01 grudzień 2019 14:00:00 0 Komentarzy · 33 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Hong Kong 30.11.2019
W trzecim dniu Pucharu Świata Urszula Łoś zajęła 22 miejsce w kwalifikacjach sprintu (11.005) a w 1/16 wygrała z reprezentatką Wilekiej Brytanii Sophie Capewell i awansowała do dalszej rundy.

Sprint - eliminacje
Sprint - 1/16


W 1/8 Urszula Łoś przegrał z Niemką Emmą Hinze i odpadła z dalszej rywalizacji


Bartosz Rudyk zajął 19 miejsce w Omnium.


Jacek dnia 30 listopad 2019 14:00:00 0 Komentarzy · 40 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Hong Kong 29.11.2019
W drugim dniu Pucharu Świata drużyna w składzie Maciej Bielecki (Piast Szczecin), Mateusz Rudyk, Patryk Rajkowski (Mróż Jedynka Kórnik) zajęła 5 miejsce w kwalifikacjach sprintu drużynowego ( 43.798 ) i awansowała do pierwszej rundy.

Sprint drużynowy - kwalifikacje

Drużyna kobiet w składzie Marlena Karwacka (BCM Novatex), Urszula Łoś zajęła 3 miejsce w eliminacjach sprintu drużynowego ( 33.470 ) i również awansowała do pierwszej rundy.

Sprint drużynowy Kobiet - kwalifikacje


W pierwszej rundzie sprintu drużynowego Kobiet Magdalena Karwacka i Urszula Łoś ( 33.161 - nowy Rekord Polski ) wygrały z Meksykankami i awansowały do finału B. W finale B Polki minimalnie (0.013) uległy Chinkom i ostatecznie zajęły 4 miejsce. W biegu tym Polki ustanowiły po raz kolejny REKORD POLSKI ( 33.078 ).

Sprint drużynowy Kobiet - 1 runda
Sprint drużynowy Kobiet - finał

W pierwszej rundzie sprintu drużynowego drużyna w składzie Maciej Bielecki (Piast Szczecin), Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel ( 43.277 ) przegrała o 0.017 z Niemcami i ostatecznie została sklasyfikowana na 5 miejscu.


Jacek dnia 29 listopad 2019 11:15:00 0 Komentarzy · 39 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Hong Kong 28.11.2019
W dniach 29.11-1.12.2019 w Hong Kongu rozgrywana jest trzecia seria Pucharu Świata. Wystartuje w niej pięcioro reprezentantów naszego klubu Urszula Łoś, Krrzysztof Maksel, Mateusz Rudyk, Bartosz Rudyk, Adrain Tekliński.

W kwalifikacjach wyścigu drużynowego na dochodzenie, drużyna w składzie z Adrianem Teklińskim zajęła 11 miejsce w kwalifikacjach wyścigu drużynowego na dochodzenie ( 4:10.329 ) i nie awansowała do następnej rundy.

Wyścig drużynowy na dochodzenie - kwalifikacje

Zawody będzie można oglądać na żywo w Eurosporcie:

29.11.2019 godz. 12:25
Eurosport 2
30.11.2019 godz. 11.00
Eurosport 2
  1.12.2019 godz. 11:30
Eurosport 2

Jacek dnia 28 listopad 2019 19:00:00 0 Komentarzy · 40 Czytań · Drukuj · PDF
Szukamy Następców Olimpijczyków w kolarstwie torowym - Pruszków 23-24.11.2019r.
Wyniki zawodów "Szukamy Następców Olimpijczyków" w kolarstwie torowym, które odbyły się w Pruszkowie  w dniach 23-24.11.2019r.

Jacek dnia 24 listopad 2019 22:00:00 0 Komentarzy · 43 Czytań · Drukuj · PDF
Gala Kolarska 2019 - Grudziądz 15.11.2019
W dniu 15 listopada 2019 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr. 3 na Osiedlu Strzemięcin odbyła się „GALA KOLARSKA" z okazji 45-lecia klubu oraz podsumowująca osiągniecia sportowe w bieżącym roku z udziałem zawodników wraz z rodzicami i zaproszonymi gośćmi.

W uroczystości tej wzięli udział: Senator Rzeczypospolitej Polski Ryszard Bober, reprezentujący Piotra Całbeckiego Marszałka  Województwa Kujawsko-Pomorskiego Robert Malinowski, Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski, Starosta Grudziądzki Adam Olejnik, Przewodniczący Rady Miejskiej Łukasz Kowarowski, Przewodniczący Komisji Sportu Rady Miejskiej Sławomir Szymański, Prezes PZKol Krzysztof Gołowiej, samorządowcy gmin, w których funkcjonują Uczniowskie Kluby Sportowe i Szkółki Kolarskie, dyrektorzy szkół współpracujących z klubem oraz sponsorzy, trenerzy i działacze klubu.

Nagrodzono podarunkami od sponsorów wyróżniających się zawodników ze szkółek kolarskich, którymi opiekuje się klub. W dalszej części uhonorowano pucharami najlepszych zawodników w kategorii żak, żakini, młodziczka i młodzik oraz medalistów Mistrzostw Świata, Europy, Igrzysk Europejskich i Polski.

Zdjęcia z uroczystości

Jacek dnia 18 listopad 2019 18:00:00 0 Komentarzy · 79 Czytań · Drukuj · PDF
Strona 1 z 115 1 2 3 4 > >>
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Styczeń 2020 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007