ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj28 Wrzesień 2021 06:40
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
natorze.pl
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
32767
razy
XXVII Ogólnolpolska Olimpiada Młodzieży w kolarstwie - Koziegłowy 17-18.07.2021
W dniach 17-18.07.2021 w miejscowości Koziegłowy rozegrano XXVII Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w kolarstwie szosowym, na której złoty medal w wyścigu ze startu wspólnego wywalczyła Eliza Rabażyńska a reprezentanci ALKS STAL Grudziądz zajęli 1 miejsce w klasyfikacji klubowej.


Pełne wyniki

Jacek dnia 18 lipiec 2021 20:00:00 0 Komentarzy · 141 Czytań · Drukuj · PDF
Regulaminy wyścigów - Grudziądz, Gruczno, Kijewo Królewskie w dniach 6-8.08.2021

Jacek dnia 12 lipiec 2021 12:00:00 0 Komentarzy · 158 Czytań · Drukuj · PDF
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski na torze - Szczecin 09-11.07.2021

W Młodzieżowych Mistrzostwach Polski rozgrywanych w dniach 09-11.07.2021 na torze w Szczecinie zawodnicy ALKS STAL Grudziądz zdobyli 10 medali ( w tym 4 złote, 2 srebrne i 4 brązowe ).

JUNIORZY:

Złoty medal
- sprint drużynowy
Maja Tracka,
Karolina Urban,
Julia Włodarczyk
Złotu medal
- Omnium
Maja Tracka
Złoty medal
- Keirin
Radosław Laskowski
Srebrny medal
- wyścig drużynowy
Maja Tracka,
Zuzanna Chylińska,
Karolina Urban,
Wiktoria Milda
Srebrny medal
- sprint druzynowy
Tomasz Dobrzyński,
Gracjan Dąbrowski,
Radosław Laskowski
Brązowy medal
- sprint
Maja Tracka
Brązowy meadl
- Madison
Karolina Urban,
Zuzanna Chylińska

Brązowy medal

- sprint drużynowy

Damian Kwiatkowski,
Michał Rząca,
Przemysław Deręgowski


MŁODZIEŻOWCY U-23

Złoty medal
 - sprint drużynowy
Cezary Łączkowski,
Adam Janeczek,
Maciej Fąk
 
Brązowy medal
- sprint
Cezary Łączkowski
 

  
  
 
 Zdjęcia organizator


Jacek dnia 11 lipiec 2021 21:00:00 0 Komentarzy · 145 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS - Rogóźno 4.07.2021
Wyniki wyścigu w ramach Wojewódzkiej Kolarskiej Liga UKS (start wspólny) rozegranego 4 lipca 2021 roku w miejscowości Rogóźno.

Jacek dnia 05 lipiec 2021 07:00:00 0 Komentarzy · 730 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Polski na Torze - Szczecin 3-4.07.2021
Zdobrej strony zaprezentowali się zawodnicy i zawodniczki ALKS STAL Grudziądz w rozegranym na torze w Szczecinie w dniach 3-4.07.2021 Pucharze Polski w kat. juniorka młodsza i junior młodszy, zajmując wiele miejsc na podium.




Jacek dnia 04 lipiec 2021 21:00:00 0 Komentarzy · 680 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym 18-20.06.2021 - Kartuzy

W rozegranych w dniach 18-20.06 2021 Mistrzostwach Polski w kolarstwie szosowym Maja Tracka zdobyła brązowy medal w wyścigu ze startu wspólnego w kat. juniorka. Michał Rząca zajął 5 miejsce w wyścigu ze startu wspólnego w kat. junior a Wiktoria Milda 6 miejsce w jeździe indiwidualnej na czas w kat. juniorka


Jacek dnia 20 czerwiec 2021 20:00:00 0 Komentarzy · 770 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Polski Koziegłowy - 12-13.06.2021
W rozegranym w dniacch 12-13.06.2021 Pucharze Polski w kolarstwie szosowym - XLIII Ogólnopolski Wyścig Pod Patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy ALKS STAL Grudziądz.
W wyscigach ze startu wspólnego Maja Tracka zwyciężyła w kat. juniorka, Oliwia Kępczyńska zwyciężyła w kat. juniorka młodsza a Igor Włodarczyk zajął 3 miejsce w kat junior młodszy.


 
 Oliwia Kępczyńska Maja Tracka



Jacek dnia 13 czerwiec 2021 22:00:00 0 Komentarzy · 947 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Polski w Kolarstwie szosowym - Niwki-Szczedrzyk-Turawa -6.06.2021
W rozegranym w dniach 5-6.06.2021 w w miejscowościach Niwki-Szczedrzyk-Turawa Pucharze Polski w kolarstwie szosowym (Memoriał Joachima Halupczoka) Michał Rząca zajął 3 miejsce w wyścigu ze startu wspólnego w kat. junior.


Jacek dnia 07 czerwiec 2021 07:00:00 0 Komentarzy · 1039 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS - Łasin 5.06.2021
Wyniki wyścigu w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych (jazda indywidualna na czas) rozegranego w dniu 5 czerwca 2021 roku w miejscowości Łasin.

Jacek dnia 06 czerwiec 2021 08:00:00 0 Komentarzy · 1006 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Polski w Kolarstwie szosowym - Dąbki - Jarosławiec 29-30.05.2021
W rozegranym w dniach 29-30.05.2021 w w miejscowości Dąbki, Jarosławiec Pucharze Polski w kolarstwie szosowym Małgorzata Pyszora zwycięzyła w jeździe indywidualnej na czas w kat. żakini a  Eliza Rabażyńska zajęła 2 miejsce w wyścigu ze startu wspólnego w kat. juniorka młodsza.


Jacek dnia 30 maj 2021 21:00:00 0 Komentarzy · 1078 Czytań · Drukuj · PDF
Puvhar Polski - Dobromierz 22-23.05.2021
W rozgranym w Dobromierz w dniach 22-23.05.2021 Pucharze Polski na szosie w wyścigu ze startu wspólnego Eliza Rabażyńska zwyciężyła w kat. juniorka młodsza.


Jacek dnia 24 maj 2021 07:00:00 0 Komentarzy · 1091 Czytań · Drukuj · PDF
Strona 3 z 123 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Czerwiec 2021 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007