| Nawigacja | |
| Ciekawe strony | |
| Ciekawe strony | |
| Losowa fotografia | |
| Licznik Dnia | |
|
Dzisiaj odwiedzono nas: 14071 razy | | | | |
|
| Pucharu Polski Juniorów i Elity - Pruszków 19-20.02.2022 | |
| Międzynarodowe Zawody w Kolarstwie Torowym w Poniewieżu 11-12.02.2022 | |
| Mistrzostwa Świata w kolarstwie torowym - Roubaux 20-24.10.2021 | |
| Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS w kolarstwie torowym 15-17.10.2021 | |
| Liga UKS / Kryterium Asów - Lubicz 10.10.2021 | |
| Puchar Burmistrza Miasta Golub-Dobrzyń - Golub-Dobrzyń 9.10.2021r. | |
| Mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym - Grenchen 5-9.10.2021 | |
| | W dniach 5-9.10.2021 w Grenchen (Szwajcaria) odbywają się Mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym. W zawodach wystartuje dwoje zawodników ALKS STAL Grudziądz:
Urszula Łoś ( sprint, sprint drużynowy, keirin, 500m ), Mateusz Rudyk ( sprint drużynowy, sprint ),
|
W pierwszym dniu zawodów drużyna w składzie z Mateuszem Rudykiem zdobyła brązowy medal w sprincie drużynowym.
Drużyna w skłądzie z Urszulą Łos zajęł 5 miejsce w sprincie drużynowym.
| | | | |
| Mistrzostwa Polski 2021 w jeździe dwójkami i jeździe drużynowej 2-3.10.2021 Godzisze Wielkie | |
| W rozegranych w dniu 2-3.10.2021 Mistrzostwach Polski w jeździe na czas dwójkami i drużynowej reprezentanci ALKS STAL grudziądz zdobyli 7 medali ( 4 złote, 1 srebrny, 2 brązowe )
Złoty medal
| Daria Dębicka, Daria Ostrycharz
| kat. młodziczka
| Brązowy medal
| Oliwia Kępczyńska, Eliza rabazyńska
| kat. juniorka młodsza
| Brązowy medal | Wiktoraia Milda, Maja Tracka
| kat. juniorka
|
Jazda na czas drużynowa
Złoty medal
| Daria Dębicka, Daria Ostrycharz , Agata Groszewska, Michalina Rzeszot
| kat. młodziczka
| Złoty medal
| Sebastian Hinz, Aleksander Kasprowicz, Jakub Mielewski, Igor Pietrzak
| kat. młodzik
| Złoty medal | Wiktoraia Milda, Maja Tracka, Zuzanna Chylińska, Karolina Urban
| kat. juniorka
| Srebrny medal
| Oliwia Kępczyńska, Eliza rabazyńska, Urszula Sipko, Julia Zdunek
| kat. juniorka młodsza
|
| | | | |
| Mistrzostwa Polski Elity na Torze - Pruszków 17-19.09.2021 | |
| Kolarska Liga UKS ( start wspólny ) - Sztynwag 19.09.2021 | |
| Kolarska Liga UKS w Jeździe Dwójkami - Robakowo 18.09.2021 | |
| Cookies | |
|
| Logowanie | |
| Reklama | |
| Kalendarz | |
| RSS | |
| SPAM STOP!!! | |
|