ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj17 Czerwiec 2021 10:25
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
natorze.pl
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
5477
razy
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich - Raszków 22.06.2019
W rozegranych Mistrzostwach Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie w dniu 22.06.2019 dwa medale w jezdzie indywidualnej na czas zobyli reprezentanci ALKS STAL Grudziądz.
W kategorii klas IV chłopców Paweł Bonas (UKS Omega Gruta) zdobył srebrny medal.
W kategorii klas VII dziewcząt Katarzyna Stelmach (LUKS Grodno Nowogród) zdobyła srebrny medal


Jacek dnia 22 czerwiec 2019 22:00:00 0 Komentarzy · 1117 Czytań · Drukuj · PDF
GP Brno na torze - 15-16.06.2019
W rozegranych w dniach 15-16.06.2019 w Czeskim Brnie "GP Brno" bardzo dobrze wypadli zawodnicy ALKS STAL Grudziądz. Mateusz Rudyk zajął 2 miejsce w Sprincie indywidualnym i dodatkowo pobił rekord toru w kwalifikacjach na 200m. Urszula Łoś zajęła 2 miejsce w wyscigu Keirin zaś Bartosz Rudyk zajął 3 miejsce w wyścigu Scratch w kategorii U-23.



Jacek dnia 17 czerwiec 2019 07:00:00 0 Komentarzy · 943 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS (jazda indywidualna na czas) - Młyniec 15.06.2019
Wyniki wyścigu w ramach Kolarskiej Liga UKS (jazda indywidulana na czas) rozegranego 15 czerwca 2019 roku w miejscowości Młyniec.

Jacek dnia 16 czerwiec 2019 16:00:00 0 Komentarzy · 798 Czytań · Drukuj · PDF
Dudenhofen (Niemcy) 10.06.2019
Trzecie miejsce Urszuli Łoś w sprincie w zawodach pierwszej kategorii UCI rozegranych w Dudenhofen (Niemcy) w dniu 10.06.2019


Jacek dnia 11 czerwiec 2019 10:45:00 0 Komentarzy · 984 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Polski Koziegłowy - 8-9.06.2019
Wyniki XLI Ogólnopolskiego Wyścigu Puchar Polski w kolarstwie szosowym Pod Patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy eliminacja do OOM rozgrywanego w dniach 8-9.06.2019

Jacek dnia 10 czerwiec 2019 09:00:00 0 Komentarzy · 999 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS - Słup 9.06.2019
Wyniki wyścigu w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych (start wspólny) rozegranego w dniu 9 czerwca 2019 roku w miejscowości Słup.

Jacek dnia 09 czerwiec 2019 18:00:00 0 Komentarzy · 922 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS - Łasin 8.06.2019
Wyniki wyścigu w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych (jazda indywidualna na czas) rozegranego w dniu 8 czerwca 2019 roku w miejscowości Łasin.

Jacek dnia 08 czerwiec 2019 19:00:00 0 Komentarzy · 948 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Polski w Kolarstwie szosowym - Niwki - Szczedrzyk 1-2.06.2019
Wyniki Pucharu Polski w Kolarstwie szosowym (Memoriał Joachima Halupczoka) rozegranego w dniach 1-2.06.2019 w miejscowości Niwki - Szczedrzyk

Jacek dnia 03 czerwiec 2019 12:00:00 0 Komentarzy · 901 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Polski w Kolarstwie szosowym - Dąbki - Jarosławiec 1-2.06.2019
Wyniki Pucharu Polski w Kolarstwie szosowym rozegranego w dniach 1-2.06.2019 w miejscowości Dąbki, Jarosławiec

Zdjęcia:
1.06.2019
 2.06.2019


Jacek dnia 03 czerwiec 2019 07:00:00 0 Komentarzy · 1311 Czytań · Drukuj · PDF
VI Ogólnopolskie Kryterium Kolarskie o Puchar Burmistrza Miasta Darłowo - Darłowo 31.05.2019
Wyniki VI Ogólnopolskiego Kryterium Kolarskiego o Puchar Burmistrza Miasta Darłowo -rozegranego dnia 31.05.2019 w Darłowie




Jacek dnia 31 maj 2019 23:00:00 0 Komentarzy · 1171 Czytań · Drukuj · PDF
XXXVII Wyścig Kolarski Juniorów - Dobczyce 24-26.05.2019
Wyniki XXXVII Wyścigu Kolarskiego Juniorów ( Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS juniorów „Złote Koło" ) rozegranego w dniach 24-26.05.2019 w Dobczycach

Jacek dnia 29 maj 2019 10:00:00 0 Komentarzy · 1016 Czytań · Drukuj · PDF
Strona 12 z 121 << < 9 10 11 12 13 14 15 > >>
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Czerwiec 2021 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007