ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj10 Maj 2021 03:55
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
natorze.pl
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
1995
razy
Mistrzostwa Europy Juniorów i Młodzieżowców w kolarstwie torowym - Gent 9.07.2019
W rozgrywanych w dniach 9-14.07.2019 w Gent ( Belgia ) Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w kolarstwie torowym startuje dwóch reprezentantów ALKS STAL Grudziądz Bartosz Rudyk i Szymon Welens.

W pierwszym dniu w sprincie drużynowym juniorów drużyna w składzie Szymon Welens, Konrad Burawski, Mateusz Strauch zdobyła srebrny medal.



Sprint drużynowy juniorów - eliminacje
Sprint drużynowy juniorów - 1 runda
Sprint drużynowy juniorów - finał

W wyścigu eliminacyjnym  w kat U-23 Bartosz Rudyk zajął 6 miejsce

Wyścig eliminacyjnyU-23

Jacek dnia 09 lipiec 2019 22:00:00 0 Komentarzy · 1410 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS - Rogóźno 7.07.2019
Wyniki Wyścigu w ramach Wojewódzkiej Kolarskiej Liga UKS (start wspólny) rozegranego 7 lipca 2019 roku w miejscowości Rogóźno.

Jacek dnia 07 lipiec 2019 22:00:00 0 Komentarzy · 925 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS - Łążyn 6.07.2019
Wyniki III Wyścigu Kolarskiego o Puchar Wójta Gminy Obrowo w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych rozegranego w dniu 6 lipca 2019 roku w Łążynie.

Jacek dnia 07 lipiec 2019 21:00:00 0 Komentarzy · 874 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Polski na torze - Szczecin 29-30.06.2019
Wyniki Pucharu Polski na torze (Eliminacja Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży) w kategorii junior młodszy rozegranego w dniach 29-30.06.2019 w Szczecinie.

Jacek dnia 30 czerwiec 2019 23:00:00 0 Komentarzy · 1010 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS - Świętosław 30.06.2019
Wyniki wyścigu rozegranego 30 czerwca 2019 roku w miejscowości Świętosław w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych.

Jacek dnia 30 czerwiec 2019 21:00:00 0 Komentarzy · 1028 Czytań · Drukuj · PDF
Igrzyska Europejskie 2019 - Minsk 30.06.2019
W ostatnim dniu zawodów torowych w Europejskich Igrzyskach Krzysztof Maksel zajął 4 miejsce w wyścigu Keirin.

Jacek dnia 30 czerwiec 2019 17:00:00 0 Komentarzy · 956 Czytań · Drukuj · PDF
IV Kryterium Uliczne o Puchar Burmistrza Miasta Rypin - Liga UKS - Rypin 29.06.2019

Wyniki IV Kryterium Ulicznego o Puchar Burmistrza Miasta Rypin w ramach Wojewódzkiej Kolarskiej Liga UKS - rozegranego 29 czerwca 2017 roku w miejscowości Rypin.


Jacek dnia 30 czerwiec 2019 08:00:00 0 Komentarzy · 1029 Czytań · Drukuj · PDF
Igrzyska Europejskie 2019 - Minsk 29.06.2019
W trzecim dniu zawodów torowych w Europejskich Igrzyskach Krzysztof Maksel wywalczył brązowy medal w wyścigu na 1km ( 1.01,351 ). W sprincie Mateusz Rudyk zajął 4 miejsce.

 
Zdjęcie PAP


Jacek dnia 29 czerwiec 2019 19:00:00 0 Komentarzy · 957 Czytań · Drukuj · PDF
Igrzyska Europejskie 2019 - Minsk 28.06.2019
W drugim dniu zmagań "torowców" w Europejskich Igrzyskach Urszula Łoś zajęła 5 miejsce w  wyścigu Keirin. W sprincie Mateusz Rudyk zajął 3 miejsce w kwalifikacjach a Rafał Sarnecki był 16. W dalszej części rywalizacji sprintu Mateusz Rudyk zwyciężył w 1/32, 1/16, 1/8 i awansował do ćwiercfinału zaś Rafał Sarnecki zwycieżył w 1/32 i w repasażach 1/16 a odpadł w 1/8. Kolejna część rozgrywki "sprinterów" w sobotę.

Jacek dnia 28 czerwiec 2019 22:00:00 0 Komentarzy · 1107 Czytań · Drukuj · PDF
Igrzyska Europejskie 2019 - Minsk 27.06.2019
W rozgrywanych w Minsku Europejskich Igrzyskach w kolarstwie torowym w dniu 27.06.2019 startowali reprezentaci ALKS STAL Grudziądz.
W sprincie drużynowym Kobiet Urszula Łoś, Marlena Karwacka (Darłowo) zajęły 4 miejsce ustanawiając nowy REKORD POLSKI wynikiem 33.393. W sprincie drużynowym Maciej Bielecki (Szczecin), Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel zajęli 7 miejsce.

Jacek dnia 27 czerwiec 2019 22:00:00 0 Komentarzy · 851 Czytań · Drukuj · PDF
Chrzypsko Wielkie 22-23.06.2019
Wyniki Memoriału Tomka Jakubowskiego - Pucharu Polski w kolarstwie szosowym - eliminacji do OOM rozgrywanego w dniach 22-23.06.2019 w miejscowości Chrzypsko Wielkie.

W wyscigu ze startu wspólnego w kat. Junior młodszy 3 miejsce zajął Przemysław Deregowski

 

Jacek dnia 25 czerwiec 2019 10:00:00 0 Komentarzy · 904 Czytań · Drukuj · PDF
Strona 10 z 120 << < 7 8 9 10 11 12 13 > >>
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Maj 2021 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007