ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj26 Kwietnia 2024 16:05

Międzynarodwy Wyścig Kolarski w Kłajpedzie na Litwie 26-29.05.2011 - III etap
Trzeciego dnia Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego w Kłajpedzie rozegrano kolejny III etap w którym na drugim miejscu z ucieczki finiszował Mikulicz Mateusz, 4 był Paewł Madrak a 6 Mateusz Trepkowski

Pełne wyniki - III etap

Jacek dnia 28 maja 2011 19:00:00 0 Komentarzy · 2871 Czytań · Drukuj · PDF
Międzynarodowy Wyścig Kolarski w Kłajpedzie na Litwie 26-29.05.2011 - II etap
Trzeciego dnia Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego w Kłajpedzie rozegrano II etap jazde drużynową na czas, którą wygrala ( mimo defektu roweru Łukasz Klasińskiego ) drużyna ALKS STAL OCETX IGLOTEX Grudziądz.
W klasyfikacji generalnej po 2 etapach na czterech czołowych miejscach znajdują sie zawodnicy ALKS STAL OCETIX IGLOTEX Grudziadz:

Międzynarodowy Wyścig Kolarski w Kłajpedzie na Litwie 26-29.05.2011 - I etap
W drugim dniu Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego w Kłajpedzie rozegrano I etap ( ze startu wspólnego), w którym drugie miejsce zajął Rafał Jeziorski a Mateusz Trepkowski ( wygrywając 3 z 6 górskich premii ) zdobył koszulkę najlepszego "górala".

Pełne wyniki - I etap

Jacek dnia 27 maja 2011 19:00:00 0 Komentarzy · 2906 Czytań · Drukuj · PDF
Międzynarodwy Wyścig Kolarski w Kłajpedzie na Litwie 26-29.05.2011
W dniach 26-29.05.2011 juniorzy i juniorzy młodsi ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz startują w wieloetapowym Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim w Kłajpedzie na Litwie.

W pierwszym dniu rozegrano prolog - jazdę indywidualną na czas, w której na czołowych miejscach znależli sie zawodnicy naszego klubu.

Jacek dnia 26 maja 2011 22:00:00 0 Komentarzy · 2963 Czytań · Drukuj · PDF
VIII Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Szlakami Jury" - Rzędkowice, Hucisko, Irządze, Szczekociny 20-22.05.2011
Trzeciego dnia wyścigu juniorów "Szlakami Jury" rozegrano III etap ( kryterium uliczne ). W kryterium całe podium wywalczyli kolarze ALKS STAL Grudziądz 1 - Mateusz Mikulicz, 2 - Łukasz Klasiński, 3 - Rafał Jeziorski. Etap wygrał Mateusz Mikulicz a trzeci był Rafał Jeziorski. W końcowej klasyfikacji wyścigu zwyciężył Mateusz Trepkowski, 4 miejsce zajął Patryk Kubiak, 5 - Wojciech Kargul, 6 - Mateusz Mikulicz.

Pełne wyniki

Jacek dnia 22 maja 2011 18:00:00 0 Komentarzy · 2829 Czytań · Drukuj · PDF
Kolejny udany dzień startów juniorów
Drugi etap wyścigu juniorów "Szlakami Jury" rozgrywany był pod dyktando naszych kolarzy. Finiszowali z sześcioosobowej ucieczki i zajeli pierwsze trzy miejsca 1- Patryk Kubiak, 2 - Wojciech Kargul 3 - Mateusz Trepkowski. Druga grupę, ze stratą około minuty przyprowadzili kolejni zawodnicy naszego klubu Mateusz Mikulicz - 7, Rafał Jeziorski - 8 i Michał Michciński - 9.
W Kaliszu na rozgrywanym Pucharze Polski na torze w sprincie 2 miejsce zajął Lucjusz Kardaś, 4 był Mateusz Lipa a 6 Arkadiusz Jopek.

Jacek dnia 21 maja 2011 21:00:00 0 Komentarzy · 3057 Czytań · Drukuj · PDF
Dobra passa grudziądzkich juniorów trwa nadal
Wczoraj na I etapie VIII Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego "Szlakami Jury" na trasach Jury Krakowsko-Częstochowskiej jazda indywidualna na czas 8 km zwyciężył Mateusz Trepkowski pokonując Mateusza Mikulicza a czwarte miejsce zajął Michał Michciński.
Torowcy - sprinterzy startowali w II serii Pucharu Polski w Kaliszu. W wyścigu keirin wśród juniorów 2 miejsce zajął Lucjusz Kardaś, 5 był Arkadiusz Jopek a 6 Mateusz Lipa. W sprincie drużynowym zwyciężył I zespół Kadry juniorów z czasem 48,89. w składzie którego jechał Lucjusz Kardaś pokonując minimalnie II zespół kadry, w składzie z Arkadiuszem Jopkiem i Mateuszem Lipą.

Jacek dnia 21 maja 2011 08:00:00 0 Komentarzy · 2981 Czytań · Drukuj · PDF
Udane zakończenie weekendu zawodników ALKS STAL
W dniach 13-15.05.2011 nasi zawodnicy wystartowali w wielu imprezach w kraju i zagranicą.
W zawodach rozgrywanych w Brnie ( wieloetapowy wyścig na torze "500+1 kola") drugie miejsce zajął Dawid Głowacki a Mateusz Nowaczek był 6.
Puchar Polski juniorów ( wyścig ze startu wspólnego  ) rozgrywany w Górzycach zdominowali kolarze ALKS STAL Grudziądz zdobywając odpowiednio 1 miejsce Mateusz Mikulicz, 2 - Michał Michciński, 5 - Mateusz Trepkowski, 6 - Patryk Komisarek.

Wyniki Puchary Polski ( start wspólny )

Jacek dnia 15 maja 2011 19:00:00 0 Komentarzy · 3104 Czytań · Drukuj · PDF
Udane występy zawodników ALKS STAL na arenach krajowych i zagranicznych
W dniach 13-15.05.2011 nasi zawodnicy startują w wielu imprezach w kraju i zagranicą.
W Brnie młodzieżowcy i seniorzy biorą udział w wyścigu wieloetapowym rozgrywanym na torze "500+1 kola", gdzie po dwóch dniach zawodów prowadzi Dawid Głowacki.
W Pucharze Polski juniorów ( jazda indywidualna na czas ) wygrał Mateusz Trepkowski a Rafał Jeziorski zajął VI miejsce.

Wyniki Puchary Polski ( jazda indywidualna na czas )

Jacek dnia 14 maja 2011 21:00:00 0 Komentarzy · 3183 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS / Miedzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Świecie n/Osą 14.05.2011
Dnia 14 maja 2011 roku w Świeciu nad Osą został rozegrany wyścig (start wspólny) w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików.

Wyniki

Jacek dnia 14 maja 2011 18:00:00 0 Komentarzy · 3260 Czytań · Drukuj · PDF
Grzegorz Stępniak 3 na III etapie wyścigu Szlakiem Grodów Piastowskich

Grzegorz Stępniak zajął 3 miejsce na III etapie (Lubin - Lubin 72,3 km) wyścigu Szlakiem Grodów Piastowskich rozegranego w dniu 7.05.2011.
Paweł Brylowski obronił koszulkę w klasyfikacji młodzieżowej U-23 a w klasyfikacji generalnej zajmuje po 3 etapach 10 miejsce.