ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj13 Grudzień 2018 16:10
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
1197
razy
ME 2007 - Cottbus ( dzień 3)
W rozgrywanych w godzinach przedpołudniowych kwalifiacjach do sprintu ( 200m ze startu lotnego ) Mistrzostw Europy Juniorów, Juliusz Polak uzyskał 8 czas. Wyniki kwalifikacji

W pierwszej rundzie zajął 2 miejsce i jeszcze wystartuje w repasażach.

Niestety zajął w nich 4 miejsce i odpadł z walki o medale.

Ostatecznie zajął 9 miejsce.

MEJ 2007 Sprint 1 Runda ( Juliusz Polak  ) MEJ 2007 Sprint 7-12 ( Juliusz Polak ) 
 MEJ 2007 Sprint 1 Runda ( Juliusz Polak )
 MEJ 2007 Sprint 7-12 ( Juliusz Polak )

Drużyna "średniaków" w której składzie jechał Dawid Głowacki zajęła 8 miejsce w kwalifiakcjach Mistrzostw Europy do lat 23. Wyniki kwalifikacji 

Jacek dnia 13 lipiec 2007 12:00:00 0 Komentarzy · 4939 Czytań · Drukuj · PDF
ME 2007 - Cottbus ( dzień 1 )
W rozgrywanych w godzinach przedpołudniowych konkurencjach Mistrzostw Europy, Juliusz Polak wraz z kolegami z reprezentacji ( Konradem Dąbkowskim i Grzegorzem Drejgerem ) uzyskali 4 czas eliminacji sprintu olimpijskiego i w godzinach wieczornych będą walczyć o brązowy medal w kat. juniorów. Wyniki eliminacji.

Ostatecznie przegrali walkę o brązowy medal, mimo lepszego czasu niż w eliminacjach. Wyniki finałów.

Jacek dnia 11 lipiec 2007 14:00:00 0 Komentarzy · 6377 Czytań · Drukuj · PDF
Keirin w Japoni

Jacek dnia 09 lipiec 2007 09:00:00 0 Komentarzy · 6829 Czytań · Drukuj · PDF
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski na torze - Łódz 2-4.07.2007 ( zdjęcia i filmiki )
Zjęcia z Młodzieżowych Mistrzostw Polski na torze - Łódz 2-4.07.2007:

- dzień pierwszy ( keirin, wyścig na 4000m mężczyzn i 3000m kobiet, 1000m mężczyzn i 500m kobiet)
- dzień drugi ( sprint, wyścig drużynowy 4000m mężczyzn, wyścig punktowy )
- dzień trzeci ( sprint olimpiski, wyścig madison, wyścig scratch )

Krótkie filmiki

Jacek dnia 08 lipiec 2007 16:00:00 0 Komentarzy · 6761 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Polski Juniorów na torze - Łódz 25-27.05.2007 ( zdjęcia )

Jacek dnia 06 lipiec 2007 21:00:00 0 Komentarzy · 6079 Czytań · Drukuj · PDF
Kadra Polski na szosowe ME - 19-22.07.2007 Sofia
W składzie reprezentacji Polski na szosowe ME Juniorów w Sofii znalazła się nasza zawodniczka Paulina Cywińska.

Jacek dnia 05 lipiec 2007 12:00:00 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 6319 Czytań · Drukuj · PDF
Kadra Polski na torowe ME - 11-15.07.2007 Cottbus
W składzie reprezentacji Polski na Torowe ME w Cottbus znalazli się następujący zawodnicy ALKS "STAL":
w kategoria do lat 23Paweł Kościecha
Dawid Głowacki 
w kategoria juniorJuliusz Polak
Rafał Sarnecki
Paweł Brylowski

Lista startowa

Program zawodów

Jacek dnia 05 lipiec 2007 10:00:00 0 Komentarzy · 4795 Czytań · Drukuj · PDF
MP 2007 Tor U-23 - 10 medali zawodników ALKS STAL
W dniach 2-4.07.2007 w Łodzi odbyłu się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski na Torze. Bardzo dobrze spisali się zawodnicy ALKS "STAL" Grudziądz zdobywając łącznie 10 medali. Na dorebek ten zaprawcowali wszyscy zawodnicy. Najwięcej medali dla ALKS "STAL" zdobyli: Magdalena Sara , która po problemach zdrowotnych w okresie przygotowawczym uzyskała 5 medali w tym 3 złote i 2 srabrne oraz Jakub Średziński 2 złote medale.

 Magdalena Sara złoty medal keirin
 złoty medalwyścig punktiwy 
 złoty medalwyścig scratch
 srebrny medal500 m 
 srebrny medalsprint 
Jakub Średziński
Jarosław Stępień
Adrian Kurek
Dawid Głowacki
złoty medal4000 m druzynowo
Jakub Sredzińskizłoty medal 4000 m indywidualnie 
Paweł Kościecha
Krzysztof Szymanek
Dawid Hirsz
srebrny medalsprint drużynowy 
Jarosław Stępień
Adrian Kurek 
brązowy medalwyścig madison 
Paweł Kościecha brązowy medal keirin

Komunkat z zawodów

Jacek dnia 04 lipiec 2007 22:00:00 0 Komentarzy · 6665 Czytań · Drukuj · PDF
Wyniki Mistrzostw Polski Kobiet ( start wspólny 120 km ) - 30.06.2007 Kielce
MP 2007 Wyniki Mistrzostw Polski Kobiet ( start wspólny 120 km ) - 30.06.2007 Kielce
Masłów - Brzezinki - Scholasteria - Mąchocice - Masłów ( 7 x 17,1 km)

1 Maja Włoszczowska (Halls) 3.01.48 (39.8 km/h)
2 Aleksandra Wnuczek (Kross Ziemia Darłowska) +0.08
3 Anna Harkowska (UKS Lider Słubice) +1.10
4 Małgorzata Jasińska (Pol-Aqua)       
5 Bogumiła Matusiak (Primus Łódź)       
6 Aleksandra Dawidowicz (Halls)                 
7 Sylwia Kapusta (Primus Łódź)                 
8 Barbara Gromaszek (Kross Ziemia Darłowska)     
9 Monika Grzebinoga (Primus Łódź)                 
10 Marzena Wasiuk (Primus Łódź) +3.50
11 Małgorzata Wysocka (Pol-Aqua)                           
12 Anna Bazan (LKS Trasa Zielona Góra)                 
13 Magdalena Gregorczyk (ALKS Stal - Ekobud - Ocetix Grudziądz)   
14 Magdalena Zamolska (Pol-Aqua)   
15 Natalia Frączek (Pol-Aqua)                         
16 Agnieszka Pietr (Primus Łódź) +7.59
17 Katarzyna Barczyk (Primus Łódź) +8.51
18 Joanna Ignasiak (Pol-Aqua) +8.59
19 Martyna Ryńska (LKS Orlęta Gorzów Wielkopolski)   
20 Aleksandra Zabrocka (WKS Flota Gdynia)           
21 Agnieszka Ryczek (Pol-Aqua) +10.20
22 Ewa Bugdoł (GK Gliwice)                                 
23 Katarzyna Szczurek (KKCIM Smok Kraków) +12.00
24 Małgorzata Mielniczyn (LKS Orlęta Gorzów Wielkopolski) +13.07
25 Kinga Mudyn (MLKS Baszta Bytów)         
26 Martyna Klekot (CZKKS Kolejarz - Jura Częstochowa) +13.09
DNF Monika Krawczyk (Pol-Aqua)             
DNF Angelika Kulisch (Kross Ziemia Darłowska)   
DNF Martyna Kaszuba (MGLKS Błękitni Dobrawa Koziegłowy)
DNF Beata Kalemba (MGLKS Błękitni Dobrawa Koziegłowy)     
DNF Katarzyna Pomkowska (Primus Łódź)         
DNF Aleksandra Maciąg (MKS Start Lublin)       
DNF Kamila Wójt (T.C. Chrobry Harfa - Harrysow Głogów)

Zdjęcia 

Żródło : rowery.org


Jacek dnia 30 czerwiec 2007 20:00:00 0 Komentarzy · 7533 Czytań · Drukuj · PDF
Wyniki Mistrzostw Polski U-23 ( start wspólny 171 km ) - 30.06.2007 Kielce
MP 2007Wyniki Mistrzostw Polski U-23 ( start wspólny 171 km ) - 30.06.2007 Kielce
Masłów - Brzezinki - Scholasteria - Mąchocice - Masłów ( 11 x 17,1 km)

1 Piotr Krysman (GKS Tarnowia Tarnowo Podgórne)
2 Maciej Paterski (KTK Kalisz)
3 Piotr Osiński (TKK Pacific Norda Atala Toruń)
4 Paweł Wachnik (GKS Tarnowia Tarnowo Podgórne) +0.15
5 Mateusz Komar (DHL-Author) +0.20
6 Łukasz Modzelewski (LEGIA TV-4) +0.20
7 Tomasz Olejnik (USSA Pavily Barentin Romet Renex Bydgoszcz) +0.20
8 Sławomir Bury (Amore Vita - McDonald's) +1.12
9 Adrian Honkisz (Miche) +1.12
10 Jakub Komar (Konińskie Ludowe Towarzystwo Cyklistów Konin) +1.16

Zdjęcia

Żródło : rowery.org


Jacek dnia 30 czerwiec 2007 16:00:00 0 Komentarzy · 7221 Czytań · Drukuj · PDF
Wyniki Mistrzostw Polski 2007 Elita ( jazda indywidualna na czas - 45 km ) - 28.06.2007
MP 2007Wyniki Mistrzostw Polski 2007 Elita ( jazda indywidualna na czas - 45 km ) - 28.06.2007
Trasa: Chęciny - Bolmin - Chęciny - Bolmin - Chęciny

1 Łukasz Bodnar (Action-Uniqa ) 54.55 (49.2 km/h)
2 Jarosław Rębiewski (CCC Polsat) +0.08
3 Mateusz Taciak (CC Etupes - Limaro Kórnik) +0.16
4 Tomasz Lisowicz (CCC Polsat) +0.37
5 Marcin Sapa (DHL-Author) +1.07
6 Marcin Osiński (Action Uniqa) +1.08
7 Robert Radosz (Action Uniqa) +1.33
8 Tomasz Kiendyś (CCC Polsat) +1.44
9 Bartosz Huzarski (Action Uniqa) +1.54
10 Wojciech Pawlak (Dynatek) +2.08
11 Paweł Szaniawski (CCC Polsat) +2.12
12 Dawid Krupa (Dynatek) +2.29
13 Krzysztof Ciesielski (DHL Author) +3.22
14 Michał Pawlyta (Legia TV-4) +3.27
15 Sławomir Kohut (Amore Vita McDonalds) +3.42
16 Grzegorz Żołędziowski (CCC Polsat) +4.37

Żródło : rowery.org


Jacek dnia 28 czerwiec 2007 13:00:00 0 Komentarzy · 6853 Czytań · Drukuj · PDF
Strona 103 z 106 << < 100 101 102 103 104 105 106 >
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Grudzień 2018 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007