ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj29 Kwietnia 2024 00:46

Liga UKS - Ciechocin 11.06.2011
Wyniki wyścigu rozegranego 11 czerwca 2011 roku w miejscowości Ciechocin w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych.

Jacek dnia 13 czerwca 2011 07:00:00 0 Komentarzy · 2904 Czytań · Drukuj · PDF
KOMUNIKAT !!!
Zarząd ALKS STAL" Grudziądz informuje, że odwołuje start juniorów i kobiety OPEN na IV Serii Pucharu Polski w dniach 02-03.07.2011. Decyzja spowodowana jest faktem, że w dniach 04-07.07.2011 odbędą się Mistrzostwa Polski na torze w Pruszkowie w tych kategoriach wiekowych. Informujemy jednocześnie, że w tym samym czasie odbywa się IV Seria Pucharu Polski - Koziegłowy.
W tej sytuacji PROGRAM SZCZEGÓŁOWY IV SERII W GRUDZIĄDZU przedstawia się jak niżej:

01.07.2011  - bez zmian

02.07.2011

godz. 7-8- śniadanie
 godz. 9-9:30 - weryfikacja dokumentów Liga UKS

godz. 10

- start do jazdy indywidualnej na czas ( Gruta U. Gminy)

godz. 9

- start junior młodszy     79,1 km ( 7 x 11,3 km)
 godz. 11:30- start juniorka młodsza 45,2 km ( 4 x 11,3 km)
 godz. 11:35 - start żak                     11,3 km ( 1 x 11,3 km)

Miejsce zakwaterowania i wyżywienia oraz BIURO WYŚCIGU - BEZ ZMIAN

Jacek dnia 08 czerwca 2011 13:00:00 0 Komentarzy · 3846 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Polski III seria Chrzypsko Wielkie 4-5.06.2011
W dniach 4-5.06.2011 rozegrana została III seria Pucharu Polski w miejscowości Chrzypsko Wielkie.
Bardzo dobrze zaprezentowali się juniorzy młodsi, naszego klubu. Borys Korczyński w jeździe na czas zajął I miejsce. W wyścigu ze startu wspólnego I miejsce zajął Paweł Madrak, a jego brat Tomasz Madrak był VI.

Pełne wyniki

Jacek dnia 06 czerwca 2011 13:00:00 0 Komentarzy · 3075 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS (start wspólny) - Chełmno 5.06.2011
Dnia 5 czerwca 2011 roku w Chełmnie został rozegrany wyścig w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych "O Puchar Burmistrza Chełmna" ( start wspólny )

Wyniki

Jacek dnia 05 czerwca 2011 17:00:00 0 Komentarzy · 2841 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS - Jeżewo 4.06.2011
Dnia 4 czerwca 2011 roku w Jeżewie został rozegrany wyścig w ramach Kolarskiej Liga Uczniowskich Klubów Sportowych "O Puchar Wójta Jeżewa" jazda indywidualna na czas.

Wyniki

Jacek dnia 04 czerwca 2011 20:10:00 0 Komentarzy · 3001 Czytań · Drukuj · PDF
Grzegorz Stepniak wygrywa kolejny VI etap wyścigu Skopenki
Zawodnik ALKS STAL Grudziądz Grzegorz Stępniak wygrał kolejny VI etap 55 Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Przyjażni Polsko-Ukraińskiej ( wyścig uliczny - Puławy 75 km. ). Było to jednocześnie Kryterium, w którym zwyciężył Paweł Brylowski.
W klasyfikacji generalnej Paweł Brylowski zajął 7 miejsce. W klasyfikacji punktowej i najaktywniejszych zwyciężył Grzegorz Stępniak W klasyfikacji najaktywniejszych drugie miejsce zajał Mateusz Nowaczek a 5 był Paweł Brylowski. W klasyfikacji drużynowej ALKS STAL Grudziądz zajęła 4 miejsce ( najlepsze wsród krajowych drużyn ).

Jacek dnia 04 czerwca 2011 20:00:00 0 Komentarzy · 2893 Czytań · Drukuj · PDF
Grzegorz Stepniak wygrywa na V etapie wyścigu Skopenki
Zawodnik ALKS STAL Grudziądz Grzegorz Stępniak wygrał na V etapie 55 Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Przyjażni Polsko-Ukraińskiej rozegranym na trasie Zamość - Puławy o długości 172 km.

Jacek dnia 03 czerwca 2011 20:00:00 0 Komentarzy · 2814 Czytań · Drukuj · PDF
Grzegorz Stepniak 3 na IV etapie wyścigu Skopenki
Zawodnik ALKS STAL Grudziądz Grzegorz Stępniak wygrywając finisz z grupy zajął 3 miejsce na IV etapie 55 Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Przyjażni Polsko-Ukraińskiej  rozegranym na trasie Tomaszów Lub. - Tomaszów Lub. o długości 122 km. Na tym samym etapie z dobrej strony pokazał się Mateusz Nowaczek wygrywając 4 lotne finisze.

Jacek dnia 02 czerwca 2011 20:00:00 2 Komentarzy · 2855 Czytań · Drukuj · PDF
Paweł Brylowski wygrał III etap wyścigu Skopenki
Zawodnik ALKS STAL Grudziądz Paweł Brylowski wygrał III etap 55 Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Przyjażni Polsko-Ukraińskiej 18km jazdę indywidualną na czas rozegraną na trasie Tomaszów–Łosiniec–Tomaszów.

Jacek dnia 02 czerwca 2011 17:00:00 0 Komentarzy · 2687 Czytań · Drukuj · PDF
Adrian Kurek z pierwszym w karierze zwycięstwem UCI!
Adrian Kurek (Océane Cycle Poitevin) wygrał 3. etap wyścigu Tour de Gironde (2.2 UCI)! Adrian pokonał Holendra Johima Ariesena (CT Jo Piels - drużyna z zawodową licencją ) oraz Bryana Coquard (Vendée U - młodzieżowa drużyna Teamu Europcar ). Na szóstej pozycji przyjechał Piotr Polus (Océane Cycle Poitevin). W wyścigu brały udział zarówno amatorskie, jak i kontynentalne grupy.
Trzeci, ostatni dzień rywalizacji w tej imprezie to odcinek z Saint-Pierre d'Aurillac do Villenave d'Ornon, o długości 171 kilometrów. W generalnej kalsyfikacji Adrian Kurek uplasował się na 14 pozycja a 18 miejsce przypadło Piotrowi Polusowi.

Jacek dnia 29 maja 2011 20:00:00 0 Komentarzy · 3066 Czytań · Drukuj · PDF
Międzynarodwy Wyścig Kolarski w Kłajpedzie na Litwie 26-29.05.2011 - IV etap
W ostatnim dnia Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego w Kłajpedzie rozegrano IV etap którego zwyciężcą został Mateusz Trepkowski. W klasyfikacji końcowej na czterech pierwszych miejscach uplasowali się zawodnicy ALKS STAL OCETIX IGLOTEX Grudziadz: