| Nawigacja | |
| Ciekawe strony | |
| Ciekawe strony | |
| Losowa fotografia | |
| Licznik Dnia | |
|
Dzisiaj odwiedzono nas: 16136 razy | | | | |
|
| IX Międzynarodowe Kryterium Uliczne - XIX Memoriał Szymona Wołocha - Grudziadz 05.08.2022 | |
| Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Pruszków 30.07-2.08.2022 | |
| W rozegaranej w dniach 30.07-2.08.2022 Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w klarstiwe torowym w kategorii junior młodszy bardzo dobrze zaprezentowali się reprezentanci ALKS STAL Grudziądz.
Złoty medal | - sprint drużynowy | Natalia Walecka, Urszula Sipko, Agata Groszewska, Oliwia Kępczyńska | Złoty medal | - sprint
| Natalia Walecka
| Złoty medal | - Keirin
| Natalia Walecka
| Brązowy medal | - wyścig drużynowy | Oliwia Kępczyńska, Julia Zdunek, Daria Dębicka, Daria Ostrychacz, Urszula Sipko
| Brązowy medal | - Madison | Oliwia Kępczyńska, Urszula Sipko |
Pełne wyniki
Łącznie zawodnicy i zawodniczki ALKS STAL Grudziądz zdobyli 5 medali ( 3 złote i 2 brązowe ).
| | | | |
| Regulaminy wyścigów - Grudziądz, Gruczno, Kijewo Królewskie w dniach 5-7.08.2022 | |
| Mistrzostwa Europy Juniorów i Młodzieżowców w kolarstwie torowym - Anadia 18-19.07.2022 | |
| Mistrzostwa Europy Juniorów i Młodzieżowców w kolarstwie torowym - Anadia 16-17.07.2022 | |
| Mistrzostwa Europy Juniorów i Młodzieżowców w kolarstwie torowym - Anadia 15.07.2022 | |
| | W drugim dniu Młodzieżowych Mistrzostw Europy w kolarstwie torowym drużyna w składzie z Mają Tracką i Zuzanną Chylińską zdobyła brązowy medal w wyscigu drużynowym na dochodzenia na dystansie 4km w kategorii juniorka
Wyniki - wyścig drużynowy na 4km
|
Drużyna w składzie z Tomaszem Dobrzyńskim zajęła 5 miejsce w sprincie drużynowymy w kategorii U-23
| | | | |
| Mistrzostwa Europy Juniorów i Młodzieżowców w kolarstwie torowym - Anadia 14.07.2022 | |
| | W pierwszym dniu Młodzieżowych Mistrzostw Europy w kolarstwie torowym bardzo dobbrze zaprezentowali się zawodnicy ALKS STAL Grudziądz
Maja Tracka zdobyła srebrny medal w wyscigu Scratch w kat. juniorka.
Wyniki - Scratch juniorka
|
Drużyna w składzie z Gracjanem Dąbrowskim i Radosławem Laskowskim zdobyła srebrny w sprincie druzynowym juniorów.
Drużyna w składzie z Elizą Rabazyńską i Natalią Głowacką zdobyła brązowy medal w sprincie druzynowym juniorów.
| | | | |
| Mistrzostwa Europy Juniorów i Młodzieżowców w kolarstwie torowym - Anadia 14-19.07.2022 | |
| | W dniach 14-19.07.2022 w Anadi ( Portugalia ) rozegrane zostaną Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym, w których wystartuje osmioro reprezentantów ALKS STAL Grudziądz: Maja Tracka, Zuzanna Chylińska, Eliza Rabazyńska, Natalia Głowacka, Nikola Jankowskai, Gracjan Dąbrowski, Radosław Laskowski, Tomasz Dobrzyński.
Wyniki "na żywo" można sledzić na stronie oraz streaming
|
| | | | |
| Liga UKS - Rogóźno 3.07.2022 | |
| Liga UKS - Gruta 2.07.2022 | |
| Mistrzostwa Polski Szkołek Kolarskich - Raszków 25-26.06.2022 | |
| Cookies | |
|
| Logowanie | |
| Reklama | |
| Kalendarz | |
| RSS | |
| SPAM STOP!!! | |
|