2.08.2021
| 08:30
| sprint druzynowy Kobiet - eliminacje
| Urszula Łoś
|
| 09:50
| sprint drużynowy Kobiet - pierwsza runda
| Urszula Łoś |
| 11:00
| sprint drużynowy Kobiet - finały
| Urszula Łoś |
| | | |
3.08.2021
| 08:58 | sprint drużynowy Mężczyzn - eliminacje
| Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel
|
| 09:50
| sprint drużynowy Mężczyzn - pierwsza runda
| Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel
|
| 10:35
| sprint drużynowy Mężczyzn - finały
| Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel |
| | | |
4.08.2021
| 08:30
| sprint Mężczyzn - eliminacje
| Mateusz Rudyk
|
| 09:10
| Keirin Kobiet - pierwsza runda
| Urszula Łoś
|
| 09:35
| sprint Mężczyzn - 1/32
| ew. Mateusz Rudyk
|
| 10:11
| Keirin Kobiet - repasaże
| ew. Urszula Łoś
|
| 10:31
| sprint Mężczyzn - 1/32 repasaże
| ew. Mateusz Rudyk
|
| 11:13
| sprint Mężczyzn - 1/16
| ew. Mateusz Rudyk
|
| 11:47
| sprint Mężczyzn - 1/16 repasaże | ew. Mateusz Rudyk
|
| | | |
5.08.2021
| 08:48
| sprint Mężczyzn - 1/8 | ew. Mateusz Rudyk
|
| 09:06
| Keirin Kobiet - ćwierćfinał
| ew. Urszula Łoś
|
| 09:21
| sprint Mężczyzn - 1/8 repasaże | ew. Mateusz Rudyk
|
| 09:45
| sprint Mężczyzn - ćwierćfinał - 1 bieg
| ew. Mateusz Rudyk
|
| 09:57
| Keirin Kobiet - półfinał
| ew. Urszula Łoś |
| 10:25
| sprint Mężczyzn - ćwierćfinał - 2 bieg | ew. Mateusz Rudyk
|
| 10:37
| Keirin Kobiet - finał
| ew. Urszula Łoś
|
| | | |
6.08.2021
| 08:30
| sprint Kobiet - eliminacje
| Urszula Łoś
|
| 09:10
| sprint Mężczyzn - półfinał - 1 bieg | ew. Mateusz Rudyk
|
| 09:10
| sprint Kobiet - 1/32
| ew. Urszula Łoś
|
| 09:52
| sprint Mężczyzn - półfinał - 2 bieg
| ew. Mateusz Rudyk
|
| 09:58
| sprint Kobiet - 1/32 - repasaże
| ew. Urszula Łoś
|
| 11:00
| sprint Mężczyzn - finał - 1 bieg | ew. Mateusz Rudyk
|
| 11:06
| sprint Kobiet - 1/16
| ew. Urszula Łoś
|
| 11:35
| sprint Mężczyzn - finał - 2 bieg | ew. Mateusz Rudyk
|
| 11:53
| sprint Kobiet - 1/16 - repasaże | ew. Urszula Łoś
|
| | | |
7.08.2021
| 08:30
| sprint Kobiet - 1/8
| ew. Urszula Łoś |
| 08:48
| Keirin Mężczyzn - pierwsza runda
| Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel
|
| 09:13
| sprint Kobiet - 1/8 - repasaże | ew. Urszula Łoś
|
| 09:19
| Keirin Mężczyzn - repasaże
| ew. Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel |
| 09:39
| sprint Kobiet - ćwierćfinał - 1 bieg
| ew. Urszula Łoś
|
| 10:55
| sprint Kobiet - ćwierćfinał - 2 bieg | ew. Urszula Łoś
|
| | | |
8:08:2021
| 03:18
| sprint Kobiet - półfinał - 1 bieg | ew. Urszula Łoś |
| 03:24
| Keirin Mężczyzn - ćwierćfinał
| ew. Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel |
| 03:39
| sprint Kobiet - półfinał - 2 bieg | ew. Urszula Łoś |
| 04:09
| Keirin Mężczyzn - półfinał | ew. Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel |
| 04:20
| sprint Kobiet - finał - 1 bieg | ew. Urszula Łoś |
| 04:45 | sprint Kobiet - finał - 2 bieg | ew. Urszula Łoś |
| 04:51 | Keirin Mężczyzn - finał | ew. Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel |