ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj29 Lutego 2024 02:43
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy
Darczyńcy klubu

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Województwo Kujawsko Pomorskie
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
natorze.pl
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
1006
razy
Puchar Polski w kolarstwie szosowym ( II Seria ) Zamość 10-11.05.2008
W rozegranej w dniach 10-11.05.2008 w Zamościu II Serii Pucharu Polski w kolarstwie szosowym dobrze zaprezentowali się w wyścigu ze startu wspólnego zawodnicy ALKS STAL Grudziądz. W kategorii juniorka mlodsza zwyciężyła Izabela Rumińska a Aleksandra Kardas zajęła 4 miejsce zaś Katarzyna Pik w kategori juniorka zajeła 6 miejsce. W kategiorii junior młodszy 3 miejsce wywalczył Paweł Lewandowski.

Wyniki

Jacek dnia 12 maja 2008 20:00:00 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 6741 Czytań · Drukuj · PDF
XIII Kryterium Uliczne o Puchar Burmistrza Lubawy - Lubawa 4.05.2008
W dniu 4.05.2008 w Lubawie odbyło się XIII Kryterium Uliczne o Puchar Burmistrza Lubawy. Bardzo dobrze spisali sie zawodnicy ALKS "STAL" Grudziądz zajmując pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej.
 
Pełne wyniki kryterium

Zdjęcia wykonane przez Pana Mariana Żuchowskiego ( część pierwsza , część druga )

Zdjęcia ze strony miasta Lubawa

Jacek dnia 06 maja 2008 22:00:00 0 Komentarzy · 6688 Czytań · Drukuj · PDF
MWK 2008 - Wyniki IV etapu (start wspólny) Grudziądz - Grudziądz
XX Miedzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza
Wyniki IV etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 3.05.2008

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1Artur Komisarek SMS Świdnica
2h 49' 51"
2Nikias Amdt  RSC COTBUS
+ 00' 00"
3Maxim Toporisvhev CCL KARO-FILM Moscow
+ 00' 00"

Klasyfikacja końcowa

Miejsce Imię i Nazwisko  Drużyna                      Czas
1Nikias Amdt RSC COTBUS
9h 41' 52"
2Alphonse Vermote BELGIA NATIONAL
+ 0h 00' 03"
3Paweł Piotrowicz SMS Świdnica
+ 0h 00' 30"

Pełne wyniki IV etapu i klasyfikacja końcowa

Zdjęcia z IV etapu i uroczystego ogłoszenia wyników

Zdjęcia z wyścigu ze strony Gazety Pomorskiej

Jacek dnia 04 maja 2008 15:00:00 0 Komentarzy · 7091 Czytań · Drukuj · PDF
Nadzieje Olimpijskie - Chełmno 3.05.2008
Dnia 3 maja 2008 roku w Chełmnie został rozegrany wyścig kolarski Nadzieje Olimpijskie (start wspólny).

Wyniki

Zdjęcia

Jacek dnia 03 maja 2008 20:00:00 0 Komentarzy · 5887 Czytań · Drukuj · PDF
MWK 2008 - Wyniki III etapu (start wspólny) Chełmno - Chełmno
XX Miedzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki III etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 3.05.2008

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1Maxim Toparishcev CCL KARO-FILM Moscow
2h 25' 16"
2Artur Komisarek SMS Świdnica
+ 00' 00"
3Dorian Bartkiewicz PACIFIC 1 Toruń
+ 00' 00"

Klasyfikacja po etapach

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1Alphonse Vermote BELGIA NATIONAL          
6h 57' 24"
2Nikias Amdt RSC COTBUS
+ 0h 00' 04"
3Franz SchiewerRSC COTBUS
+ 0h 00' 11"

Pełne wyniki III etapu i klasyfikacja po etapach

Zdjecia z III etapu

Jacek dnia 03 maja 2008 19:20:00 0 Komentarzy · 5872 Czytań · Drukuj · PDF
LIga UKS - Jabłonowo Pom. 2.05.2008
Dnia 2 maja 2008 roku w Jabłonowie Pomorskim został rozegrany wyścig (start wspólny) w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych.

Wyniki

Zdjęcia ze strony Jabłonowa Pomorskiego

Przed wyścigiem
Ruszyli...
Pierwsze puchary

Jacek dnia 02 maja 2008 19:00:00 0 Komentarzy · 6999 Czytań · Drukuj · PDF
MWK 2008 - Wyniki II etapu (start wspólny) Jabłonowo Pom. - Jabłonowo Pom.
XX Miedzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki II etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 2.05.2008

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1Artur Komisarek SMS Świdnica
2h 19' 09"
2Jonas AhlstrandSWEDEN
+ 00' 00"
3Nikias Amdt RSC COTBUS       
+ 00' 00"

Klasyfikacja po etapach

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1Alphonse Vermote BELGIA NATIONAL
4h 32' 09"
2Nikias Amdt RSC COTBUS
+ 0h 00' 03"
3Franz SchiewerRSC COTBUS
+ 0h 00' 10"

Pełne wyniki II etapu i klasyfikacja po etapach

Zdjęcia ze strony Jabłonowa Pomorskiego

Przed II etapem
Migawki z wyścigu
Zakończenie II etapu

Jacek dnia 02 maja 2008 17:00:00 0 Komentarzy · 6721 Czytań · Drukuj · PDF
MWK 2008 - Wyniki 2 półetapu I etapu (start wspólny) Gruta - Łasin
XX Miedzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki 2 półetapu I etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 1.05.2008

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1Paweł Piotrowicz SMS Świdnica
2h 00' 54"
2Jonas AhlstrandSWEDEN 
+ 00' 00"
3Roman Maykin PREMIER Rosja 
+ 00' 00"
4Alphonse VermoteBELGIA NATIONAL 
 + 00' 00"
5Mateusz Nowaczek   ALKS STAL EKOBUD Grudziądz
 + 00' 00"
6Nikias Amdt RSC COTBUS
+ 00' 00"

Ubiegłoroczny zwycięzca wyścigu i lider po pierwszym półetapie Michał Kwiatkowski po dojechaniu do mety wycofał się z dalszej części wyścigu (ze względu na urazy, które odniósł w kraksie)

Klasyfikacja po etapach

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1Alphonse Vermote BELGIA NATIONAL 
2h 13' 02"
2Nikias Amdt RSC COTBUS 
+ 0h 00' 08"
3Franz SchiewerRSC COTBUS 
+ 0h 00' 08"

Pełne wyniki 2 półetapu I etapu i klasyfikacja po etapach

Zdjęcia ze strony Miasta i Gminy Łasin

Jacek dnia 01 maja 2008 22:00:00 0 Komentarzy · 7344 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS - Grudziądz 1.05.2008
Dnia 1 maja 2008 roku w Grudziądzu został rozegrany wyścig (jazda indywidualna na czas) w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych.

Wyniki

Jacek dnia 01 maja 2008 17:00:00 0 Komentarzy · 6639 Czytań · Drukuj · PDF
MWK 2008 - Wyniki 1 półetapu I etapu (jazda drużynowa na czas) Grudziądz
XX Miedzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza
Wyniki 1 półetapu I etapu - jazda drużynowa na czas - rozegranego w dniu 1.05.2008

Miejsce Drużyna Czas
1PACIFIC 1 Toruń0h 12' 09" .63
2BELGIA NATIONAL0h 12' 11" .49
3RSC COTBUS0h 12' 13" .85

Pełne wyniki 1 półetapu I etapu

Zdjęcia z jazdy drużynowej na czas

Jacek dnia 01 maja 2008 14:00:00 0 Komentarzy · 6236 Czytań · Drukuj · PDF
XX MWK 2008 - Lista startowa
Dzisiaj 1.05.2008 rozpoczyna sie XX Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza. Do wyścigu zgłoszono 133 zawodników ( 14 drużyn zagranicznych , reprezentacja Polski i 12 drużyn klubowych z kraju).

Pełna lista startowa

Kolejność startu do pierwszego półetapu ( jazda drużynowa )

Jacek dnia 01 maja 2008 07:00:00 0 Komentarzy · 5984 Czytań · Drukuj · PDF
Strona 125 z 134 << < 122 123 124 125 126 127 128 > >>
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Luty 2024 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29      

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007