ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj21 Czerwca 2024 04:18
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy
Darczyńcy klubu

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Województwo Kujawsko Pomorskie
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
natorze.pl
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
21219
razy
Finał Nadzieji Olimpijskich na torze - Pruszków 4-5.10.2008
Podczas finału Nadzieji Olimpijskich, które odbyły się 4-5.10.2008r na torze kolarskim BGŻ ARENA w Pruszkowie bardzo udanie startowali kolarze ALKS „STAL" Grudziądz zdobywając 5 medali: 1 złoty, 3 srebrne, 1 brązowy.

2000 m na dochodzenie 1. Patryk Kubiak
2. Fabian Głogowski
5. Przemysław Średziński
10. Szymon Czmoch
200m start lotny  3. Fabian Głogowski
11. Przemysław Średziński
13. Szymon Czmoch
15. Patryk Kubiak
500m start lotny 2. Fabian Głogowski
4. Przemysław Średziński
9. Patryk Kubiak
12. Szymon Czmoch
sprint drużynowy 1. KS SPOŁEM
2. ALKS „STAL" GRUDZIĄDZ
3. KTK KALISZ
4. PACYFIK TORUŃ

Trenerem zawodników jest Aleksander Zadykowicz. Reprezentują oni UKS „SZANIEC" Świecie n/Osą, „ORION" Ruda i „OMEGA" Gruta. Na zawodach w Pruszkowie opiekował się nimi Ireneusz Sieczkowski i Krzysztof Nalewski. Chłopcy ci w przyszłym roku zasilą kategorię Junior Młodszy i mamy nadzieję, że pójdą w ślady swych starszych kolegów. W ocenie Mariana Więckowskiego grupa kolarzy z Grudziądza wypadła rewelacyjnie, pokazując swój duży kolarski talent.


Jacek dnia 06 października 2008 08:00:00 0 Komentarzy · 5294 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS - Lubicz 28.09.2008
Wyniki wyścigu w ramach Kolarskiej Liga Uczniowskich Klubów Sportowych (kryterium uliczne) z dnia 28 września 2008 rozegranego w Lubiczu

Wyniki

Jacek dnia 29 września 2008 07:00:00 0 Komentarzy · 5033 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Polski w jeździe parami i drużynowej w kat junior i junior młodszy - Golczewo 19-21.09.2008
W dniach 19-21.09.2008 w Golczewie odbyły się Mistrzostwa Polski w jeździe parami i druzynowej w kat. junior i junior młodszy ( kobiet i mężczyzn ).

Komunikat z zawodów


Jacek dnia 23 września 2008 10:02:32 0 Komentarzy · 6882 Czytań · Drukuj · PDF
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Jeździe Dwójkami - Robakowo 20.09.2008
Wyniki Miedzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Jeździe Dwójkami rozegranego 20 września 2008 w Robakowie.

Wyniki

Jacek dnia 21 września 2008 08:00:00 0 Komentarzy · 6236 Czytań · Drukuj · PDF
MP 2008 Tor (Elita) - Szczecin 12-14.09.2008
W dniach 12-14.09.2008 w Szczecinie odbywałają się Mistrzostwa Polski na Torze w kategorii Elita.

W pierwszym dniu zawodnicy ALKS "STAL" Grudziądz zdobyli 5 medali. W wyścigu 4000 m na dochodzenie całe podium należało do kolarzy ALKS "STAL" Grudziądz, złoty medla zdobył  Tomasz Krysztofik, srebrny Dawid Głowacki, zaś brązowy Paweł Brylowski. W Keirinie srebrny medal wywalczył Rafał Sarnecki, zaś na dystansie 1000 m brązowy medal zdobył Adrian Tekliński.

W drugim dniu 3 kolejne medale, złoty drużyna na 4000 m ( Dawid Głowacki, Tomasz Krysztofik, Paweł Brylowski, Mateusz Nowaczek) oraz Łukasz Kwiatkowski w sprincie i brązowy drużyna kobiet na 3000 m ( Natalia Mitkowska, Katarzyna Pik, Paulina Cywinska ).

W trzecim dniu dwa nasze zespoły w sprincie drużynowym stanęły na podium odpowiednio na drugim ( Adrian Tekliński, Łukasz Kwiatkowski, Krzysztof Szymanek ) i trzecim stopniu ( Dawid Hirsz, Rafał Sarnecki, Juliusz Polak ) , takie same miejsca zajęli również w madisonie srebro ( Tomasz Krysztofik, Artur Komisarek ) brąz ( Dawid Głowacki, Paweł Brylowski ) .

Łączny dorobek zawodników ALKS STAL to 12 medali ( 3 złote , 4 srebrne i 5 brązowych ).

Jacek dnia 12 września 2008 19:00:00 1 Komentarzy · 5812 Czytań · Drukuj · PDF
ME 2008 - Pruszków 3-7.09.2008 - Wyniki
MSJ 2008
Wynik ME 2008 w Pruszkowie można śledzić na stronie.

Zdjęcia z zawodów

Krótkie filmiki

Wyniki reprezentantów Polski ( zawodnicy ALKS "STAL" Grudziądz ) :
3 miejsce- sprint drużynowy (junior) Grzegorz Drejger,
Rafał Sarnecki,
Karol Kasprzyk
 
ME 2008 - Sprint drużynowy - Junior


Podium ME 2008 - Sprint drużynowy - Junior






ME 2008 - Sprint drużynowy - U-23


Podium ME 2008 - Sprint drużynowy - U23
 
4 miejsce- 3000 m drużynowo (U-23)Małgorzata Wojtyra,
Magdalena Sara,
Edyta Jasińska
 
5 miejsce- 2000 m druzynowo (Junior) Paulina Cywińska,
Karolina Garczyńska,
Agnieszka Sawosz
 
12 miejsce- 4000 m (U-23)Adrian Kurek 
8 miejsce- 3000 m drużynowo (Junior)Andrzej Bartkiewicz,
Michał Kwiatkowski,
Mateusz Nowaczek,
Łukasz Owsian
 
8 miejsce- 1000 m (U-23)Adrian Tekliński 
3 miejsce- sprint drużynowy (U-23)Krzysztof Szymanek,
Maciej Bielecki,
Adrian Tekliński
 
8 miejsce- 4000 m drużynowo (U-23)Jarosław Stępień,
Tomasz Krysztofik,
Dawid Głowacki,
Paweł Bryłowski
 
10 miejsce- 3000 m (U-23)Edyta Jasińska 
3 miejsce
- wyścig punktowy (Junior)Michał Kwiatkowski 
6 miejsce
- 1000 m (Junior)Karol Kasprzyk 
9 miejsce
- sprint (Junior) Aleksandra Drejger 
5 miejsce
- wyścig punktowy (U-23)Małgorzata Wojtyra 
6 miejsce
- 500 m (U-23)Renata Dąbrowska  
7 miejsce
- sprint (Junior)Rafał Sarnecki 
5 miejsce
- 500 m (Junior)Aleksandra Drejger 
7 miejsce
- sprint (U-23)Renata Dąbrowska  
1 miejsce
- sprint drużynowy (Junior)Aleksandra Drejger,
Kornelia Mączka
 
5 miejsce
- Keirin (U-23)Renata Dąbrowska  
8 miejsce
- Keirin (Junior) Grzegorz Drejger 
11 miejsce
- Keirin (Junior) Rafał Sarnecki 
8 miejsce
- Scratch (Junior)Agnieszka Sawosz 
13 miejsce
- Keirin (U-23) Paweł Kościecha  

Jacek dnia 03 września 2008 09:00:00 0 Komentarzy · 6168 Czytań · Drukuj · PDF
ME 2008 - Pruszków 3-7.09.2008 - Kadra Polski
MSJ 2008 Polska reprezentacja kolarzy torowych na Mistrzostwa Europy, które w dniach 3-7 września zostaną rozegrane w pruszkowskiej BGŻ Arenie, będzie liczyła aż 42 osoby.
W składzie tym znajduje się 13 zawodników i zawodniczek ALKS "STAL" Grudziądz.
Polscy kolarze reprezentują wszystkie cztery kategorie (juniorka, junior, orliczka, orlik).

Jacek dnia 29 sierpnia 2008 18:00:00 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 6706 Czytań · Drukuj · PDF
MMP 2008 Tor ( U-23 i Junior ) - Żyrardów 21-24.08.2008
W dniach 21-24.08.2008 w Żyrardowie odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski na Torze ( U-23 i Junior ). Bardzo dobrze spisali się zawodnicy ALKS "STAL" Grudziądz zdobywając łącznie 28 medali ( w tym 11 złotych , 9 srebrnych i 8 brązowych ). Na dorobek ten zapracowali wszyscy zawodnicy.

Kategoria Junior
Paulina Cywińska złoty medalwyścig scratch   MMP 2008 - Scratch - Juniorka

Podium MMP 2008 - Scratch - Juniorka
 
 brązowy medal500 m 
 brązowy medal2000 m indywidualnie
Natalia Mitkowska srebrny medal wyścig punktowy
Paulina Cywińska,
Natalia Mitkowska,
Małgorzata Ziemińska
srebrny medal3000 m drużynowo
Artur Komisarek złoty medal wyścig scratch
 srebrny medal wyścig punktowy
Rafał Sarnecki złoty medalkeirin
 brązowy medalsprint
Mateusz Nowaczek,
Mateusz Bożejewicz,
Rafał Sarnecki
srebrny medalsprint drużynowy
Mateusz Nowaczek,
Piotr Polus,
Paweł Kopowski,
Mateusz Bożejewicz
brązowy medal3000 m drużynowo

Kategoria U-23
Magdalena Sara, srebrny medal wyścig punktowy    MMP 2008 - Drużyna 4000 m - U-23

Podium MMP 2008 - Drużyna 4000 m
 
Patrycja Wiśniewska,
Magdalena Sara
srebrny medal sprint drużynowy
Patrycja Wiśniewska,
Magdalena Sara,
Katarzyna Pik
złoty medal 3000 m drużynowo
Adrian Kurek złoty medal 4000 m indywidualnie
 brązowy medal wyścig scratch
Dawid Głowacki brązowy medal 4000 m indywidualnie
Adrian Tekliński złoty medal keirin
 złoty medal1000 m
Paweł Kościecha srebrny medal keirin
 brązowy medalsprint
Jarosław Stępień złoty medalwyścig scratch
 srebrny medalwyścig punktowy
Paweł Brylowski,
Tomasz Krysztofik,
Dawid Głowacki,
Jarosław Stępień
złoty medal4000 m drużynowo
Paweł Kościecha,
Adrian Tekliński,
Krzysztof Szymanek
złoty medalsprint drużynowy
Juliusz Polak,
Paweł Sarnecki,
Dawid Hirsz
srebrny medalsprint drużynowy
Paweł Brylowski,
Dawid Głowacki
złoty medalwyścig madison
Jarosław Stępień,
Adrian Kurek
brązowy medalwyścig madison


Komunkat z zawodów


Zdjęcia :

- dzień pierwszy ( 500m (K), 1000m (J), keirin (P-23), wyścig na 3000m (J), Scratch (K,P-23) )
- dzień drugi ( sprint (P-23), keirin (K), wyścig drużynowy 4000m (J), wyścig na 2000m (K-J), 3000m (K-P-23), 4000m (P-23), wyścig punktowy (P-23), Scratch (J) )
- dzień trzeci ( sprint drużynowy (K,J), sprint (P-23), keirin (J), wyścig drużynowy 4000m (P-23), wyścig punktowy (K,J) )
- dzień czwarty ( sprint drużynowy (P-23), wyścig drużynowy 3000m (K),   wyścig madison (J,P-23) )


Jacek dnia 25 sierpnia 2008 07:00:00 0 Komentarzy · 4977 Czytań · Drukuj · PDF
Wyniki OOM na torze 2008 - Kalisz 8-10.08.2008
W Kaliszu w dniach 8-10.08.2008 rozgrywana jest Ogólnopolska Olimpiadza Młodzieży w kolarstwie torowym, w której startują reprezentanci ALKS "STAL" Grudziądz.
 
W sobotę brązowy medal w wyścigu na 500 m. wywalczyła Izabela Rumińska. W kolejnym starcie zdobyła srebrny medal w sprincie.

Wyniki reprezentantów ALKS "STAL" Grudziądz:
3 miejsce- 500 m Izabela Rumińska                         OOM 2008 - 500m

Podium OOM 2008 - 500m kobiet
 
5 miejsce- sprint drużynowy Rafał Jeziorski,
Paweł Lewandowski,
Lucjusz Kardaś
2 miejsce- sprint Izabela Rumińska
6 miejsce- 3000m druzynowoMateusz Trepkowki,
Rafał Jeziorski,
Mateusz Mikulicz,
Sebastian Bronkau
4 miejsce- sprint Lucjusz Kardaś
4 miejsce- wyścig punktowyRafał Jeziorski

Wyniki

Zdjecia z zawodów

Jacek dnia 09 sierpnia 2008 11:00:00 0 Komentarzy · 4724 Czytań · Drukuj · PDF
Górskie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym - Podgórzyn 2-3.08.2008
W rozegranych w dniu 2.08.2008 w Pogórznie koło Jeleniej Góry Górskich Mistrzostwach Polski w Kolarstwie Szosowym w kategorii juniorka Paulina Cywińska wywalczyła brązowy medal, zaś Aleksandra Kardas zajęła 5 miejsce w wyścigu juniorek młodszych.

GMPJ 2008 - Podgórzyn
Podium Górskich Mistrzostw Polski Juniorek
(fot. kolarski.pl)

Relacja z Górskich Mistrzostw Polski juniorek na szosie (kolarski.pl)

Jacek dnia 02 sierpnia 2008 20:00:00 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 6792 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS - III Memoriał Wojciecha Paducha (start wspólny) - Kijewo Królewskie 26.07.2008
Wyniki wyścigu w ramach Kolarskiej Liga Uczniowskich Klubów Sportowych - III Memoriał Wojciecha Paducha (start wspólny) z dnia 26 lipca 2008 w Kijewie Królewskim

Wyniki

Jacek dnia 26 lipca 2008 18:00:00 0 Komentarzy · 5493 Czytań · Drukuj · PDF
Strona 123 z 136 << < 120 121 122 123 124 125 126 > >>
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Czerwiec 2024 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007