ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj16 Kwietnia 2024 10:35
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy
Darczyńcy klubu

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Województwo Kujawsko Pomorskie
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
natorze.pl
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
12380
razy
Mistrzostwa Świata Juniorów - Kapsztad (RPA) 15.07.2008 ( dzień czwarty )
MP 2008 W rozegranych eliminacjach sprintu Rafał Sarnecki zajął 20 i awansował do 1/16 a Grzegorz Drejger uplasował się na 26 miejscu i odpadł z dalszej rywalizacji.
W 1/16 Rafał Sarnecki przegrał z Australijczykiem Peterem Lewis.
Damian Drozdowski i Piotr Chatłas nie awansowali do finału medisana

Wyniki reprezentantów Polski:
20 miejsce- sprint Rafał SarneckiWyniki kwalifikacjiWyniki 1/16 Wyniki koncowe
26 miejsce- sprintGrzegorz DrejgerWyniki kwalifikacji  Wyniki koncowe
nie awansowali do finału- madisonDamian Drozdowski,
Piotr Chatłas
Wyniki eliminacji  

Jacek dnia 15 lipca 2008 16:00:00 1 Komentarzy · 6074 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Świata Juniorów - Kapsztad (RPA) 14.07.2008 ( dzień trzeci )
MP 2008 Aleksandra Drejger zajęł 10 a Kornelia Mączka 11 miejsce w eliminacjach do sprintu. Jednak odpadły w 1/8.
Piotr Chatlas zajął 19 miejsce w wyścigu punktowym a Karol Kasprzyk 11 w wyścigu na 1km.

Wyniki reprezentantów Polski:
11 miejsce- 1 kmKarol Kasprzyk Wyniki końcowe
 19 miejsce- wyścig punktowy  Piotr Chatlas Wyniki końcowe
10 miejsce- sprint       Aleksandra DrejgerWyniki kwalifikacjiWyniki koncowe
11 miejsce- sprintKornelia MączkaWyniki kwalifikacji Wyniki koncowe

Jacek dnia 14 lipca 2008 18:00:00 0 Komentarzy · 6600 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Polski Juniorów Młodszych - Kalisz 11-13.07.2008
W dniach 11-13.07.2008 w Kaliszu odbył się Puchar Polski Juniorów Młodszych w kolarstwie torowym.

Wyniki

Jacek dnia 14 lipca 2008 08:00:00 0 Komentarzy · 5044 Czytań · Drukuj · PDF
XIV OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH LETNICH "KUJAWSKO-POMORSKIE 2008"

Regulamin / Mapka / Plakat / Zgłoszenie / Lista startowa


DataKonkurencjaMiejscowość  
18 lipiec 2008jazda indywidualna na czasŁasinWyniki  
20 lipiec 2008start wspólnyGrudziądzWynikiZdjęcia

Klasyfikacja klubów i województw

Jacek dnia 14 lipca 2008 07:00:00 0 Komentarzy · 4727 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Świata Juniorów - Kapsztad (RPA) 13.07.2008 ( dzień drugi )
MSJ 2008 W pierwszej rundzie Keirinu Rafał Sarnecki zajął drugie miejsce w 2 wyścigu i awansował do półfinału. Do półfinału awansował z pierwszej pozycji w 3 wyścigu Grzegorz Drejger.
Dziewczęta w sprincie drużynowym wywalczyły srebrny medal.
Rafał Sarnecki i Gregorz Drejger nie awansowali do finału A, wystartują w finale B.
W finale B Rafał Sarnecki był 2 a wygrał Grzegorz Drejger.

Wyniki reprezentantów Polski:
2 miejsce- sprint drużynowy Aleksandra Drejger,
Kornelia Mączka
Wyniki kwalifikacji Wyniki finałów
8 miejsce- Keirin Rafał SarneckiWyniki pierwszej rundyWyniki półfinału Wyniki finałów
7 miejsce- KeirinGrzegorz DrejgerWyniki pierwszej rundyWyniki półfinałuWyniki finałów

Jacek dnia 13 lipca 2008 19:40:00 0 Komentarzy · 6323 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Świata Juniorów - Kapsztad (RPA) 12.07.2008 ( dzień pierwszy )
MP 2007 Reprezentacja Polski w sprincie drużynowym ( w składzie której jechał Rafał Sarnecki ) wywalczyła brązowy medal w Torowych Mistrzostwach Świata Juniorów - Kapsztad 2008.

Mistrzostwa Świata Juniorów 2008
( sprint drużynowy )


Wyniki reprezentantów Polski:
3 miejsce- sprint drużynowy Grzegorz Drejger,
Karol Kasprzyk,
Rafał Sarnecki
Wyniki kwalifikacjiWyniki finałów
8 miejsce- 500 m Aleksandra Drejger Wyniki końcowe
10 miejsce- 500 mKornelia Mączka Wyniki końcowe

Jacek dnia 12 lipca 2008 20:00:00 0 Komentarzy · 6597 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Świata Juniorów - Kapsztad (RPA) 12-20.07.2008
MSJ 2008W dniach 12-20 lipiec 2008 roku w Kapsztadzie (RPA) odbędą się Torowe Mistrzostwa Świata Juniorów z udziałem reprezentanta naszego klubu Rafała Sarneckiego.

Kadra Polski przedstawia się następująco:

Sprint - kobiety
Aleksandra Drejgier (PTC Pruszków)
Kornelia Mączka (KROSS Ziemia Darłowska)

Sprint - mężczyźni

Karol Kasprzyk (KTK Kalisz)
Grzegorz Drejgier (PTC Pruszków)
Rafał Sarnecki (ALKS Stal Ekobud Grudziądz)

Średni dystans - mężczyźni

Damian Drozdowski (Społem Łódź)
Piotr Chatłas (KLTC Konin)

Program zawodów

Jacek dnia 07 lipca 2008 11:00:00 0 Komentarzy · 6049 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Europy Juniorów 3-6.07.2008
W rozegranym na zakończenie Mistrzostw Europy wyścigu juniorek ze startu wspólnego zawodniczla ALKS "STAL" Grudziądz Paulina Cywińska zajęła 14 miejsce (najlepsza z Polek)

Pełne wyniki juniorek i juniorów 

Jacek dnia 06 lipca 2008 18:00:00 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 14178 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS / IV seria Pucharu Polski Kobiet (start wspólny) - Jeżewo 6.07.2008
Dnia 6 lipca 2008 roku w Jeżewie została rozegrana IV Seria Pucharu Polski Kobiet (start wspólny) oraz wyścig w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych.

Wyniki

Jacek dnia 06 lipca 2008 17:00:00 0 Komentarzy · 5268 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS / IV seria Pucharu Polski Kobiet (jazda indywidualna na czas) - Rogoźno 5.07.2008
Dnia 5 lipca 2008 roku w Rogóźnie została rozegrana IV Seria Pucharu Polski Kobiet (jazda indywidualna na czas) oraz wyścig w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych.

Wyniki

Jacek dnia 05 lipca 2008 16:00:00 0 Komentarzy · 5330 Czytań · Drukuj · PDF
Kolarska kadra na Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
PZKol przedstawił 11-osobową kadrę polskich kolarzy, którzy zostali rekomendowani przez Związek do startu w Igrzyskach XXIX Olimpiady w Pekinie. Skład musi jeszcze zatwierdzić Prezydium Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

W składzie znalazł się reprezentant ALKS "STAL" Grudziądz Łukasz Kwiatkowski.

Jacek dnia 01 lipca 2008 15:00:00 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 5376 Czytań · Drukuj · PDF
Strona 123 z 135 << < 120 121 122 123 124 125 126 > >>
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Styczeń 2024 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007