ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj27 Kwietnia 2024 11:08

razy
Dominacja zawodników ALKS Stal Grudziądz na zawodach Pucharu Polski w Pruszkowie
Na torze kolarskim BGŻ Arena w Pruszkowie piękne zawody zorganizował były zawodnik DHL Grzegorz Wajs, do poziomu organizacyjnego dostosowali się również zawodnicy. Rekordowa obsada zawodników z Czech i Polski ( ponad 120 zawodników) toczyła się pod dyktando zawodników ALKS Stal-Ocetix Grudziądz. Po dwóch dniach zmagań, w wyścigu na 3000 m pierwsza 5 to zawodnicy z Grudziądza, zwyciężył Dawid Głowacki wyprzedzająć Jakuba Średzińskiego, Pawła Brylowskiego, Grzegorza Stępniaka, Mateusza Nowaczka.Siódme miejsce zajął junior Mateusz Mikulicz. Wyścig drużynowy na 4000m zakończył się podwójnym zwycięstwem ALKS Stal-Ocetix Grudziądz. Zwyciężył I zespół w składzie D. Głowacki,J. Średziński, G. Stępniak, P. Brylowski, który pokonał II zespół w składzie M. Nowaczek, Paweł Bernas, Rafał Jeziorski, M. Mikulicz. Trzecie miejsce zjął zespół kadry Czech. W wyścigu dystansowym na 15 km zwyciężył Dawid Głowacki, 4 był Paweł Brylowski a 6 Mateusz Nowaczek. W wyścigach sprinterskich dominowała 3 zawodników ALKS Stal-Ocetix: Rafał Sarnecki, Adrian Tekliński, Krzysztof Maksel, którzy w tej kolejności zajęli całe podium w sprincie. W wyścigu keirin zwyciężył A. Tekliński przed Amadeuszem Błaszczykiem z PTC Pruszków, 3 był R. Sarnecki a 4 K. Maksel. Bardzo dobrze wypadł junior Lucjusz Kardaś zajmując 7 miejsce. W wyścigu na 1km wygrał A. Tekliński przed Konradem Dąbkowskim z PTC trzeci był R. Sarnecki. Wyścig drużynowy kobiet na 3000m zakończył się zwycięstwem PTC przed zawodniczkami z Grudziądza, które jechały w składzie: Natalia Mitkowska, Katarzyna Pik, Izabela Rumińska. Dziś trzeci dzień zmagań w Pucharze Polski na BGŻ-ARENA.

Jacek dnia 01 lipca 2010 08:00:00 0 Komentarzy · 5483 Czytań · Drukuj · PDF