ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj21 Czerwca 2024 03:31
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy
Darczyńcy klubu

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Województwo Kujawsko Pomorskie
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
natorze.pl
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
17706
razy
MWK 2023 - Wyniki II etapu (start wspólny) Lisewo - Chełmża
XXXII Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki II etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 29.04.2023 na trasie  Lisewo - Chełmża ( 99,5 km )

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1HARKINS GirtsLATVIAN National Team
2h 20' 18''
2WIŚNIEWSKI Szymon     
UKS COPERNICUS CCC SMS Toruń
+ 00' 00"
3MARUT BartoszWojewództwo ŚLĄSKIE
+ 00' 00"
4GAŁDYN WiktorSMS Toruń
+ 00' 00"
5LARSSON Linus
Team BACH Advokater CEC Junior
+ 00' 00"
6BŁAŻEJEWSKI Tomasz
UKS COPERNICUS CCC SMS Toruń
+ 00' 00"

Klasyfikacja indywidualna po etapach - sponsor koszulki Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1KONGSTAD Mørch Alfred  
BACH Advokater 21. BAC CEC Junior
4h 40' 55''
2PERA MarceliSMS Toruń
+ 0h 00' 07"
3RISHØJ HugoTscherning Cycling Academy
+ 0h 00' 10"

Klasyfikacja punktowa po etapach - sponsor koszulki BIG STAR SHOES

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1HARKINS Girts
LATVIAN National Team

Klasyfikacja aktywny po etapach - sponsor koszulki Firma METRONA POLSKA

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1KONGSTAD Mørch AlfredBACH Advokater 21. BAC CEC Junior

Klasyfikacja urodzony w 2006 po etapach - sponsor koszulki Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnie sp. z o.o. w Grudziądzu

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1PERA MarceliSMS Toruń

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika POMORZA i KUJAW po etapach - sponsor Kujawsko-Pomorskie Zrzeszenie LZS

Miejsce Imię i Nazwisko              Drużyna
1WŁODARCZYK IgorALKS "STAL" Grudziądz

Klasyfikacja drużynowa po etapach - sponsor koszulki GAZ-SYSTEM S.A.

Miejsce Drużyna
1 SMS Toruń




Jacek dnia 29 kwietnia 2023 17:25:00 0 Komentarzy · 964 Czytań · Drukuj · PDF
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Czerwiec 2024 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007