ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj24 Październik 2021 18:09
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
natorze.pl
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
32767
razy
Rok 2021 - Zawodniczki (Elita, Orlik, Juniorki, Jun.mł, Młodziczki)

Zawodniczki ALKS STAL


Elita / Orlik

Trenerzy: Adam Sieczkowski,
Rafał Osiak
Urszula Łoś 1994

Juniorki

Trenerzy: Adam Sieczkowski,
Rafał Osiak
Wiktoria Milda 2003
Zuzanna Pchełka 2003
Karolina Urban 2003
Weronika Westfalewska 2003
Julia Włodarczyk 2003
Maja Tracka 2004
Zuzanna Chylińska 2004
Kaja Bonas 2004

Juniorki młodsze

Trenerzy: Adam Sieczkowski,
Rafał Osiak
Eliza Rabarzyńska 2005
Karolina Sęk 2005
Maria Waśniowska 2005
Natalia Głowacka 2005
Nikola Jankowska 2005
Natalia Walecka 2006
Julia Jaśniewska 2006
Julia Zdunek 2006
Oliwia Kępczyńska 2006
Wiktoria Maziarska 2006
Urszula Sipko 2006

Młodziczki

Trenerzy: Ewa Włodarczyk,
Agnieszka Komorowska,
Aleksander Zadykowicz,
Roman Jagielski,
Waldemar Chyliński
Robert Włodarczyk,
Sebastian Krawczyk,
Wiesław Młodziankiewicz
Bianka Wircińska 2007 Gruta
Oliwia Kurkus 2007 Gruta
Roksana Bąkowska 2007 Lisewo
Daria Ostrycharz 2007 Zbójno
Wiktoria Kowalska 2007 Świecie n/Osą
Klaudia Grabowska 2007 Lisewo
Michalina Rzeszot 2007 Golub Dobrzyń
Daria Debicka 2007 Golub Dobrzyń
Daria Ostrycharz 2007 Golub Dobrzyń
Julia Klein 2008 Gruta
Oliwia Jankowska 2008 Lisewo
Agata Waśniowska 2008 Płużnica
Weronika Kondracka 2008 ORION Gmina Grudziądz
Rozalia Szuleracka 2008 ORION Gmina Grudziądz
Agata Groszewska 2008 Robakowo
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Październik 2021 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007