ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj28 Wrzesień 2021 17:43
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
natorze.pl
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
32767
razy
Rok 2021 - Zawodnicy ( Młodzicy )


Zawodnicy ALKS STAL (młodzicy


Młodzicy

Trenerzy: Ewa Włodarczyk,
Agnieszka Komorowska,
Aleksander Zadykowicz,
Roman Jagielski,
Waldemar Chyliński
Sebastian Krawczyk,
Robert Włodarczyk,
Wiesław Młodziankiewicz
Igor Pietrzak 2007 Gm. Grudziądz
Kacper Murgała 2007 Tandem
Jakub Mielewski 2007 Gm. Grudziądz
Radosław Matuszewski 2007 Świecie n/O
Oskar Kurzyński 2007 Rogóźno
Igor Becker 2007 Gm. Grudziądz
Szymon Wiśniewski 2007 Jabłonowo Pomorskie
Ksawier Kalinowski 2007 Jabłonowo Pomorskie
Nikodem Klimek 2007 Jabłonowo Pomorskie
Filip Szczepaniak 2007 Jabłonowo Pomorskie
Mateusz Fiałkowski 2007 Jabłonowo Pomorskie
Kamil Ryszczyk 2007 Jabłonowo Pomorskie
Jakub Izbrandt 2007 Jabłonowo Pomorskie
Nikodem Kucharski 2007 Świecie n/Osą
Adam Troczyński 2007 Świecie n/Osą
Szymon Badalewski 2007 Świecie n/Osą
Kamil Banasik 2007 Świecie n/Osą
Wiktor Ochecki 2007 Świecie n/Osą
Aleksander Kwiatkowski 2007 Rogóźno
Tomasz Ossowski 2007 Golub Dobrzyń
Paweł Jurek 2007 Rogóźno
Nikodem Karczewski 2007 Rogóźno
Kamil Łukaszewski 2007 Rogóźno
Kacper Murgała 2007 Tandem
Paweł Bonas 2008 Gruta
Bartłomiej Kręcisz 2008 Gruta
Oskar Kondeka 2008 Lisewo
Krystian Miraszewski 2008 Lisewo
Adam Wojciechowski 2008 Świecie n/Osą
Sebastian Knap 2008 Świecie n/Osą
Remigiusz Mosiołek 2008 Świecie n/Osą
Szymon Kozak 2008 Świecie n/Osą
Nikodem Górski 2008 Świecie n/Osą
Szymon Olech 2008 Rogóźno
Sebastian Sulkowski 2008 Golub Dobrzyń
Dariusz Debicki 2008 Golub Dobrzyń
Mikołaj Sęk 2008 Golub Dobrzyń
Miłosz Słupczewski 2008 Golub Dobrzyń
Marek Chabowski 2008 Tandem
Alex Szwajkowski 2009 Tandem
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Wrzesień 2021 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007