Dobre wyniki juniorów młodszych
Dodane przez Jacek dnia 13 lipca 2011 20:00:00

W dniu 8-10.07.2011r grupa juniorów mł. ALKS STAL Grudziądz ( Paweł Madrak, Tomasz Madrak, Błażej Sas i Mariusz Gąsiorowski ) startowała w XXV Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim MLÉČNÝ ZÁVOD w miejscowości Louna ( Czechy). Wielkiego pecha na I etapie miał Paweł Madrak, któremu zablokowała się przerzutka ( jechał tylko na jednym przełożeniu ) i nie można było tego naprawić z braku części. Z tego też względu zajął odległe miejsce. Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy na trzecim etapie, gdzie Paweł Madrak zajął I miejsce, Błażej Sas był IV a Tomasz Madrak IX. Czwarty etap to kolejna dobra jazda Pawła Madraka, który zajął II miejsce, Tomasz Madrak IX miejsce. Straty poniesione na pierwszych etapach spowodowały, że w klasyfikacji generalnej zawodnicy zajęli dalsze miejsca. Szczególnie szkoda Pawła Madraka, który dopiero od II etapu miał sprawny rower i wtedy był bardzo aktywny co pozwoliło mu zająć I miejsce w klasyfikacji punktowej i II miejsce w klasyfikacji górskiej.

Pełne wyniki

Paweł Madrak - premia górska

Druga grupa juniorów młodszych ( Michał Wasilewski, Marceli Zieliński, Patryk Maćkowski, Artur Krasnodębski i Borys Korczyński ) startowali w dniach 6-9.07.2011 w IV Międzynarodowym Wyścigu „Dookoła Mazowsza". Zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze, szczególnie Borys Korczyński, który na I Etapie zajął 2 miejsce, na II Etapie 6 miejsc, na III etapie ponownie 2 miejsce i na IV etapie 8 miejsce. Uzyskane wyniki pozwoliły w klasyfikacji generalnej zająć IV miejsce, ze strata 4 sek. do zwycięzcy.