MMP 2011 Tor ( U-23 i Junior ) - Pruszków 4-7.07.2011 (dzień trzeci)
Dodane przez Jacek dnia 06 lipca 2011 15:00:00
W trzecim dniu w konkurencjach porannych w eliminacjach sprintu drużynowego juniorów pierwsze miejsce zajęła drużyna ALKS STAL Grudziądz w składzie Lucjusz Kardaś, Arkadiusz Jopek, Mateusz Lipa i w sesji popołudniowej walczyć będzie o złoty medal a 4 miejsce drużyna w składzie Patryk Komisarek, Rafał Jeziorski, Szymon Czmoch i po południu walczyć będą o brązowy medal.
W eliminacjach sprintu w kat. U-23 Adrian Tekliński zajął 1, Rafał Sarnecki 2 miejsce a Krzysztof Maksel 4 miejsce.
W pierwszej konkurencji OMNIUM wyścigu na jedno okrążenie zawodnicy ALKS STAL Grudziądz zajęli odpowiednio nastepujące miejsca 1 - Grzegorz Stępniak, 4 - Mateusz Nowaczek, 7 - Paweł Lewandowski. W drugiej konkurencji wyścigu punktowym  5 - Grzegorz Stępniak, 7 - Mateusz Nowaczek, 9 - Paweł Lewandowski Po dwóch konkurencjach 2 miejsce zajmuje Grzegorz Stępniak, 5 - Mateusz Nowaczek, 8 - Paweł Lewandowski.
W kat U-23 Kobiet w pierwszej konkurencji OMNIUM wyścigu na jedno okrążenie zawodniczki ALKS STAL Grudziądz zajęły następujące miejsca 10 - Kinga Urbaś, 12 - Paulina Cywińska, 16 - Natalia Mitkowska. W drugiej konkurencji wyścigu punktowym  1 - Paulina Cywinska, 11 - Natalia Mitkowska, 14 - Kinga Urbaś. Po dwóch konkurencjach 5 miejsce zajmuje Paulina Cywinska.
Do finału wyścigu Scratch Juniorów awansowali wszyscy zawodnicy ALKS STAL Grudziądz.