MMP 2011 Tor ( U-23 i Junior ) - Pruszków 4-7.07.2011 (dzień drugi)
Dodane przez Jacek dnia 05 lipca 2011 20:00:00
W drugim dniu w konkurencjach porannych w eliminacjach do wyścigu drużynowego na 4 km juniorów pierwsze miejsce zajęła drużyna ALKS STAL Grudziądz w składzie Mateusz Mikulicz, Rafał Jeziorski, Mateusz Trepkowski i Michał Michciński zaś trzecie druga drużyna w składzie Patryk Komisarek Łukasz Klasiński, Szymon Czmoch, Patryk Kubiak W tej samej kankurencji ale w kat. U-23 drużyna ALKS STAL Grudządz w sładzie Paweł Brylowski, Grzegorz Stępniak, Mateusz Nowaczek i Piotr Polus również zajęła pierwsze miejsce. Wszystkie drużyny w serii popołudniowej walczyć będą o medale. Czwarte miejsce w eliminacjach do wyścigu drużynowego kobiet w kat. U-23 zajęł adrużyna ALKS STAL Gudziądz w składzie Paulina Cywińska, Natalia Mitkowska i Kinga Urbaś i w sesji popołudniowej walczyć będzie o brązowy medal.

W sesji popołudniowej reprezentaci ALKS STAL Grudziadz zdobyli 6 medali:

4km drużynowo w kat U-23

Złoty medal - Paweł Brylowski, Grzegorz Stępniak, Mateusz Nowaczek, Piotr Polus

4km drużynowo w kat Junior
Złoty medal - Mateusz Mikulicz, Rafał Jeziorski, Mateusz Trepkowski, Michał Michciński

Złoty medal - Piotr Polus, Mateusz Nowaczek

Drużyna kobiet w wyścigu drużynowym w kat. U-23 zajęła 4 miejsce w składzie Paulina Cywińska, Natalia Mitkowska i Kinga Urbaś. W Keirinie w kat. U-23 4 miejsce zajął Rafał Sarnecki a 5 Krzysztof Maksel zaś w kat. Junior 4 był Arkadiusz Jopek W wyścigu punktowego Juniorów do finału awansowało 6 zawodników ALKS STAL Grudziądz Mateusz Mikulicz, Rafał Jeziorski, Mateusz Trepkowski, Patryk Komisarek, Łukasz Klasiński, Wojciech Kargul.