MMP 2011 Tor ( U-23 i Junior ) - Pruszków 4-7.07.2011 (dzień pierwszy)
Dodane przez Jacek dnia 04 lipca 2011 22:30:00
W dniach 4-7.07.2011 w Pruszkowie odbywają się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski na Torze ( U-23 i Junior ).

W pierwszym dniu w konkurencjach porannych w wyścigu na 3 km Juniorów na czołowych miejscach uplasowali się kolarze ALKS STAL Grudziądz 1 - Mateusz Mikulicz, 3 - Rafał Jeziorski ( do zajęcia 2 pozycji zabrakło 0,005 sek ) i w serii popołudniowej walczyć będą o medale zaś 5 miejsce zajął Mateusz Trepkowski, 10 - Łuksz Klasiński. Drużyna sprintu drużynowego U-23 ( Rafał Sarnecki, Adrian Tekliński, Krzysztof Maksel ) zajęła w eliminacjach 1 miejsce a drużyna w składzie ( Mateusz Nowaczek, Grzegorz Stępniak, Piotr Polus ) zajęła 3 miejsce i w serii popołudniowej walczyć będą o medale. W eliminacjach sprintu w kat. junior Lucjusz Kardaś zajął 1, Arkadiusz Jopek 4 miejsce a Mateusz Lipa 5 miejsce. W sprincie drużynowym kobiet w kat U-23 Paulina Cywińska z Patrycją Wisniewska zajeł 4 miejsce.

Srebrny medal - Mateusz Nowaczek
 ( przegrywając złoty medal po dość kontrowersyjnej decyzji sędziów )

Drużyna kobiet w sprincie drużynowym w kat. U-23 zajęła 4 miejsce w składzie Paulina Cywińska i Patrycja Wiśniewska. W wyscigu punktowym w kat U-23 Piotr Polus zajął 5 a Paweł Brylowski 8 miejsce. W sprincie 4 miejsce zajął Arkaduiusz Jopek a 6 Mateusz Lipa. Kinga Urbaś zajęła 6 miejsce w wyscigu Scratch w kat U-23.