MP 2010 Tor (Elita) - Pruszków 28-30.09.2010 (Dzień trzeci)
Dodane przez Jacek dnia 30 września 2010 23:50:00
W ostatnim dniu zawodów dorobek medalowyy kolarzy ALKS STAL Grudziądz powiększył się o kolejne medale. W wyścigu na dochodzenie Paweł Brylowski zdobył złoty medal, Dawid Głowacki brązowy medal, Grzegorz Stępniak 7 miejsce, MateuszNowaczejk 8, Paweł Bernas 9. W wyścigu Keirin Adrian Tekliński wywalczył złoty medal, Rafał Sarnecki zajął 4 miejsce a Krzysztof Maksel 6 miejsce. W wyścigu Scratch Łukasz Bujko zdobył brązowy medal, Grzegorz Stępniak zajął 5 a Dawid Głowacki 7 miejsce. Wygrywając ostatnią konkurencję Omnium (wyścig na 1km) Grzegorz Stępniak wywalczył srebrny medal zaś Dawid Głowacki brązowy medal a Łukasz Bujko zajął 4 miejsce.

W zaległym wyścigu na 4000m w kat. U-23 złoty medal zdobył Paweł Brylowski a brązowy Grzegorz Stępniak.

Zawodnicy ALKS STAL Grudziądz zdobywając 15 medali ( 7 złotych, 4 srebrne, 4 brązowe ) zwyciężyli w klasyfikacji medalowe. Najleszpym kolarzem Mistrzostw Polski został Dawid Głowacki ( 3 złote, 1 srebrny, 1 brązowy ) wyprzedzając Adriana Teklińskiego ( 3 złote, 1 srebrny ).