MP 2010 Tor (Elita) - Pruszków 28-30.09.2010 (Dzień drugi)
Dodane przez Jacek dnia 29 września 2010 14:00:00
W drugim dniu rozgrywanych w Pruszkowie Mistrzostw Polski na torze w sesji przedpołudniowej Adrian Tekliński zajął 2 miejsce w elimacjach do sprintu, Rafał Sarnecki 5 a Krzysztof Maksel 10. Adrian Tekliński i Rafał Sarnecki wygrywając swoje biegi awansowali do pólfinału. Rozegrano też pierwsze konkurencje Omnium. Wyniki okrążenie z lotu 1 - Grzegorz Stępniak, 3 - Łukasz Bujko, 7 - Dawid Głowacki, 8 - Mateusz Nowaczek, 13 - Paweł Bernas. Wyniki wyścigu eliminacyjnego 1 - łukasz Bujko, 3 - Grzegorz Stępniak, 4 - Dawid Głowacki, 5 - Paweł Brylowski, 6 - Mateusz Nowaczek, 9 - Paweł Bernas. Po dwóch konkurencach zajmują wspólnie z Rafałem Ratajczykiem pierwsze miejsce.

W sesji popołudniowej Dawid Głowacki zdobył złoty medal w wyścigu punktowym. W sprincie Adrian Tekliński zdobył srebrny medal a Rafał Sarnecki zajął 4 miejsce. Wyniki trzeciej konkurencji Omnium wyścigu punktowym 1 - Dawid Głowacki, 6 - Grzegorz Stępniak, 7 - Łukasz Bujko, 8 - Mateusz Nowaczek, 9 - Paweł Bernas. Po trzech konkrencjach 2- Grzegorz Stępniak (10pkt), 3 - Łukasz Bujko (11), 4 - Dawid Głowacki (12).