MP 2010 Tor (Elita) - Pruszków 28-30.09.2010
Dodane przez Jacek dnia 28 września 2010 12:00:00
W dniach 28-30.09.2010 w Pruszkowie odbywają się Mistrzostwa Polski na Torze w kategorii Elita.

W pierwszym dniu w sesji przedpołudniowej zawodnicy ALKS "STAL" Grudziądz zdobyli 3 medale. Drużyna w składzie Adrian Teliński, Rafał Sarnecki, Krzysztof Maksel zdobyla złoty medal w sprincie drużynowym. W wyścigu drużynowym na 4000m złoto wywalczyla drużyna w składzie  Dawid Głowacki, Paweł Brylowski, Grzegorz Stępniak, Łukasz Bujko zaś srebro drużyna w składzie Mateusz Nowaczek, Paweł Bernas, Mateusz Mikulicz, Mateusz Trepkowski. Drużyna kobiet ( Paulina Cywinska, Natalia Mitkowska, Kinga Urbaś ) w wyścigu na 3000m zajęła 5 miejsce.

W sesji wieczornej rerezentanci ALKS "STAL" Grudziądz wywalczyli kolejne 4 medale w kat. Elita. W wyścigu na 1km Adrian Tekliński zbobył złoty medal, Krzysztof Maksel brązowy medal a Rafał Sarnecki zajął 5 miejsce. Złoty medal wywalczyli Dawid Głowacki z Łukaszem Bujko w wyścigu Madison a Paweł Brylowski z Mateuszem Nowaczkiem brązowy medal. W tej samej konkurencji wystarowali jeszcze juniorzy Mateusz Mikulicz i Mateusz Trepkowski zajmując 4 miejsce.

W zaległym wyścigu na 1km w kat. U-23 złoty medal zdobył Adrian Tekliński a srebrny Krzysztof Maksel.