MMP 2010 Tor ( U-23 i Junior ) - Pruszków 24-27.07.2010 (dzień trzeci)
Dodane przez Jacek dnia 26 lipca 2010 15:00:00
W trzecim dniu w konkurencjach porannych w eliminacjach sprintu drużynowego juniorów trzecie miejsce zajęła drużyna ALKS STAL Grudziądz w składzie Paweł Lewandowski, Lucjusz Kardaś i Rafał Jeziorski i w sesji popołudniowej walczyć będzie o brązowy medal. W tej samej kankurencji ale w kat. juniorek drużyna ALKS STAL Grudządz w sładzie Izabela Rumińska i Kinga Urbaś zajęła w eliminacjach pierwsze miejsce i w sesji popołudniowej walczyć będzie o złoty medal. W pierwszej konkurencji OMNIUM wyścigu na jedno okrążenie Zawodnicy ALKS STAL Grudziądz zajęli odpowiednio 1 - Grzegorz Stępniak, 3 - Paweł Brylowski, 5 - Mateusz Nowaczek. W drugiej konkurencji wyścigu na 4km 2 - Grzegorz Stępniak, 3 - Paweł Brylowski. Po dwóch konkurencjach 1 miejsce zajmuje Grzegorz Stępniak, 2 - Paweł Brylowski, 6 - Mateusz Nowaczek

Złoty medal - Mateusz Trepkowski

W wyścigu punktowym juniorek Kinga Urbaś zajęła 4 a Aleksandra Kardaś 6 miejsce. W trzeciej konkurencji OMNIUM wyścigu Scratch zawodnicy ALKS STAL Grudziądz zajęli odpowiednio 2 - Grzegorz Stępniak, 6 - Paweł Brylowski. Po dwóch konkurencjach 1 miejsce zajmuje Grzegorz Stępniak, 3 - Paweł Brylowski, 7 - Mateusz Nowaczek. Paulina Cywinska zwyciężyła w trzeciej konkurencji OMNIUM wyścigu Scratch.