MMP 2010 Tor ( U-23 i Junior ) - Pruszków 24-27.07.2010 (dzień drugi)
Dodane przez Jacek dnia 25 lipca 2010 15:00:00
W drugim dniu w konkurencjach porannych w eliminacjach do wyścigu drużynowego na 4 km juniorów pierwsze miejsce zajęła drużyna ALKS STAL Grudziądz w składzie Mateusz Mikulicz, Rafał Jeziorski, Mateusz Trepkowski i Michał Michciński. W tej samej kankurencji ale w kat. U-23 drużyna ALKS STAL Grudządz w sładzie Paweł Brylowski, Grzegorz Stępniak, Mateusz Nowaczek i Paweł Bernas również zajęła pierwsze miejsce. Obie drużyny w serii popołudniowej walczyć będą o złoty medal. Trzecie miejsce w eliminacjach do wyścigu drużynowego juniorek zajęła drużyna ALKS STAL Grudziądz w składzie Izabela Rumińska, Aleksandra Kardas, Kinga Urbaś a drużyna kobiet w kat. U-23 w składzie Paulina Cywińska, Natalia Mitkowska i Katarzyna Pik zajęła czwarte miejsce i w sesji popołudniowej walczyć będą o brązowe medale.
W sesji popołudniowej reprezentaci ALKS STAL Grudziadz zdobyli 6 medali:

4km drużynowo w kat U-23

Złoty medal - Paweł Brylowski, Grzegorz Stępniak, Mateusz Nowaczek, Paweł Bernas

4km drużynowo w kat Junior
Srebrny medal - Mateusz Mikulicz, Rafał Jeziorski, Mateusz Trepkowski, Michał Michciński

Srebrny medal - Izabela Rumińska

Drużyna kobiet w wyścigu drużynowym w kat. U-23 zajęła 4 miejsce w składzie Paulina Cywińska, Natalia Mitkowska i Katarzyna Pik. W Keirinie w kat. U-23 4 miejsce zajął Krzysztof Maksel. Z eliminacji wyścigu punktowego Juniorów do finału awansowało 5 zawodników ALKS STAL Grudziądz Mateusz Mikulicz, Rafał Jeziorski, Mateusz Trepkowski, Michał Michciński i Patryk Komisarek.