Niedzielne zawody w Kłajpedzie i Brnie
Dodane przez Jacek dnia 23 maja 2010 14:00:00
IV ostatni etap na Litwie - wyścig uliczny 60km ulicami Kłajpedy zakończył się zwycięstwem Mateusza Mikulicza. W końcowej klasyfikacji kolarze ALKS Stal Grudziądz zajęli miejsca: 2 Mateusz Mikulicz ( zwycięzca Klasyfikacji górskiej ), 4 Mateusz Trepkowski, 5 Patryk Komisarek, 6 Patryk Kubiak, 14 Rafał Jeziorski, 16 Paweł Lewandowski ( zwycięzca Klasyfikacji aktywnych). Drużynowo podopieczni Ireneusza Sieczkowskiego zajęli 2 miejsce ustępując Litwinom.

IV etap zawodów torowych w Brnie zakończył się zwycięstwem Mateusza Nowaczka, który ostatnim finiszem pokonał V-ce mistrza Świata Rafała Ratajczyka 4 był Paweł Brylowski a 5 Dawid Głowacki. Wśród kadetów 4 był Szymon Czmoch. Do zakończenia zawodów został jeszcze jeden wyścig na 101 okrążeń toru.