Internationalen Track Challenge (druga edycja) - Wiedeń 9-10.01.2009 (Dzień 1)
Dodane przez Jacek dnia 09 stycznia 2009 21:00:00
W pierwszym dniu Międzynarodowych Zawodów "Internationalen Track Challenge" w Wiedniu bardzo dobrze zaprezentowali się kolarze ALKS "STAL" Grudziądz.
W wyścigu na 4000m na dochodzenie całe podium zajęli kolarze ALKS Stal pierwszy był Grzegorz Stępniak, drugi Jakub Średziński a trzeci Tomasz Krysztofik. Adrian Tekliński zajął I miejsce w wyścigu na 1km a Dawid Hirsz był 7. Łukasz Kwiatkowski zajął I miejsce na 200m ze startu lotnego w eliminacjach do sprintu a Adrian Tekliński był III, którego dalsze rundy rozegrane zostaną w dniu jutrzejszym. Drużyna sprinterów w składzie Łukasz Kwiatkowski, Adrian Tekliński i Maciej Bielecki (PTC Pruszków) zajęła I miejsce zaś druga drużyna w składzie Rafał Poper (Gryf Szczecin), Dawid Hirsz i Konrad Dąbkowski (PTC Pruszków) zajęła III miejsce.