Mistrzostwa Polski Elity na Torze - Pruszków 20-21.10.2020
Dodane przez Jacek dnia 22 października 2020 07:00:00
W dniach 20-23.10.2020 w Pruszkowie odbywają się Mistrzostwa Polski na Torze w kategorii Elita.

W pierwszym dniu drużyna w składzie Rafał Sarnecki, Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel, Cezary Łączkowski,  zdobyła złoty medal zaś drużyna w skłądzie Gracjan Dąbrowski, Radosław Laskowski, Michał Rząca zdobyła brązowy medal w sprincie drużynowym.

W sprincie drużynowym Kobiet srebrny medal zdobyła drużyna w skłądzie Urszula Łoś, Maja Tracka, Natalia Głowacka.

W wyścigu drużynowym na 4000m Kobiet drużyna w składzie Wiktoria Milda, Iga Wiklińska, Julia Włodarczyk, Karolina Urban zdobyła brązowy medal.

W wyścigu na 250m ze startu zatrzymanego złoty medal wywalczył Mateusz Rudyk a srebrny Rafał Sarnecki. W wyścigu na 250m ze startu zatrzymanego Kobiet złoty medal zdobyła Urszula Łoś.

Pełne wynik - 20.10.2020

W drugim dniu Mateusz Rudyk zdobył złoty medal w sprincie a Cezary Łączkowski brązowy. W sprincie  Kobiet złoty medal zdobyła Urszula Łoś.