Mistrzostwa Polski Elity na Torze - Pruszków 11-14.10.2018
Dodane przez Jacek dnia 15 października 2018 07:00:00
W dniach 11-14.10.2018 w Pruszkowie odbyły się Mistrzostwa Polski na Torze w kategorii Elita oraz Mistrzostwa Polski juniorów młodszych w konkurencjach nieolimpijskich.

W pierwszym dniu drużyna w składzie Rafał Sarnecki, Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel, Mateusz Lipa zdobyła złoty medal w sprincie drużynowym.

W sprincie drużynowym Kobiet srebrny medal wywalczyła Urszula Łoś i Katarzyna Kirszenstain zaś brązowy Karolina Pizoń i Ewa Fajkowska.

W wyścigu drużynowym na 4000m drużyna w składzie Adrian Tekliński, Mateusz Rudyk, Mariusz Gąsiorowski, Jakub Krysztofiak zdobyła srebrny medal.

W rozgrywanych Mistrzostwach Polski w konkurencjach nieolimpijskich juniorów młodszych Wiktoria Milda zdobyła złoty a Julia Włodarczyk srebrny medal w wyścigu punktowym. W wyścigu punktowym juniorów młodszych złoty medal zdobył Sebastian Kubacki a srebrny medal wywalczył Radosław Lewandowski.

W sprincie złoty medal wywalczył Mateusz Rudyk a srebrny Rafał Sarnecki.

W sprincie Kobiet złoty medal zdobyła Urszula Łoś ( w eliminacjach ustanowiając Rekord Polski na 200m ze startu lotnego 11,093 ).

W wyścigu Scratch złoty medal zdobył Adrian Tekliński a w wyścigu eliminacyjnym zdobył brązowy medal

W wyścigu eliminacyjnym juniorek młodszych złoty medal zdobyła Sylwia Kulczyk. W wyścigu eliminacyjnym juniorów młodszych złoty medal wywalczył Radosław Lewandowski zaś brązowy Przemysław Deręgowski.

W wyścigu na 500m juniorów młodszych złoty medal zdobył Szymon Welens.

W trzecim dniu w Keirinie złoty medal wywalczył Krzysztof Maksel a srebrny Mateusz Lipa.

W Keirinie Kobiet złoty medal zdobyła Urszula Łoś.

W wyścigu Madison srebrny medal zdobyli Adraian Tekliński i Bartosz Rudyk.

W ostatnim dniu w wyścigu w wyścigu na 500m Kobiet złoty medal wywalczyła Urszula Łoś a brązowy Karolina Pizoń.