Mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym - Glasgow 3.08.2018
Dodane przez Jacek dnia 03 sierpnia 2018 22:00:00
W dwóch pierwszych dniach Mistrzostw Europy w kolarstwie torowym rozegrano trzy konkurencje z udziałem zawodników ALKS STAL Grudziądz.

W sprincie drużynowym Kobiet drużyna w składzie z Urszulą Łoś uzyskała 7 czas w eliminacjach ( poprawiając rekord polski - 33.826 ) a po przegranej w pierwszej rundzie została sklasyfikowana na 8 miejscu

Sprint drużynowy Kobiet - eliminacje
Sprint drużynowy Kobiet - pierwsza runda
W wyścigu drużynowym na dochodzenie drużyna w składzie z Adrianem Teklińskim (eliminacje) i Bartoszem Rudykiem (pierwsza runda) uzyskała 8 czas w eliminacjach a po wygraniu w pierwszej rundzie zajęła ostatecznie 5 miejsce

Wyścig drużynowy na dochodzenie - eliminacje
Wyścig drużynowy na dochodzenie - pierwsza runda

W sprincie drużynowym drużyna w składzie z Rafałem Sarnecki, Krzysztofem Makselem i Mateuszem Lipą w eliminacjach uzyskała 6 czas. W pierwszej rundzie wygrała z drużyną Wielkiej Brytanii i awansowała do biegu o brązowy medal. W wyścigu finałowym przegrała i zajęła ostatecznie 4 miejsce.