ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj17 Październik 2018 15:34
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
1642
razy
Zostań kolarzem
Zarząd ALKS "STAL" Grudziądz prowadzi nabór do sekcji kolarskiej dziewcząt i chłopców rocznik 2007-2009. Chętni mogą zgłaszać się od poniedziałku do piątku do sekretariatu klubu, mieszczącego się na osiedlu Mniszek przy ul. Sportowców 3 w Grudziądzu w godzinach od 9 do 15. Bliższych informacji uzyskać można również pod nr tel. 56 46 51331.

Jacek dnia 01 maj 2018 00:00:00 · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Polski Elity na Torze - Pruszków 11-14.10.2018
W dniach 11-14.10.2018 w Pruszkowie odbyły się Mistrzostwa Polski na Torze w kategorii Elita oraz Mistrzostwa Polski juniorów młodszych w konkurencjach nieolimpijskich.

W pierwszym dniu drużyna w składzie Rafał Sarnecki, Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel, Mateusz Lipa zdobyła złoty medal w sprincie drużynowym.


W sprincie drużynowym Kobiet srebrny medal wywalczyła Urszula Łoś i Katarzyna Kirszenstain zaś brązowy Karolina Pizoń i Ewa Fajkowska.


W wyścigu drużynowym na 4000m drużyna w składzie Adrian Tekliński, Mateusz Rudyk, Mariusz Gąsiorowski, Jakub Krysztofiak zdobyła srebrny medal.


W rozgrywanych Mistrzostwach Polski w konkurencjach nieolimpijskich juniorów młodszych Wiktoria Milda zdobyła złoty a Julia Włodarczyk srebrny medal w wyścigu punktowym. W wyścigu punktowym juniorów młodszych złoty medal zdobył Sebastian Kubacki a srebrny medal wywalczył Radosław Lewandowski.




W sprincie złoty medal wywalczył Mateusz Rudyk a srebrny Rafał Sarnecki.


W sprincie Kobiet złoty medal zdobyła Urszula Łoś ( w eliminacjach ustanowiając Rekord Polski na 200m ze startu lotnego 11,093 ).



W wyścigu Scratch złoty medal zdobył Adrian Tekliński a w wyścigu eliminacyjnym zdobył brązowy medal



W wyścigu eliminacyjnym juniorek młodszych złoty medal zdobyła Sylwia Kulczyk. W wyścigu eliminacyjnym juniorów młodszych złoty medal wywalczył Radosław Lewandowski zaś brązowy Przemysław Deręgowski.


  

W wyścigu na 500m juniorów młodszych złoty medal zdobył Szymon Welens.


W trzecim dniu w Keirinie złoty medal wywalczył Krzysztof Maksel a srebrny Mateusz Lipa.


W Keirinie Kobiet złoty medal zdobyła Urszula Łoś.


W wyścigu Madison srebrny medal zdobyli Adraian Tekliński i Bartosz Rudyk.


W ostatnim dniu w wyścigu w wyścigu na 500m Kobiet złoty medal wywalczyła Urszula Łoś a brązowy Karolina Pizoń.








Jacek dnia 15 październik 2018 07:00:00 0 Komentarzy · 3 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS / Kryterium Asów - Lubicz 7.10.2018
Wyniki Kryterium Asów w ramach Kolarskiej Liga Uczniowskich Klubów Sportowych z dnia 7 października 2018 rozegranego w Lubiczu

Jacek dnia 08 październik 2018 07:00:00 0 Komentarzy · 16 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Polski 2018 w jeździe dwójkami i jeździe drużynowej- 6-7.10.2018 Golczewo
W rozegranych w dniach 6-7.10.2018 Mistrzostwach Polski w jeździe dwójkami i jeździe drużynowej zawodnicy ALKS STAL Grudziądz zdobyli 4 medale.

W jeździe dwójkami brązowy medal wywalczyła Wiktoria Milda i Iga Wiklińska w kat juniorka młodsza oraz Kacper Gieryk i Radosław Lewandowski w kategorii junior młodszy.

Pełne wyniki jazdy dwójkami

W jeździe drużynowej brązowe medale wywalczyła drużyna juniorek młodszych w składzie Wiktoria Milda, Iga Wiklińska, Sylwia Kulczyk, Julia Włodarczyk oraz juniorów młodszych w składzie Kacper Gieryk, Radosław Lewandowski, Przemysław  Deręgowski, Sebastian Kubacki.

Pełne wyniki jazdy drużynowej

Jacek dnia 07 październik 2018 22:00:00 0 Komentarzy · 12 Czytań · Drukuj · PDF
Jerzy Ordak nie żyje !!!
Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 25.09.2018 zmarł nagle długoletni działacz, członek zarządu i sponsor naszego klubu Jerzy Ordak.


Rodzinie i Najbliższym składamy wyrazy szczerego współczucia.

Zarząd, działacze, trenerzy i zawodnicy ALKS STAL Grudziądz

Nabożeństwo pogrzebowe zostanie odprawione w kościele Farnym w piątek 28 września 2018 o godzinie 11.00, po czym około godziny 12.00 nastąpi odprowadzenie Zmarłego na cmentarz przy ulicy Cmentarnej.

Jacek dnia 26 wrzesień 2018 10:00:00 0 Komentarzy · 21 Czytań · Drukuj · PDF
Kolarska Liga UKS ( start wspólny ) - Mały Rudnik 23.09.2018
Wyniki IX Ogólnopolskiego Wyścigu o Puchar Starosty Powiatu Grudziądzkiego w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych ( start wspólny ) rozegranego 23 września 2018 w Małym Rudniku

Jacek dnia 24 wrzesień 2018 07:00:00 0 Komentarzy · 51 Czytań · Drukuj · PDF
Kolarska Liga UKS w Jeździe Dwójkami - Robakowo 22.09.2018
Wyniki Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych w Jeździe Dwójkami rozegranych 22 września 2018 w Robakowie.

Jacek dnia 23 wrzesień 2018 17:00:00 0 Komentarzy · 34 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Polski w Kolarstwie szosowym - Koźminek 15-16.09.2018
Wyniki Finału Pucharu Polski w Kolarstwie szosowym rozegranego w dniach 15-16.09.2018 w miejscowości Koźminek

Jacek dnia 17 wrzesień 2018 10:00:00 0 Komentarzy · 69 Czytań · Drukuj · PDF
Kolarska Liga UKS / Ogólnopolski Wyscig Kolarski o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Jabłonowo Pom. - 16.09.2018
Wyniki Ogólnopolskiego Wyścigu Kolarskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Jabłonowo rozegranego w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych w dniu 16 września 2018 w Jabłonowie Pomorskim

Jacek dnia 16 wrzesień 2018 19:00:00 0 Komentarzy · 89 Czytań · Drukuj · PDF
Wyścig o Puchar Wójta Gminy Brzuze - Liga UKS (start wspólny) - Radzynek 15.09.2018
Wyniki wyścigu o Puchar Wójta Gminy Brzuze w ramach Ligi Uczniowskich Klubów sportowych (start wspólny) rozegranego w dniu 15 września 2018 roku w Radzynku.

Jacek dnia 16 wrzesień 2018 16:00:00 0 Komentarzy · 72 Czytań · Drukuj · PDF
Wyścig o Puchar Burmistrza Chełmna - Liga UKS (start wspólny) - Vhełmno 9.09.2018
Wyniki wyścigu o Puchar Burmistrza Chełmna w ramach Ligi Uczniowskich Klubów sportowych (start wspólny) rozegranego w dniu 9 września 2018 roku w Chełmnie.

Jacek dnia 09 wrzesień 2018 17:00:00 0 Komentarzy · 96 Czytań · Drukuj · PDF
Strona 1 z 105 1 2 3 4 > >>
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Lipiec 2018 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007