| Nawigacja | |
| Ciekawe strony | |
| Ciekawe strony | |
| Losowa fotografia | |
| Licznik Dnia | |
|
Dzisiaj odwiedzono nas: 20102 razy | | | | |
|
| UCI Track Champions League na Torze - Berlin 19.11.2022 | |
|
| W dniu 19.11.2022 w Berlinie rozegrano drugą serię UCI Track Champions League, w której Urszula Łoś zajęła 3 miejsce w sprincie a Mateusz Rudyk był 5 w Keirinie
Po dwóch seriach Urszula Łoś zajmuje 10 miejsce a Mateusz Rudyk 6 miejsce.
|
| | | | |
| UCI Track Champions League na Torze - Majorka 12.11.2022 | |
| Mistrzostwa Polski w kolarstwie torowym - konkurencje nieolimpijskie - Pruszków 15-16.10.2022 | |
| Mistrzostwa Świata w kolarstwie torowym - Saint-Quentin-en-Yvelines 16.10.2022 | |
| Mistrzostwa Świata w kolarstwie torowym - Saint-Quentin-en-Yvelines 15.10.2022 | |
| | W czwartym dniu Mistrzostw Świata Urszula Łoś zajęła 14 miejsce w eliminacjach wyścigu na 500 m ( 33.955 )
500 M Kobiet - eliminacje
Mateusz Rudyk zajał 4 miejsce w kwalifikacjach sprintu ( 9.456 ) i awansował bezpośrednio do 1/8. Rafał Sarnecki był 26 ( 9.836 ) i awansował do 1/16
Sprint - eliminacje
|
W 1/16 Rafał Sarnecki zwyciążył z reprezentantem Francji Tomem Derache
W 1/8 Mateusz Rudyk wygrał z reprezentantem Niemiec Stefanem Butticher zaś Rafał sarnecki przegrał z reprezentantem Wilekiej Brytanii Jackem Carlin
W 1/4 Mateusz Rudyk wygrał z Reprezentantem Surimau Jair Tjon En Fa i awansował do strefy medalowe. Półfinał i fnał rozegrany zostanie w dniu jutrzejszym
| | | | |
| Mistrzostwa Świata w kolarstwie torowym - Saint-Quentin-en-Yvelines 12.10.2022 | |
| | W pierwszym dniu Mistrzostw Świata drużyna kobiet w składzie Marlena Karwacka, Nikola Sibiak (Ziemia Darłowska), Urszula Łoś zajęły 6 miejsce w eliminacjach sprintu drużynowego ( 47.746 ) i awansowały do pierwszej rundy.
Sprint drużynowy Kobiet - kwalifikacje
Drużyna w składzie Patryk Rajkowski (Jedynka Kórnik) ,Rafał Sarnecki, Mateusz Rudyk zajęła 5 miejsce w kwalifikacjach sprintu drużynowego ( 43.220 ) i również awansowała do pierwszej rundy.
Sprint drużynowy - kwalifikacje
|
W pierwszej rundzie sprintu drużynowego reprezentantki Polski przegrały z druzyną Wielkiej Brytanii ( 47.347 ) i ostatecznie zajęły 6 miejsce.
Sprint drużynowy Kobiet - 1 rundaW pierwszej rundzie sprintu drużynowego reprezentacja Polski przegrała z drużyną Wielkiej Brytanii ( 42.879 ) i została sklasyfikowana na 5 miejscu.
| | | | |
| Mistrzostwa Świata w kolarstwie torowym - Saint-Quentin-en-Yvelines 12-16.10.2022 | |
| Puchar Burmistrza Miasta Golub-Dobrzyń - Golub-Dobrzyń 8.10.2022r. | |
| Mistrzostwa Polski 2022 w jeździe dwójkami i jeździe drużynowej 1-2.10.2022 Godzisze Wielkie | |
| W rozegranych w dniu 1-2.10.2022 Mistrzostwach Polski w jeździe na czas dwójkami i drużynowej reprezentanci ALKS STAL grudziądz zdobyli 5 medali ( 2 złote, 2 srebrne, 1 brązowy )
Złoty medal
| Zuzanna Chylińska, Maja Tracka
| kat. juniorka | Srebrny medal
| Oliwia Kępczyńska, Urszula Sipko
| kat. juniorka młodsza
| Brązowy medal | Daria Dębicka, Daria Ostrycharz | kat. juniorka młodsza
|
Jazda na czas drużynowa
Złoty medal
| Daria Dębicka, Oliwia Kępczyńska, Daria Ostrycharz , Urszula Sipko | kat. juniorka młosza
| Srebrny medal
| Agata Groszewska, Julia Kopowska, Małgorzata Pyszora, Roksana Kopowska
| kat. młodziczka
|
| | | | |
| Mistrzostwa Polski Elity na Torze - Pruszków 16-18.09.2022 | |
| Kolarska Liga UKS ( start wspólny ) - Sztynwag 18.09.2022 | |
| Cookies | |
|
| Logowanie | |
| Reklama | |
| Kalendarz | |
| RSS | |
| SPAM STOP!!! | |
|