ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj10 Maja 2024 16:51

Puchar Świata na Torze - Milton 23-26.01.2020
W dniach 23-26.01.202 w Milton (Kanada) rozegrana zostanie ostatnia seria Pucharu Świata. Wystartuje w niej czworo reprezentantów naszego klubu Urszula Łoś, Krzysztof Maksel, Mateusz Rudyk, Rafał Sarnecki.

Zawody będzie można śledzić na żywo na stronie

Jacek dnia 23 stycznia 2020 20:00:00 0 Komentarzy · 3020 Czytań · Drukuj · PDF
Życzenia

Jacek dnia 24 grudnia 2019 10:00:00 0 Komentarzy · 3003 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Brisbane 15.12.2019
W trzecim dniu Pucharu Świata Mateusz Rudyk zwyciężył w kwalifikacjach sprintu ( 9.428 - nowy fantastyczny REKORD POLSKI ) i awansował bezpośrednio do 1/8.

Sprint - eliminacje

W 1/8 Mateusz Rudyk wygrał z reprezentantem Wielkiej Brytanii Jackem Carlin.

Sprint - 1/8

Mateusz Rudyk wygrał w 1/4 z kolejnym reprezentantem Wielkiej Brytanii Josephem Truman i awansował do półfinale.

Sprint - 1/4

Mateusz Rydyk w półfinale sprintu wygrał z reprezntantem Surinamu Jair Tjon En Fa i awansował do finału.

W finale zwyciężył z Nowozelandczykiem Samem Webster i zdobył złoty medal Pucharu Świata.

Jacek dnia 15 grudnia 2019 08:30:00 0 Komentarzy · 2973 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Brisbane 14.12.2019
W drugim dniu Pucharu Świata Krzysztof Maksel nie awansował do drugiej rundy wyścigu Keirin. W pierwszym biegu trzech zawodników w tym Krzysztof Maksel miało groźnie wyglądający upadek.

Keirin - pierwsza runda
Keirin - pierwsza runda - repasaż

Jacek dnia 14 grudnia 2019 11:00:00 0 Komentarzy · 2898 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Brisbane 13.12.2019
W pierwszym dniu Pucharu Świata drużyna kobiet w składzie Marlena Karwacka (BCM Novatex), Urszula Łoś wygrała eliminacje sprintu drużynowego ( 33.189 ) i awansowała do pierwszej rundy.

Sprint drużynowy Kobiet - kwalifikacje

Drużyna w składzie Maciej Bielecki (Piast Szczecin), Mateusz Rudyk, Patryk Rajkowski (Mróż Jedynka Kórnik) zajęła 4 miejsce w kwalifikacjach sprintu drużynowego ( 43.831 ) i również awansowała do pierwszej rundy.

Sprint drużynowy - kwalifikacje

W pierwszej rundzie sprintu drużynowego Kobiet Magdalena Karwacka i Urszula Łoś ( 32.888 ) wygrały z Ukrainkami i awansowały do finału A. W finale A Polki wygrały Rosjankami i zdobyły złoty medal.

Sprint drużynowy Kobiet - 1 runda
Sprint drużynowy Kobiet - finał

W pierwszej rundzie sprintu drużynowego drużyna w składzie Maciej Bielecki (Piast Szczecin), Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel ( 43.091 ) wygrała z drużyna Trinidat Tobago. W finale A drużyna w składzie Maciej Bielecki (Piast Szczecin), Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel przegrała z Japonią i zdobyła srebrny medal.

Jacek dnia 13 grudnia 2019 09:30:00 0 Komentarzy · 3014 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Brisbane 13-15.12.2019
W dniach 13-15.12.2019 w Brisbane (Australia) rozegrana zostanie piąta seria Pucharu Świata. Wystartuje w niej czworo reprezentantów naszego klubu Urszula Łoś, Krrzysztof Maksel, Mateusz Rudyk, Bartosz Rudyk.

Zawody będzie można śledzić na żywo na stronie oraz oglądać EurosportPlayer. W Eurosporcie 2 będzie skrót w niedziele wieczorem

Jacek dnia 12 grudnia 2019 15:00:00 0 Komentarzy · 3059 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Cambridge 8.12.2019
W trzecim dniu Pucharu Świata Mateusz Rudyk zwyciężył w kwalifikacjach sprintu ( 9.527 - nowy REKORD POLSKI ) i awansował bezpośrednio do 1/8.

W 1/8 Mateusz Rudyk wygrał z Kanadyjczykiem Hugo Barrette.

Mateusz Rudyk wygrał w 1/4 z reprezentantem Trinidat Tobago Nicholas Paul i awansował do półfinale.

Urszula Łoś awansowała do drugiej rundy wyścigu Keirin zajmując 2 miejsce w wyścigu pierwszej rundy.

Mateusz Rydyk w półfinale sprintu wygrał z Japończykiem Yudai Nitta a w finale zwyciężył z kolejnym Japończykiem Tomohiro Fukaya i zdobył złoty medal Pucharu Świata.

Urszula Łoś po zajęciu 5 miejsca w drugiej rundzie Keirinu i  zajęci 4 miejsca w finale B został sklasyfikowana na 10 miejscu.

W wyścigu Scratch Bartosz Rudyk, mimo upadku na 6 okrążeń do zakończenia wyścigu, zajął 7 miejsce.

Jacek dnia 08 grudnia 2019 10:00:00 0 Komentarzy · 3228 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Cambridge 7.12.2019
W drugim dniu Pucharu Świata Krzysztof Maksel nie awansował do drugiej rundy wyścigu Keirin.

Jacek dnia 07 grudnia 2019 10:00:00 0 Komentarzy · 2745 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Cambridge 6.12.2019
W pierwszym dniu Pucharu Świata drużyna w składzie Maciej Bielecki (Piast Szczecin), Mateusz Rudyk, Patryk Rajkowski (Mróż Jedynka Kórnik) zajęła 3 miejsce w kwalifikacjach sprintu drużynowego ( 43.443 ) i awansowała do pierwszej rundy.

Drużyna kobiet w składzie Marlena Karwacka (BCM Novatex), Urszula Łoś zajęła 2 miejsce w eliminacjach sprintu drużynowego ( 33.172 ) i również awansowała do pierwszej rundy.

W pierwszej rundzie sprintu drużynowego Kobiet Magdalena Karwacka i Urszula Łoś ( 32.791 - nowy Rekord Polski ) wygrały z Ukrainkami i awansowały do finału A. W finale A Polki uległy Nowo Zelandką i ostatecznie zdobyły srebrny medal.

W pierwszej rundzie sprintu drużynowego drużyna w składzie Maciej Bielecki (Piast Szczecin), Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel ( 42.872 - nowy Rekord Polski ) wygrała z Nową Zelandią (Southern Spars Track Team). W finale A drużyna w składzie Maciej Bielecki (Piast Szczecin), Mateusz Rudyk, Patryk Rajkowski (Mróż Jedynka Kórnik) przegrała z Japonią i zdobyła srebrny medal.

Jacek dnia 06 grudnia 2019 09:00:00 0 Komentarzy · 2684 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Cambridge 6-8.12.2019
W dniach 6-8.12.2019 w Cambridge (Nowa Zelandia) rozegrana zostanie czwarta seria Pucharu Świata. Wystartuje w niej czworo reprezentantów naszego klubu Urszula Łoś, Krrzysztof Maksel, Mateusz Rudyk, Bartosz Rudyk.

Puchar Świata na Torze - Hong Kong 1.12.2019
W trzecim dniu Pucharu Świata Mateusz Rudyk zajął 3 miejsce w kwalifikacjach sprintu ( 9.637 ) i awansował bezpośrednio do 1/8.

W 1/8 Mateusz Rudyk wygrał z Litwinem Vasilijusem Lendelem.

Mateusz Rudyk wygrał w 1/4 z Francuzem Gregory Bauge i awansował do półfinale.

Urszula Łoś awansowała do drugiej rundy wyścigu Keirin wygrywając repasaż.

Mateusz Rydyk w półfinale sprintu przegrał z Holendrem Harrie Lavreysenem a w finale nie dał rady Japończykowi Tomohiro Fukaya i ostatecznie zajął 4 miejsce.

Urszula Łoś po zajęciu 4 miejsca w drugiej rundzie Keirinu i zwycięstwie w finale B została sklasyfikowana na 7 miejscu.

Jacek dnia 01 grudnia 2019 14:00:00 0 Komentarzy · 3158 Czytań · Drukuj · PDF