ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj29 Maj 2020 02:26
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
natorze.pl
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
763
razy
Puchar Świata na Torze - Hong Kong 29.11.2019
W drugim dniu Pucharu Świata drużyna w składzie Maciej Bielecki (Piast Szczecin), Mateusz Rudyk, Patryk Rajkowski (Mróż Jedynka Kórnik) zajęła 5 miejsce w kwalifikacjach sprintu drużynowego ( 43.798 ) i awansowała do pierwszej rundy.

Sprint drużynowy - kwalifikacje

Drużyna kobiet w składzie Marlena Karwacka (BCM Novatex), Urszula Łoś zajęła 3 miejsce w eliminacjach sprintu drużynowego ( 33.470 ) i również awansowała do pierwszej rundy.

Sprint drużynowy Kobiet - kwalifikacje


W pierwszej rundzie sprintu drużynowego Kobiet Magdalena Karwacka i Urszula Łoś ( 33.161 - nowy Rekord Polski ) wygrały z Meksykankami i awansowały do finału B. W finale B Polki minimalnie (0.013) uległy Chinkom i ostatecznie zajęły 4 miejsce. W biegu tym Polki ustanowiły po raz kolejny REKORD POLSKI ( 33.078 ).

Sprint drużynowy Kobiet - 1 runda
Sprint drużynowy Kobiet - finał

W pierwszej rundzie sprintu drużynowego drużyna w składzie Maciej Bielecki (Piast Szczecin), Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel ( 43.277 ) przegrała o 0.017 z Niemcami i ostatecznie została sklasyfikowana na 5 miejscu.


Jacek dnia 29 listopad 2019 11:15:00 0 Komentarzy · 297 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Hong Kong 28.11.2019
W dniach 29.11-1.12.2019 w Hong Kongu rozgrywana jest trzecia seria Pucharu Świata. Wystartuje w niej pięcioro reprezentantów naszego klubu Urszula Łoś, Krrzysztof Maksel, Mateusz Rudyk, Bartosz Rudyk, Adrain Tekliński.

W kwalifikacjach wyścigu drużynowego na dochodzenie, drużyna w składzie z Adrianem Teklińskim zajęła 11 miejsce w kwalifikacjach wyścigu drużynowego na dochodzenie ( 4:10.329 ) i nie awansowała do następnej rundy.

Wyścig drużynowy na dochodzenie - kwalifikacje

Zawody będzie można oglądać na żywo w Eurosporcie:

29.11.2019 godz. 12:25
Eurosport 2
30.11.2019 godz. 11.00
Eurosport 2
  1.12.2019 godz. 11:30
Eurosport 2

Jacek dnia 28 listopad 2019 19:00:00 0 Komentarzy · 226 Czytań · Drukuj · PDF
Szukamy Następców Olimpijczyków w kolarstwie torowym - Pruszków 23-24.11.2019r.
Wyniki zawodów "Szukamy Następców Olimpijczyków" w kolarstwie torowym, które odbyły się w Pruszkowie  w dniach 23-24.11.2019r.

Jacek dnia 24 listopad 2019 22:00:00 0 Komentarzy · 225 Czytań · Drukuj · PDF
Gala Kolarska 2019 - Grudziądz 15.11.2019
W dniu 15 listopada 2019 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr. 3 na Osiedlu Strzemięcin odbyła się „GALA KOLARSKA" z okazji 45-lecia klubu oraz podsumowująca osiągniecia sportowe w bieżącym roku z udziałem zawodników wraz z rodzicami i zaproszonymi gośćmi.

W uroczystości tej wzięli udział: Senator Rzeczypospolitej Polski Ryszard Bober, reprezentujący Piotra Całbeckiego Marszałka  Województwa Kujawsko-Pomorskiego Robert Malinowski, Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski, Starosta Grudziądzki Adam Olejnik, Przewodniczący Rady Miejskiej Łukasz Kowarowski, Przewodniczący Komisji Sportu Rady Miejskiej Sławomir Szymański, Prezes PZKol Krzysztof Gołowiej, samorządowcy gmin, w których funkcjonują Uczniowskie Kluby Sportowe i Szkółki Kolarskie, dyrektorzy szkół współpracujących z klubem oraz sponsorzy, trenerzy i działacze klubu.

Nagrodzono podarunkami od sponsorów wyróżniających się zawodników ze szkółek kolarskich, którymi opiekuje się klub. W dalszej części uhonorowano pucharami najlepszych zawodników w kategorii żak, żakini, młodziczka i młodzik oraz medalistów Mistrzostw Świata, Europy, Igrzysk Europejskich i Polski.

Zdjęcia z uroczystości

Jacek dnia 18 listopad 2019 18:00:00 0 Komentarzy · 331 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Glasgow 10.11.2019
W ostatnim dniu Pucharu Świata Krzysztof Maksel nie awansował do drugiej rundy wyścigu Keirin.

Keirin - pierwsza runda
Keirin - pierwsza runda - repasaż

W sprincie Kobiet Urszula Łoś zajęła 17 miejsce w kwalifikacjach (11.093) a w 1/16 przegrała z Australijką Caitlin Ward i odpadła z dalszej rywalizacji

Sprint - eliminacje
Sprint - 1/16


Jacek dnia 10 listopad 2019 13:00:00 0 Komentarzy · 194 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Glasgow 9.11.2019
W trzecim dniu Pucharu Świata Mateusz Rudyk zajął 2 miejsce w kwalifikacjach sprintu ( 9.558 - nowy REKORD POLSKI ) i awansował bezpośrednio do 1/8.

Sprint - eliminacje

W 1/8 Mateusz Rudyk wygrał z Czechem Pavel Kelemen.

Sprint - 1/8

Mateusz Rudyk wygrał w 1/4 z Litwinem Vasilijusem Lendel i awansował do półfinale.

Sprint - 1/4

Urszula Łoś awansowała do drugiej rundy wyścigu Keirin wygrywając repasaż.

Keirin - pierwsza runda

Półfinał sprintu jak i druga runda Keirinu Kobiet odbędzie się w sesji wieczornej, którą będzie można zobaczyć na żywo w Eurosporcie 1. Transmisja rozpocznie się o godz. 19:25.

Mateusz Rydyk w półfinale sprintu przegrał z Holendrem Jeffrey Hoogland a w finale nie dał rady Japończykowi Tomohiro Fukaya i ostatecznie zajął 4 miejsce.


Urszula Łoś po zajęciu 3 miejsca w drugiej rundzie Keirinu i awansie do finału zajęła w nim 4 miejsce.




Jacek dnia 09 listopad 2019 12:00:00 0 Komentarzy · 223 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Glasgow 8.11.2019
W drugim dniu Pucharu Świata drużyna w składzie Maciej Bielecki (Piast Szczecin), Mateusz Rudyk, Patryk Rajkowski (Mróż Jedynka Kórnik) zajęła 8 miejsce w kwalifikacjach sprintu drużynowego ( 43.787 ) i awansowała do pierwszej rundy.

Sprint drużynowy - kwalifikacje

Drużyna kobiet w składzie Marlena Karwacka (BCM Novatex), Urszula Łoś zajęła 8 miejsce w eliminacjach sprintu drużynowego ( 33.795 ) i również awansowała do pierwszej rundy.

Sprint drużynowy Kobiet - kwalifikacje


W pierwszej rundzie sprintu drużynowego Kobiet Magdalena Karwacka i Urszula Łoś ( 33.559 ) przegrały z Rosjankami i ostatecznie zostały sklasyfikowana na 8 miejscu.


W pierwszej rundzie sprintu drużynowego drużyna w składzie Maciej Bielecki (Piast Szczecin), Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel ( 43.342 ) przegrała z drużyną Wielkiej Brytani i ostatecznie została sklasyfikowana na 6 miejscu.


Jacek dnia 08 listopad 2019 22:00:00 0 Komentarzy · 263 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Glasgow 7.11.2019
W dniach 7-10.11.2019 w Glasgow rozgrywana jest druga seria Pucharu Świata. Wystartuje w niej czworo reprezentantów naszego klubu Urszula Łoś, Krrzysztof Maksel, Mateusz Rudyk, Bartosz Rudyk.

W kwalifikacjach wyścigu drużynowego na dochodzenie, drużyna w składzie z Bartoszem Rudykiem zajęła 12 miejsce w kwalifikacjach wyścigu drużynowego na dochodzenie ( 4:04.713 ) i nie awansowała do następnej rundy.

Wyścig drużynowy na dochodzenie - kwalifikacje

Zawody będzie można oglądać na żywo w Eurosporcie:

  8.11.2019 godz. 19:55 
 Eurosport 1
  9.11.2019 godz. 19.25
 Eurosport 1
10.11.2019 godz. 15:25
 Eurosport 2

Jacek dnia 07 listopad 2019 23:00:00 0 Komentarzy · 207 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Minsk 3.11.2019
W trzecim dniu Pucharu Świata Mateusz Rudyk zajął 4 miejsce w kwalifikacjach sprintu ( 9.589 ) i awansował bezpośrednio do 1/8.

Sprint - eliminacje

W 1/8 Mateusz Rudyk wygrał z Hiszpanem Juan Peralta Gascon.

Sprint - 1/8

Mateusz Rudyk przegrał w 1/4 z Holendrem Matthijs Buchli i odapdł z dalszej rywalizacji zajmując ostatecznie 5 miejsce.

Sprint - 1/4

Urszula Łoś nie awansowała do drugiej rundy wyścigu Keirin zajmując 2 miejsce w pierwszej rundzie jak i repasażu.

Keirin - pierwsza runda
Keirin - pierwsza runda - repasaż

Jacek dnia 03 listopad 2019 14:00:00 0 Komentarzy · 202 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Minsk 2.11.2019
W drugim dniu Pucharu Świata Krzysztof Maksel awansował po zwycięstwie w repasażu do drugiej rundy wyścigu Keirin.

Keirin - pierwsza runda
Keirin - pierwsza runda - repasaż



W drugiej rundzie zajął 4 miejsce (ratując się przed upadkiem) i wystąpił w finale B gdzie był 2 i ostatecznie został sklasyfikowany na 8 miejscu


W sprincie Kobiet Urszula Łoś zajęła 22 miejsce w kwalifikacjach (11.113) a w 1/16 przegrała z Holenderką Laurine van Riessen i odpadła z dalszej rywalizacji

Sprint - eliminacje
Sprint - 1/16

Bartosz Rudyk zajął 10 miejsce w Omnium.


Jacek dnia 02 listopad 2019 18:00:00 0 Komentarzy · 189 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Minsk 1.11.2019
W dniach 1-3.11.2019 w Minsku rozgrywana jest pierwsza seria Pucharu Świata.

W kwalifikacjach wyścigu drużynowego na dochodzenie, który odbył się w dniu 31.10.2019 drużyna w składzie z Bartoszem Rudykiem zajęła 12 miejsce w kwalifikacjach wyścigu drużynowego na dochodzenie ( 4:01.684 ) i nie awansowała do następnej rundy.

Wyścig drużynowy na dochodzenie - kwalifikacje

W pierwszym dniu Pucharu Świata drużyna w składzie Maciej Bielecki (Piast Szczecin), Mateusz Rudyk, Patryk Rajkowski (Mróż Jedynka Kórnik) zajęła 8 miejsce w kwalifikacjach sprintu drużynowego ( 43.665 ) i awansowała do pierwszej rundy.

Sprint drużynowy - kwalifikacje

Drużyna kobiet w składzie Marlena Karwacka (BCM Novatex), Urszula Łoś zajęła 7 miejsce w eliminacjach sprintu drużynowego ( 33.691 ) i również awansowała do pierwszej rundy.

Sprint drużynowy Kobiet - kwalifikacje

W pierwszej rundzie sprintu drużynowego Kobiet Magdalena Karwacka i Urszula Łoś ( 33.405 - nowy  Rekord Polski ) przegrały z Niemkami ( Team Erdgas. 2012 ) i ostatecznie zostały sklasyfikowana na 7 miejscu.


W pierwszej rundzie sprintu drużynowego drużyna w składzie Maciej Bielecki (Piast Szczecin), Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel ( 43.170 - czas zbliżony do Rekordu Polski 43.127 ) przegrała z drużyną Wielkiej Brytani, która miała najlepszy czas kwalifikacji i ostatecznie została sklasyfikowana na 5 miejscu.


Jacek dnia 01 listopad 2019 18:00:00 0 Komentarzy · 186 Czytań · Drukuj · PDF
Strona 3 z 117 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Maj 2020 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007