ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj29 Lutego 2024 03:02
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy
Darczyńcy klubu

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Województwo Kujawsko Pomorskie
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
natorze.pl
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
1150
razy
Wynik wyścigów rozegranych w dniach 18 i 19.08.2007

Jacek dnia 19 sierpnia 2007 20:00:00 0 Komentarzy · 7743 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Nadziei Olimpijskich na torze - Kalisz 11-12.08.2007
W rozegranym w dniach 11-12 sierpnia 2007 Pucharze Nadziei Olimijskich na torze w kategorii młodzik i młodziczka bardzo dobrze spisali się zawodnicy ALKS "STAL" Grudziądz, zajmując czołowe miejsca.

I miejsce - 1000m indywidualnie Aleksandra Kardas
I miejsce - wyścig dystansowyAleksandra Kardas
I miejsce - wyścig punktowyLucjusz Kardaś
II miejsce - 500m ze startu lotnegoAleksandra Kardas
II miejsce - sprint drużynowyMateusz Trepkowski,
Lucjusz Kardaś,
Rafał Jeziorski
III miejsce - sprint drużynowyAleksandra Kardas,
Patrycja Gawron
III miejsce - 2000m indywidualnieLucjusz Kardaś

Komunikat z zawodów

Jacek dnia 13 sierpnia 2007 11:00:00 0 Komentarzy · 8099 Czytań · Drukuj · PDF
Zawody kontrolne w kolarstwie torowym - Kalisz 9.08.2007
W rozegranych w dniu 9 sierpnia 2007 zawodach kontrolnych na torze w kategorii młodzik i młodziczka dobrze spisali się zawodnicy ALKS "STAL" Grudziądz, zajmując czołowe miejsca.

I miejsce - 500mAleksandra Kardas
I miejsce - wyścig australijskiAleksandra Kardas
II miejsce - sprint Aleksandra Kardas
II miejsce - wyścig australijskiLucjusz Kardaś
III miejsce - wyścig australijskiRafał Jeziorski

Jacek dnia 13 sierpnia 2007 09:00:00 0 Komentarzy · 7299 Czytań · Drukuj · PDF
Wyścig etapowy Kobyla Góra 27-29.07.2007 ( młodzik i młodziczka )

W dniach 27-29.07.2007 odbył się w miejscowości Kobyla Góra wyścig etapowy ( kat młodzik i młodziczka ) w którym dobrze spisali się zawodnicy ALKS "STAL" Grudziądz. Aleksandra Kardas zajęła 6 miejsce w klasyfikacji końcowej ( 3 miejsce na I Etapie, 4 miejsce na II etapie i 6 miejsce na III etapie ) a Mateusz Mikulicz zajął 6 miejsce w klasyfiacji końcowej ( 2 miejsce na I Etapie i 3 miejsce na II etapie )

Komunkat z zawodów: młodziczka 
 młodzik


Jacek dnia 13 sierpnia 2007 08:00:00 0 Komentarzy · 7759 Czytań · Drukuj · PDF
Szosowe Mistrzostwa Świata Juniorów - 04-12.08.2007 Aguascalientes - Meksyk ( start wspólny )
MP 2007 Na rozgrywanych w Meksyku Mistrzostw Świata Juniorów na szosie w konkurencji start wspólny najlepsze miejsce z reprezentatntów Polski osiągnął Łukasz Owsian zajmując 13 lokatę a Mistrz Europy Michał Kwiatkowski nie ukończył wyścigu. Pełne wyniki

Jacek dnia 13 sierpnia 2007 07:00:00 0 Komentarzy · 8717 Czytań · Drukuj · PDF
Wyniki OOM na torze 2007 - Szczecin 9-12.08.2007
W rozegranej w Szczecinie w dniach 9-12.08.2007 Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w kolarstwie torowym reprezentanci ALKS "STAL" Grudziądz zdobyli jeden brązowy medal za sprawą Mateusza Bożejewicza w wyścigu na 500 m.

Wyniki reprezentantów ALKS "STAL" Grudziądz:
3 miejsce- 500 m Mateusz BożejewiczWyniki 
4 miejsce- sprint drużynowy Mateusz Nowaczek,
Mateusz Bożejewicz,
Paweł Lewandowski
Wyniki 
4 miejsce- druzyna 3000mMateusz Nowaczek,
Mateusz Bożejewicz,
Mateusz Moszyński,
Marek Staniszewski 
Wyniki 
7 miejsce- 2000 m Mateusz NowaczekWyniki 
8 miejsce- wyścig punktowyMateusz Bożejewicz  

Medaliści

Jacek dnia 12 sierpnia 2007 20:00:00 Czytaj więcej · 1 Komentarzy · 8157 Czytań · Drukuj · PDF
Szosowe Mistrzostwa Świata Juniorów - 04-12.08.2007 Aguascalientes - Meksyk ( jazda indywidualna na czas )
MP 2007 Słabo spisali się reprezentanci Polski w pierwszej konkurencji Mistrzostw Świata Juniorów na szosie. W konkurencji jazdy indywidualnej na czas Michał Kwiatkowski zajął 29 a Piotr Gawroński 31 miejsce.  Pełne wyniki 

Jacek dnia 10 sierpnia 2007 07:00:00 0 Komentarzy · 9608 Czytań · Drukuj · PDF
Torowe Mistrzostwa Świata Juniorów - 04-12.08.2007 Aguascalientes - Meksyk ( dzień czwarty )
MP 2007
W zakończonych w dniu dzisiejszym Mistrzostwach Świata Juniorów na torze Polacy zdobyli jeden srebrny medal ( Piotr Kaspekiewicz ) a reprezentant ALKS "STAL" Grudziądz Julisz Polak wywalczył 5 miejsce w sprincie drużynowym i 8 miejsce w sprincie.

Wyniki reprezentantów Polski:
7 miejsce- 1000m Konrad Dąbkowski Wyniki końcowe
9 miejsce- KeirinRenata Dąbrowska Wyniki końcowe
11 miejsce- 1000m Adrian Tekliński Wyniki końcowe

Jacek dnia 08 sierpnia 2007 07:00:00 0 Komentarzy · 9705 Czytań · Drukuj · PDF
Torowe Mistrzostwa Świata Juniorów - 04-12.08.2007 Aguascalientes - Meksyk ( dzień trzeci )
MP 2007
W kwalifikacjach do sprintu zawodnik ALKS "STAL" Juliusz Polak w gronie 34 zawodników zajął 8 miejsce ( Wyniki kwalifikacji ). Wygrywając kolejne dwa wyścigi ( Wyniki pierwszej rundy i Wyniki 1/8 ) awansował do najlepszej 8 i w godzinach porannych naszego czasu będzie walczył o awans do półfinału ( Lista startowa 1/4 ) Torowych Mistrzostw Świata Juniorów.
Nie udało się jednak pokonać angielskiego zawodnika Christiana Lyte ( Wyniki 1/4 ) i Juliusz Polak wystartuje w biegu o miejsca 5-8. Ostatecznie przegrywając w tym biegu ( Wyniki 5-8 ) został sklasyfikowany na 8 miejscu Torowych Mistrzostw Świata Juniorów.

Wyniki reprezentantów Polski:
4 miejsce- wyścig dystansowy Piotr Kasperkiewicz Wyniki końcowe
4 miejsce- wyścig Scratch Renata Dąbrowska Wyniki końcowe
8 miejsce- sprintJuliusz Polak Wyniki końcowe 
8 miejsce- 500mRenata Dąbrowska Wyniki końcowe

Jacek dnia 07 sierpnia 2007 06:00:00 0 Komentarzy · 7859 Czytań · Drukuj · PDF
Torowe Mistrzostwa Świata Juniorów - 04-12.08.2007 Aguascalientes - Meksyk ( dzień drugi )
MP 2007 Srebrny medal Torowych Mistrzostw Świata Juniorów w wyścigu Scratch wywalczył Piotr Kasperkiewicz (TK Kalisz). Wyniki końcowe 

MŚJ 2007 - Sratch

Wyniki reprezentantów Polski:
2 miejsce- wyścig Scratch Piotr Kasperkiewicz Wyniki końcowe
7 miejsce- sprint Renata Dąbrowska 
10 miejsce- keirinKonrad DąbkowskiWyniki końcowe

Jacek dnia 06 sierpnia 2007 09:00:00 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 9833 Czytań · Drukuj · PDF
Torowe Mistrzostwa Świata Juniorów - 04-12.08.2007 Aguascalientes - Meksyk ( dzień pierwszy )
MP 2007 W kwalifikacjach do sprintu drużynowego reprezentacja Polski ( w składzie której jechał Juliusz Polak ) zajęła 5 miejsce w Torowe Mistrzostwa Świata Juniorów. Wyniki kwalifikacji

Wyniki reprezentantów Polski:
5 miejsce- sprint drużynowy Konrad Dąbkowski,
Grzegorz Drejger,
Juliusz Polak
Wyniki kwalifikacjiWyniki finałów
9 miejsce- OmniumAdrian Tekliński Wyniki końcowe
12 miejsce- 3000mPiotr KasperkiewiczWyniki kwalifikacjiWyniki finałów

Jacek dnia 05 sierpnia 2007 08:00:00 1 Komentarzy · 9082 Czytań · Drukuj · PDF
Strona 129 z 134 << < 126 127 128 129 130 131 132 > >>
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Styczeń 2024 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007