ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj29 Marca 2024 01:15

Wyścigi na Litwie i w czechach
Wczoraj w I etapie wyścigu na Litwie bardzo aktywni byli kolarze ALKS Stal Grudziądz wygrywając górskie i lotne premie co dało efekt zdobycia koszulek liderów klasyfikacji górskiej - Mateusz Mikulicz oraz aktywnych - Paweł Lewandowski, niestety zlekceważyli odjazd 7 kolarzy na 10 km przed metą i nikt z naszych zawodników nie przjechał w ucieczce, która miała 30 sekund przewagi.

W Brnie też medalowo. Na 2 miejscu podium stanęli w kategorii elita Paweł Brylowski i w kategorii kadet Szymon Czmoch. Piąty w kategorii elita był Dawid Głowacki, który zgromadził największą ilość punktów ale nie nadrobił okrążenia.

Jacek dnia 22 maja 2010 12:00:00 0 Komentarzy · 6995 Czytań · Drukuj · PDF
Międzynarodowy Wyścig kolarski juniorów w Kłajpedzie – Litwa
Wczoraj 20.05.2010r. prologiem rozpoczął się Międzynarodowy wyścig kolarski juniorów w Kłajpedzie - Litwa, gdzie startuje 8 zawodnicków ALKS STAL Grudziadz. Łącznie wystartowało ponad 90 zawodników.
Zwycięzcą prologu został zawodnik z Finlandii, a zawodnicy ALKS STAL zajęli następujące miejsca:
3) Mateusz Mikulicz 4) Rafał Jeziorski 10) Mateusz Trepkowski 11) Michał Michciński 15) Patryk Komisarek 26) Patryk Kubiak 28) Paweł Lewandowski

Jacek dnia 21 maja 2010 14:50:00 0 Komentarzy · 5941 Czytań · Drukuj · PDF
Kolarze ALKS STAL startują na torach i szosach całej Europy.
Bogaty kalendarz mają na ten wekend kolarze ALKS STAL Grudziądz. Zawodnicy: Głowacki Dawid, Bujko Łukasz, Brylowski Paweł, Bernas Paweł, Stępniak Grzegorz, Nowaczek Mateusz, Czmoch Szymon, Klasiński Łukasz i Pik Katarzyna wyjechali z trenerami Tomaszem Wieczorkiem i Karolem Kulwickim na sześciodniówkę na torze w Brnie. Z Ireneuszem Sieczkowskim i Dariuszem Mikrutem wyjechali: Trepkowski Mateusz, Jeziorski Rafał, Mikulicz Mateusz, Michciński Michał, Komisarek Artur, Lewandowski Paweł, Sienkiewicz Karol i Patryk Kubiak na międzynarodowe zawody juniorów w Kłajpedzie. Najmłodsze kategorie wystartują w Międzywojewódzkich mistrzostwach Młodzików w Świeciu n/Osą. Sprinter Adrian Tekliński wyjeżdża na torowe zawody w Moskwie a póżniej do Paryża razem z trenerem Grzegorzem Krejnerem.

Jacek dnia 20 maja 2010 17:00:00 0 Komentarzy · 5491 Czytań · Drukuj · PDF
Zwycięstwo Jakuba Średzińskiego w Lutrach
XXV Ogólnopolski Wyścig Kolarski Dookoła jeziora Luterskiego w kategorii elita odbył się pod dyktando kolarzy ALKS Stal Grudziądz. Po około 50 km ucieczce samotnie na metę w Lutrach przyjechał Jakub Średziński po 3 minutach zameldowała się 3 osobowa grupka zawodników, którą przyprowadził kolejny zawodnik ALKS Stal Dawid Głowacki za nim finiszowali Dariusz Wożniak z Polkowic i Paweł Czapla z Kartuz. Po około 5 minutach na metę przyjechał zawodnik TKK Pacific Toruń Michał Krzywania. Z dużego peletonu na czele finiszował trzeci zawodnik ALKS Stal Paweł Brylowski zajmując 6 miejsce. Cieszy fakt coraz lepszej dyspozycji naszych zawodników nie tylko na torze ale i na szosie.

Jacek dnia 20 maja 2010 07:00:00 0 Komentarzy · 5928 Czytań · Drukuj · PDF
Pierwsze zwycięstwo Łukasza Bujko dla ALKS Stal Grudziądz
Nie długo czekaliśmy na zwycięstwo Łukasza Bujko, który niedawno zasilił szeregi Grupy zawodowej ALKS Stal Grudziądz. Już w trzecim swoim starcie w wyścigu o Puchar Polski w Chrząstowicach koło Opola zwycięzca Pucharu Świata w wyścigu scratch zwyciężył po finiszu z dużej grupy zawodników. Pozostali zawodnicy także przyjechali w czołówce. Artur Komisarek zajął 3 miejsce zwyciężając w kategorii U-23 na szóstym finiszował Mateusz Nowaczek, który był 3 w kategorii orlików. W klasyfikacji drużynowej zwyciężył zespół ALKS Stal Grudziądz zdobywając Puchar wójta Gminy Chrząstowice.

Jacek dnia 20 maja 2010 07:00:00 0 Komentarzy · 5486 Czytań · Drukuj · PDF
III Seria Pucharu Polski w kolarstwie szosowym Kobiet - Zamość 16.05.2010
W dniu 16.05.2010 w Zamościu rozegrano III Serię Pucharu Polski Kobiet w kolarstwie szosowym ( start wspólny ). W kategori Elita na trzecium stopniu podium stanęła Paulina Cywińska, 11 miejsce zajęła Katarzyna Pik a 14 była Natalia Mitkowska. W kategori juniorek 6 miejsce zajęła Aleksandra Kardas.

Pełne wyniki

Jacek dnia 16 maja 2010 19:00:00 0 Komentarzy · 4728 Czytań · Drukuj · PDF
III Seria Pucharu Polski w kolarstwie szosowym Kobiet - Zamość 15.05.2010
W dniu 15.05.2010 w Zamościu rozegrano III Serię Pucharu Polski Kobiet w kolarstwie szosowym ( jazda indywidualna na czas ). W kategori juniorek 5 miejsce zajęła Aleksandra Kardas, zaś w kategori Elita 8 miejsce wywalczyła Paulina Cywińska, 17 - Magdalena Kizerwetter-Świda, 19 - Natalia Mitkowska a 20 - Katarzyna Pik.

Jacek dnia 15 maja 2010 18:00:00 0 Komentarzy · 4715 Czytań · Drukuj · PDF
MWK 2010 - Zdjecia

Jacek dnia 12 maja 2010 10:00:00 0 Komentarzy · 4601 Czytań · Drukuj · PDF
PO ZIEMI BYDGOSKIEJ - Sępólno Krajeńskie 7-9.05.2010
W dniach 7-9.05.2010 w Sępólnie Krajeńskim odbył się 52 Wyścig Etapowy "PO ZIEMI BYDGOSKIEJ" Memoriał Lucjana Różańskiego punktowany do Challangeu PZKol dla kategorii JUNIOR MŁODSZY.
W całym wyścigu prym wiedli zawodnicy ALKS Stal Grudziądz wygrywając wszystkie etapy ( 1 etap - Szymon Czmoch, 2 etap - Łukasz Klasiński, 3 etap - Paweł Madrak ) i zajmując w generalnej klasyfikacji wszystkie miejsca na podium ( 1 miejsce - Szymon Czmoch, 2 - Paweł Madrak 3 - Tomasz Madrak ). Dobre wyniki indywidualnie przyczyniły sie do zdecydowanego zwyciąstwa w klasyfikacji drużynowej.

Jacek dnia 09 maja 2010 20:00:00 0 Komentarzy · 6616 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS / VI Kryterium Uliczne o Memoriał Jana Kabacińskiego - Sępólno Krajeńskie 08.05.2010
Dnia 8 maja 2010 roku w Sępólnie Krajeńskim zostało rozegrane VI Kryterium Uliczne o Memoriał Jana Kabacińskiego w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych.

Wyniki

Jacek dnia 09 maja 2010 18:00:00 0 Komentarzy · 6590 Czytań · Drukuj · PDF
XV Kryterium Uliczne o Puchar Burmistrza Lubawy - Lubawa 3.05.2010
W dniu 3.05.2010 w Lubawie odbyło się XV Kryterium Uliczne o Puchar Burmistrza Lubawy. Bardzo dobrze spisali sie zawodnicy ALKS "STAL" Grudziądz zajmując pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej. W kat. Kobiety Open 2 miejsce zająła Paulina Cywińska a 3 Natalia Mitkowska zaś w kat. juniorka zwycięzyła Izabela Rumińska, w kat. młodziczka zwyciężyła Martyna Szeflińska a drugie miejsce zająła Karolina Żurawska. W kat. Elita 2 miejsce zajął Jakub Średziński. W kat. junior młodszy 2 miejsce zajął Tomasz Madrak, a 3 Paweł Madrak zaś w kat młodzik zwyciężył Mariusz Gąsiorowski a drugi był Artur Krasnodębski.

Jacek dnia 04 maja 2010 08:00:00 2 Komentarzy · 5061 Czytań · Drukuj · PDF