ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj18 Kwietnia 2024 19:43

Młodzieżowe MP na szosie - Kielce 23-27.06.2010
Niestety nie udało się obronić medalowych miejsc z ubiegłego roku w MMP na szosie. Wracający do formy po kontuzji Adrian Kurek mimo defektu roweru zajął 9 miejsce w wyścigu na czas, a 10 był młody Mateusz Nowaczek. Blisko medalu była Paulina Cywińska, która zajęła 4 miejsce (po ostrej walce na finiszu) w wyścigu ze startu wspólnego.
Jej dobra jazda pod Kielcami zaowocowała powołaniem na Mistrzostwa Europy w Turcji.

Jacek dnia 30 czerwca 2010 07:00:00 0 Komentarzy · 5468 Czytań · Drukuj · PDF
Regulaminy najbliższych wyścigów organizowanych przez ALKS STAL Grudziadz

Jacek dnia 21 czerwca 2010 11:00:00 0 Komentarzy · 5415 Czytań · Drukuj · PDF
Patryk Kubiak drugi Po Ziemii Konińskiej
W dniach 12-13.06.2010 odbył się XVIII Ogólnopolski Wyścig Kolarski po Ziemii Konińskiej Konin-Kramsk juniorów młodszych. Udanie startowali podopieczni trenera Karola Kulwickiego. W klasyfikacji generalnej drugie miejsce zajął wychowanek UKS Orion Gmina Grudziądz Patryk Kubiak, piąty był Łukasz Klasiński a 18 Szymon Czmoch.

Wyniki

Jacek dnia 18 czerwca 2010 08:00:00 0 Komentarzy · 6430 Czytań · Drukuj · PDF
Udany występ Łukasza Klasińskiego.
Udanie startowali w III seri Pucharu Polski w Tarnowie Podgórnym nasi juniorzy młodsi. Podopieczni trenera Karola Kulwickiego zajęli czołowe miejsca w jeżdzie indywidualnej na czas. Łukasz Klasiński był 2 Patryk Kubiak 10, a 11 Tomasz Madrak zapewniając sobie start w finałach OOM. Punktowane miejsca ze startu wspólnego zajęli Patryk Kubiak - 11, Szymon Czmoch - 16, Paweł Madrak - 19, Łukasz Pylak - 25, też kwalifikując się do finałów Olimpiady Młodzieży. W klasyfikacji Pucharu Polski Łukasz Klasiński zajmuje wysokie 3 miejsce. W dniu dzisiejszym odebrał gratulacje od swojego sponsora Krzysztofa Klucznika (Plaża Delfin), który objął w tym sezonie opiekę sponsorską nad tym zawodnikiem.

Jacek dnia 09 czerwca 2010 22:00:00 0 Komentarzy · 7785 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS / Miedzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Jeżewo - Chełmno 5-6.06.2010
Wyniki wyścigu w ramach Kolarskiej Liga Uczniowskich Klubów Sportowych i Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików jazda indywidualna na czas z dnia 5 czerwca 2010 w Jeżewie i start wspóny z dnia 6 czerwca 2010 w Chełmnie.

Wyniki

Jacek dnia 06 czerwca 2010 19:00:00 0 Komentarzy · 6756 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Polski w kolarstwie szosowym Kobiet - Darłowo 5-6.06.2010
W dniach 5-6.05.2010 w Darłowie rozegrano kolejną Serię Pucharu Polski Kobiet w kolarstwie szosowym ( jazda indywidualna na czas i start wspólny ). W kategori Elita na drugim stopniu podium stanęła Paulina Cywińska w wyścigu ze startu wspólnego. W kategori juniorek 8 miejsce w jeździe indywidualnej na czas zajęła Aleksandra Kardas.

Jacek dnia 06 czerwca 2010 18:00:00 0 Komentarzy · 5949 Czytań · Drukuj · PDF
Paweł Brylowski na podium ostatniego etapu wyścigu Skopenki
Paweł Brylowski zajął 2 miejsce na ostatnim etapie Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Przyjażni Polsko-Ukraińskiej ( kryterium uliczne w Puławach ).

Pełne wyniki

Jacek dnia 06 czerwca 2010 10:00:00 0 Komentarzy · 5744 Czytań · Drukuj · PDF
Paweł Brylowski wygrał V etap wyścigu Skopenki
Paweł Brylowski wygrał V etap Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Przyjażni Polsko-Ukraińskiej. Na metę w Chełmie przyjechał cały duży peleton kolarzy, z którego najszybciej finiszował Paweł Brylowski rozprowadzany przez zespół ALKS Stal Grudziądz.

Jacek dnia 05 czerwca 2010 08:00:00 0 Komentarzy · 5530 Czytań · Drukuj · PDF
Złote Koło dla kolarzy ALKS Stal w Grudziądzu
"Złote Koło" zdobyli juniorzy ALKS Stal Grudziądz na wyścigu w Dobczycach w klasyfikacji drużynowej występując w składzie Mateusz Trepkowski, Tomasz Kudelski, Rafał Jeziorski, Michał Michciński, Patryk Komisarek i Karol Sienkiewicz. Tytuł Mistrza Polski LZS w jeżdzie indywidualnej na czas zdobył Mateusz Trepkowski, najlepszym góralem wyścigu był Tomasz Kudelski, najlepszym sprinterem został Rafał Jeziorski. Podopieczni trenera Ireneusza Sieczkowskiego pokonali Basztę Golczewo, a brązowy medal zdobyli kolarze TKK Pacific Toruń.

Jacek dnia 31 maja 2010 07:00:00 0 Komentarzy · 6221 Czytań · Drukuj · PDF
Ostatni wyścig w Brnie
Zakończyły się Międzynarodowe Zawody torowe w Brnie 500+1 Runda. Ostatni etap grudziądzanie ukończyli na następujących miejscach: 2 Mateusz Nowaczek, 4 Paweł Brylowski. Wśród kadetów 2 był Szymon Czmoch. W końcowej klasyfikacji wśród elity 2 był Paweł Brylowski, 3 Mateusz Nowaczek, 5 Dawid Głowacki. Wśród kadetów Szymon Czmoch zakończył zawody na 4 miejscu a Łukasz Klasiński na 7. Mamy nadzieję że te starty pomogą naszym zawodnikom na dobre przygotowanie do imprez mistrzowskich.

Jacek dnia 23 maja 2010 22:00:00 0 Komentarzy · 5973 Czytań · Drukuj · PDF
Niedzielne zawody w Kłajpedzie i Brnie
IV ostatni etap na Litwie - wyścig uliczny 60km ulicami Kłajpedy zakończył się zwycięstwem Mateusza Mikulicza. W końcowej klasyfikacji kolarze ALKS Stal Grudziądz zajęli miejsca: 2 Mateusz Mikulicz ( zwycięzca Klasyfikacji górskiej ), 4 Mateusz Trepkowski, 5 Patryk Komisarek, 6 Patryk Kubiak, 14 Rafał Jeziorski, 16 Paweł Lewandowski ( zwycięzca Klasyfikacji aktywnych). Drużynowo podopieczni Ireneusza Sieczkowskiego zajęli 2 miejsce ustępując Litwinom.

IV etap zawodów torowych w Brnie zakończył się zwycięstwem Mateusza Nowaczka, który ostatnim finiszem pokonał V-ce mistrza Świata Rafała Ratajczyka 4 był Paweł Brylowski a 5 Dawid Głowacki. Wśród kadetów 4 był Szymon Czmoch. Do zakończenia zawodów został jeszcze jeden wyścig na 101 okrążeń toru.

Jacek dnia 23 maja 2010 14:00:00 0 Komentarzy · 7137 Czytań · Drukuj · PDF