ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj28 Marca 2024 12:03

Mistrzostwa Świata Juniorów 2010 na Torze - Montichiari 13.08.2010
MSJ Tor 2010 W wyścigu punktowym Mateusz Trepkowski zajął 12 miejsce.

Jacek dnia 13 sierpnia 2010 22:00:00 0 Komentarzy · 5122 Czytań · Drukuj · PDF
XVI Ogólnolpolska Olimpiada Młodzieży w kolarstwie torowym - Kalisz 13.08.2010
W Kaliszu w dniach 13-15.08.2010 rozgrywana jest XVI Ogólnopolska Olimpiadza Młodzieży w kolarstwie torowym, w której startują reprezentanci ALKS "STAL" Grudziądz.

W pierwszym dniu zawodów w wyścigu na 2000m Łukasz Klasiński zdobył srebrny medal ( przegrywając złoto o 0,079 sek ) a Paweł Madrak zajął 4 miejsce. Przemysław Średziński awansował do pólfinału sprintu, który odbędzie się w dniu jutrzejszym.

OOM 2010 - 2000m na dochodzenie - Kalisz 13.08.2010
Wyścig 2000m na dochodzenie - Kalisz 13.08.2010

Wyniki pierwszego dnia

Jacek dnia 13 sierpnia 2010 21:00:00 0 Komentarzy · 4939 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Świata Juniorów 2010 na Torze - Montichiari 12.08.2010
MSJ Tor 2010 Reprezentacja Polski w wyścigu drużynowym na dochodzenie 4000m ( w składzie której jechal Mateusz Mikulicz, Rafał Jeziorski i Mateusz Trepkowski ) zajęła 10 miejsce.

Jacek dnia 12 sierpnia 2010 21:00:00 0 Komentarzy · 4671 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Świata Juniorów 2010 na Torze - Montichiari 11.08.2010
MSJ Tor 2010 Reprezentacja Polski w sprincie drużynowym ( w składzie której jechał Lucjsz Kardaś ) zajęła 10 miejsce. Mateusz Mikulicz zajął 13 a Rafał Jeziorski 22 miejsce w wyścigu na dochodzenie ( 3000 m )

Jacek dnia 11 sierpnia 2010 23:00:00 0 Komentarzy · 4935 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Świata Juniorów 2010 na Torze - Montichiari 11-15.08.2010
MSJ Tor 2010W dniach 11-15 Sierpień 2010 roku w Montichiari (Włochy) odbędą się Torowe Mistrzostwa Świata Juniorów z udziałem reprezentantów naszego klubu Mateusza Mikulicza, Mateusza Trepkowskiego, Rafała Jeziorskiego, Lucjusza Kardasia

Program zawodów

Wyniki można śledzić na stronie

Jacek dnia 11 sierpnia 2010 12:00:00 0 Komentarzy · 5486 Czytań · Drukuj · PDF
V Międzynarodowy Wyścig Kolarski Memoriał W.Paducha (start wspólny) - Kijewo Królewskie 8.08.2010

W dniu 8 sierpnia 2010 roku w Kijewie Królewskim został rozegrany V Międzynarodowy Wyścig Kolarski / Memoriał Wojciecha Paducha / Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych (start wspólny).

Wyniki

Jacek dnia 08 sierpnia 2010 21:00:00 0 Komentarzy · 4522 Czytań · Drukuj · PDF
I Międzynarodowe Kryterium Uliczne Nagroda Gruczna - Gruczno 7.08.2010

W dniu 7 sierpnia 2010 roku w Grucznie zostało rozegrane I Międzynarodowe Kryterium Uliczne "Nagroda Gruczna".

Wyniki

Jacek dnia 08 sierpnia 2010 07:00:00 0 Komentarzy · 4985 Czytań · Drukuj · PDF
Powołania na Mistrzostwa Świata Juniorów
Pięciu młodych kolarzy z ALKS Stal Grudziądz powołanych zostało na Mistrzostwa Świata Juniorów w Montichiari we Włoszech,które rozegrane zostaną w dniach 11-15.08.2010. Mateusz Trepkowski, Mateusz Mikulicz , Rafał Jeziorski reprezentować będą narodowe barwy w konkurencjach średniodystansowych Lucjusz Kardaś w konkurencjach sprinterskich. Tomasz Kudelski reprezetował będzie nasz kraj w kolarstwie szosowym w wyścigu ze startu wspólnego, który rozegrany zostanie w miejscowości Offida 08.08.2010.

Jacek dnia 03 sierpnia 2010 07:00:00 0 Komentarzy · 4989 Czytań · Drukuj · PDF
MMP 2010 Tor ( U-23 i Junior ) - Pruszków 24-27.07.2010 (dzień czwarty)
W ostatnim dniu Młodzieżowych Mistrzostw Polski na Torze reprezentaci ALKS STAL Grudziadz zdobyli 8 medali:

Brązowy medal- Rafał Jeziorski

W wyścigu 500m juniorek Izabela Rumińska zajęła 4 miejsce.

Zawodnicy ALKS STAL Ocetix Grudziądz wygrali klasyfikację medalową zdobywając 10 złotych, 4 srebrne i 10 brązowych medali.

Jacek dnia 27 lipca 2010 23:00:00 0 Komentarzy · 3703 Czytań · Drukuj · PDF
MMP 2010 Tor ( U-23 i Junior ) - Pruszków 24-27.07.2010 (dzień trzeci)
W trzecim dniu w konkurencjach porannych w eliminacjach sprintu drużynowego juniorów trzecie miejsce zajęła drużyna ALKS STAL Grudziądz w składzie Paweł Lewandowski, Lucjusz Kardaś i Rafał Jeziorski i w sesji popołudniowej walczyć będzie o brązowy medal. W tej samej kankurencji ale w kat. juniorek drużyna ALKS STAL Grudządz w sładzie Izabela Rumińska i Kinga Urbaś zajęła w eliminacjach pierwsze miejsce i w sesji popołudniowej walczyć będzie o złoty medal. W pierwszej konkurencji OMNIUM wyścigu na jedno okrążenie Zawodnicy ALKS STAL Grudziądz zajęli odpowiednio 1 - Grzegorz Stępniak, 3 - Paweł Brylowski, 5 - Mateusz Nowaczek. W drugiej konkurencji wyścigu na 4km 2 - Grzegorz Stępniak, 3 - Paweł Brylowski. Po dwóch konkurencjach 1 miejsce zajmuje Grzegorz Stępniak, 2 - Paweł Brylowski, 6 - Mateusz Nowaczek

Złoty medal - Mateusz Trepkowski

W wyścigu punktowym juniorek Kinga Urbaś zajęła 4 a Aleksandra Kardaś 6 miejsce. W trzeciej konkurencji OMNIUM wyścigu Scratch zawodnicy ALKS STAL Grudziądz zajęli odpowiednio 2 - Grzegorz Stępniak, 6 - Paweł Brylowski. Po dwóch konkurencjach 1 miejsce zajmuje Grzegorz Stępniak, 3 - Paweł Brylowski, 7 - Mateusz Nowaczek. Paulina Cywinska zwyciężyła w trzeciej konkurencji OMNIUM wyścigu Scratch.

Jacek dnia 26 lipca 2010 15:00:00 0 Komentarzy · 5416 Czytań · Drukuj · PDF
MMP 2010 Tor ( U-23 i Junior ) - Pruszków 24-27.07.2010 (dzień drugi)
W drugim dniu w konkurencjach porannych w eliminacjach do wyścigu drużynowego na 4 km juniorów pierwsze miejsce zajęła drużyna ALKS STAL Grudziądz w składzie Mateusz Mikulicz, Rafał Jeziorski, Mateusz Trepkowski i Michał Michciński. W tej samej kankurencji ale w kat. U-23 drużyna ALKS STAL Grudządz w sładzie Paweł Brylowski, Grzegorz Stępniak, Mateusz Nowaczek i Paweł Bernas również zajęła pierwsze miejsce. Obie drużyny w serii popołudniowej walczyć będą o złoty medal. Trzecie miejsce w eliminacjach do wyścigu drużynowego juniorek zajęła drużyna ALKS STAL Grudziądz w składzie Izabela Rumińska, Aleksandra Kardas, Kinga Urbaś a drużyna kobiet w kat. U-23 w składzie Paulina Cywińska, Natalia Mitkowska i Katarzyna Pik zajęła czwarte miejsce i w sesji popołudniowej walczyć będą o brązowe medale.
W sesji popołudniowej reprezentaci ALKS STAL Grudziadz zdobyli 6 medali:

4km drużynowo w kat U-23

Złoty medal - Paweł Brylowski, Grzegorz Stępniak, Mateusz Nowaczek, Paweł Bernas

4km drużynowo w kat Junior
Srebrny medal - Mateusz Mikulicz, Rafał Jeziorski, Mateusz Trepkowski, Michał Michciński