ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj23 Kwiecień 2019 04:53
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
375
razy
Mistrzostwa Polski Juniorów na torze - Łódz 25-27.05.2007 ( zdjęcia )

Jacek dnia 06 lipiec 2007 21:00:00 0 Komentarzy · 6238 Czytań · Drukuj · PDF
Kadra Polski na szosowe ME - 19-22.07.2007 Sofia
W składzie reprezentacji Polski na szosowe ME Juniorów w Sofii znalazła się nasza zawodniczka Paulina Cywińska.

Jacek dnia 05 lipiec 2007 12:00:00 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 6492 Czytań · Drukuj · PDF
Kadra Polski na torowe ME - 11-15.07.2007 Cottbus
W składzie reprezentacji Polski na Torowe ME w Cottbus znalazli się następujący zawodnicy ALKS "STAL":
w kategoria do lat 23Paweł Kościecha
Dawid Głowacki 
w kategoria juniorJuliusz Polak
Rafał Sarnecki
Paweł Brylowski

Lista startowa

Program zawodów

Jacek dnia 05 lipiec 2007 10:00:00 0 Komentarzy · 4968 Czytań · Drukuj · PDF
MP 2007 Tor U-23 - 10 medali zawodników ALKS STAL
W dniach 2-4.07.2007 w Łodzi odbyłu się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski na Torze. Bardzo dobrze spisali się zawodnicy ALKS "STAL" Grudziądz zdobywając łącznie 10 medali. Na dorebek ten zaprawcowali wszyscy zawodnicy. Najwięcej medali dla ALKS "STAL" zdobyli: Magdalena Sara , która po problemach zdrowotnych w okresie przygotowawczym uzyskała 5 medali w tym 3 złote i 2 srabrne oraz Jakub Średziński 2 złote medale.

 Magdalena Sara złoty medal keirin
 złoty medalwyścig punktiwy 
 złoty medalwyścig scratch
 srebrny medal500 m 
 srebrny medalsprint 
Jakub Średziński
Jarosław Stępień
Adrian Kurek
Dawid Głowacki
złoty medal4000 m druzynowo
Jakub Sredzińskizłoty medal 4000 m indywidualnie 
Paweł Kościecha
Krzysztof Szymanek
Dawid Hirsz
srebrny medalsprint drużynowy 
Jarosław Stępień
Adrian Kurek 
brązowy medalwyścig madison 
Paweł Kościecha brązowy medal keirin

Komunkat z zawodów

Jacek dnia 04 lipiec 2007 22:00:00 0 Komentarzy · 6844 Czytań · Drukuj · PDF
Wyniki Mistrzostw Polski Kobiet ( start wspólny 120 km ) - 30.06.2007 Kielce
MP 2007 Wyniki Mistrzostw Polski Kobiet ( start wspólny 120 km ) - 30.06.2007 Kielce
Masłów - Brzezinki - Scholasteria - Mąchocice - Masłów ( 7 x 17,1 km)

1 Maja Włoszczowska (Halls) 3.01.48 (39.8 km/h)
2 Aleksandra Wnuczek (Kross Ziemia Darłowska) +0.08
3 Anna Harkowska (UKS Lider Słubice) +1.10
4 Małgorzata Jasińska (Pol-Aqua)       
5 Bogumiła Matusiak (Primus Łódź)       
6 Aleksandra Dawidowicz (Halls)                 
7 Sylwia Kapusta (Primus Łódź)                 
8 Barbara Gromaszek (Kross Ziemia Darłowska)     
9 Monika Grzebinoga (Primus Łódź)                 
10 Marzena Wasiuk (Primus Łódź) +3.50
11 Małgorzata Wysocka (Pol-Aqua)                           
12 Anna Bazan (LKS Trasa Zielona Góra)                 
13 Magdalena Gregorczyk (ALKS Stal - Ekobud - Ocetix Grudziądz)   
14 Magdalena Zamolska (Pol-Aqua)   
15 Natalia Frączek (Pol-Aqua)                         
16 Agnieszka Pietr (Primus Łódź) +7.59
17 Katarzyna Barczyk (Primus Łódź) +8.51
18 Joanna Ignasiak (Pol-Aqua) +8.59
19 Martyna Ryńska (LKS Orlęta Gorzów Wielkopolski)   
20 Aleksandra Zabrocka (WKS Flota Gdynia)           
21 Agnieszka Ryczek (Pol-Aqua) +10.20
22 Ewa Bugdoł (GK Gliwice)                                 
23 Katarzyna Szczurek (KKCIM Smok Kraków) +12.00
24 Małgorzata Mielniczyn (LKS Orlęta Gorzów Wielkopolski) +13.07
25 Kinga Mudyn (MLKS Baszta Bytów)         
26 Martyna Klekot (CZKKS Kolejarz - Jura Częstochowa) +13.09
DNF Monika Krawczyk (Pol-Aqua)             
DNF Angelika Kulisch (Kross Ziemia Darłowska)   
DNF Martyna Kaszuba (MGLKS Błękitni Dobrawa Koziegłowy)
DNF Beata Kalemba (MGLKS Błękitni Dobrawa Koziegłowy)     
DNF Katarzyna Pomkowska (Primus Łódź)         
DNF Aleksandra Maciąg (MKS Start Lublin)       
DNF Kamila Wójt (T.C. Chrobry Harfa - Harrysow Głogów)

Zdjęcia 

Żródło : rowery.org


Jacek dnia 30 czerwiec 2007 20:00:00 0 Komentarzy · 7755 Czytań · Drukuj · PDF
Wyniki Mistrzostw Polski U-23 ( start wspólny 171 km ) - 30.06.2007 Kielce
MP 2007Wyniki Mistrzostw Polski U-23 ( start wspólny 171 km ) - 30.06.2007 Kielce
Masłów - Brzezinki - Scholasteria - Mąchocice - Masłów ( 11 x 17,1 km)

1 Piotr Krysman (GKS Tarnowia Tarnowo Podgórne)
2 Maciej Paterski (KTK Kalisz)
3 Piotr Osiński (TKK Pacific Norda Atala Toruń)
4 Paweł Wachnik (GKS Tarnowia Tarnowo Podgórne) +0.15
5 Mateusz Komar (DHL-Author) +0.20
6 Łukasz Modzelewski (LEGIA TV-4) +0.20
7 Tomasz Olejnik (USSA Pavily Barentin Romet Renex Bydgoszcz) +0.20
8 Sławomir Bury (Amore Vita - McDonald's) +1.12
9 Adrian Honkisz (Miche) +1.12
10 Jakub Komar (Konińskie Ludowe Towarzystwo Cyklistów Konin) +1.16

Zdjęcia

Żródło : rowery.org


Jacek dnia 30 czerwiec 2007 16:00:00 0 Komentarzy · 7402 Czytań · Drukuj · PDF
Wyniki Mistrzostw Polski 2007 Elita ( jazda indywidualna na czas - 45 km ) - 28.06.2007
MP 2007Wyniki Mistrzostw Polski 2007 Elita ( jazda indywidualna na czas - 45 km ) - 28.06.2007
Trasa: Chęciny - Bolmin - Chęciny - Bolmin - Chęciny

1 Łukasz Bodnar (Action-Uniqa ) 54.55 (49.2 km/h)
2 Jarosław Rębiewski (CCC Polsat) +0.08
3 Mateusz Taciak (CC Etupes - Limaro Kórnik) +0.16
4 Tomasz Lisowicz (CCC Polsat) +0.37
5 Marcin Sapa (DHL-Author) +1.07
6 Marcin Osiński (Action Uniqa) +1.08
7 Robert Radosz (Action Uniqa) +1.33
8 Tomasz Kiendyś (CCC Polsat) +1.44
9 Bartosz Huzarski (Action Uniqa) +1.54
10 Wojciech Pawlak (Dynatek) +2.08
11 Paweł Szaniawski (CCC Polsat) +2.12
12 Dawid Krupa (Dynatek) +2.29
13 Krzysztof Ciesielski (DHL Author) +3.22
14 Michał Pawlyta (Legia TV-4) +3.27
15 Sławomir Kohut (Amore Vita McDonalds) +3.42
16 Grzegorz Żołędziowski (CCC Polsat) +4.37

Żródło : rowery.org


Jacek dnia 28 czerwiec 2007 13:00:00 0 Komentarzy · 7072 Czytań · Drukuj · PDF
Wyniki Mistrzostw Polski Kobiet (jazda indywidualna na czas - 20 km) - 27.06.2007 Kielce
MP 2007Wyniki Mistrzostw Polski Kobiet (jazda indywidualna na czas - 20 km) - 27.06.2007 Kielce

1 Joanna Ignasiak (Pol-Aqua) 28.38.63
2 Magdalena Zamolska (Pol-Aqua) 28.51.00
3 Bogumiła Matusiak (Primus Łódź) 28.56.36
4 Katarzyna Barczyk (Primus Łódź) 29.03.99
5 Maja Włoszczowska (HALLS) 29.09.60
6 Małgorza Wysocka (Pol-Aqua) 29.10.85
7 Aleksandra Wnuczek (KROSS Ziemia Darłowska) 29.27.54
8 Agnieszka Pietr (Primus Łódź) 29.35.95
9 Ewa Bugdoł (GK Gliwice) 29.53.28
10 Aleksandra Dawidowicz (HALLS) 30.01.13
11 Monika Grzebinoga (Primus Łódź) 30.15.08
12 Anna Harkowska (UKS Lider Słubice) 30.21.43
13 Aleksandra Zabrocka (Flota Gdynia) 30.29.26
14 Martyna Ryńska (Orlęta Gorzów Wlkp.) 31.02.37
15 Katarzyna Szczurek (KKCiM Smok Kraków) 31.50.70
16 Marzena Wasiuk (Primus Łódź) 32.07.93
17 Natalia Frączek (Pol-Aqua) 32.12.69
18 Magdalena Gregorczyk (ALKS Stal Grudziądz) 32.14.68
19 Kinga Mudyn (MLKS Baszta) 32.17.53
20 Anna Bazan (LKS Trasa Zielona Góra) 32.19.68
21 Katarzyna Polkowska (Primus Łódź) 32.26.77
22 Ewa Komander (LZS Bryksjusz Gościęcin) 33.58.28
MP 2007

Zobacz zdjecia

Żródło : sportowefakty.pl


Jacek dnia 27 czerwiec 2007 17:00:00 0 Komentarzy · 7396 Czytań · Drukuj · PDF
Wyniki Mistrzostw Polski U-23 ( jazda indywidualna na czas 30km ) - 27.06.2007 Kielce
MP 2007Wyniki Mistrzostw Polski U-23 ( jazda indywidualna na czas 30km ) - 27.06.2007 Kielce

1 Maciej Bodnar (UC Basso Piave) 37.34
2 Dariusz Batek (HALLS) +1.27
3 Piotr Pyszny (KTK Kalisz) +1.29
4 Paweł Cieślik (GKS Tarnovia) +1.45
5 Maciek Paterski (KTK Kalisz) +1.49
6 Łukasz Modzelewski (Legia-TV4) +1.50
7 Mateusz Komar (DHL Author) +1.59
8 Paweł Wachnik (GKS Tarnovia) +1.59
9 Jarosław Marycz (Team FidiBc.com) +2.01
10 Hubert Tułacz (KTK Kalisz) +2.05
11 Łukasz Leszczyński (KLT Konin) +2.10
12 Mateusz Jędrzejczyk (KLT Konin) +2.12
13 Paweł Mikulicz (TKK Pacific) +2.27
14 Piotr Osiński (TKK Pacific) +2.38
15 Tomasz Repiński (Legia-TV4) +2.42
16 Jakub Średziński (ALKS Stal Grudziądz) +2.43
17 Radosław Kwiatkowski (TKK Pacific) +2.58
18 Adrian Kurek (ALKS Stal Grudziądz) +3.20
19 Łukasz Bujko (LUKS JF Duet Goleniów) +3.24
20 Michał Buczek (Legia-TV4) +3.24
21 Tomasz Kuras (MapaMap) +3.28
22 Marcin Jasiński (LUKK Krokus) +3.38
23 Michał Nawrocki (KTK Kalisz) +3.42
24 Rafał Janik (MapaMap) +3.51
25 Bartosz Zadykowicz (ALKS Stal Grudziądz) +4.24
26 Bartosz Banach (WKS Flota Gdynia) +4.43
27 Jarosław Stępień (ALKS Stal Grudziądz) +4.55
28 Mariusz Piotrowicz (LUKS Goleniów) +5.31
29 Jarosław Komenda (LUKS Goleniów) +11.33

Zobacz zdjęcia

Żródło : sportowefakty.pl


Jacek dnia 27 czerwiec 2007 16:00:00 0 Komentarzy · 7242 Czytań · Drukuj · PDF
Torowe zawody w Czechach
W dniach 20.06 i 21.06.2007 odbyły się torowe zawody w czeskiej Pradze i Brnie, w których uczestniczyli zawodnicy ALKS "STAL" Grudziądz
Wyniki zawodów

Jacek dnia 25 czerwiec 2007 00:00:00 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 6362 Czytań · Drukuj · PDF
Pełne wyniki Pucharu Polski Kobiet (IV seria) - Rogóźno Chemża 22-23.06.2007
Wyniki Pucharu Polski Kobiet (IV seria) - 22-23 czerwiec 2007 Rogóźno i Chełmża

Rogóźno 22.06.2007 jazda indywidualna na czasKategoria junioka młodsza
  Kategoria kobiety OPEN
Chełmża23.06.2007 start wspólnyKategoria juniorka młodsza
  Kategoria kobiety OPEN

Miedzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - 22-23 czerwiec 2007 Rogóźno i Chełmża

Rogóźno 22.06.2007 jazda indywidualna na czasKategoria młodzik
  Kategoria młodziczka
Chełmża23.06.2007 start wspólnyKategoria młodzik
  Kategoria młodziczka

Liga UKS - 22-23 czerwiec 2007 Rogóźno i Chełmża

Rogóźno 22.06.2007 jazda indywidualna na czasKategoria żak
Chełmża23.06.2007 start wspólnyKategoria żak

Zdjęcia z Chełmży (www.sportowefakty.pl)

Jacek dnia 23 czerwiec 2007 17:00:00 0 Komentarzy · 5895 Czytań · Drukuj · PDF
Strona 105 z 108 << < 102 103 104 105 106 107 108 >
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Kwiecień 2019 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007