ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj16 Kwietnia 2024 11:35

razy
MP 2010 Tor (Elita) - Pruszków 28-30.09.2010 (Dzień drugi)
W drugim dniu rozgrywanych w Pruszkowie Mistrzostw Polski na torze w sesji przedpołudniowej Adrian Tekliński zajął 2 miejsce w elimacjach do sprintu, Rafał Sarnecki 5 a Krzysztof Maksel 10. Adrian Tekliński i Rafał Sarnecki wygrywając swoje biegi awansowali do pólfinału. Rozegrano też pierwsze konkurencje Omnium. Wyniki okrążenie z lotu 1 - Grzegorz Stępniak, 3 - Łukasz Bujko, 7 - Dawid Głowacki, 8 - Mateusz Nowaczek, 13 - Paweł Bernas. Wyniki wyścigu eliminacyjnego 1 - łukasz Bujko, 3 - Grzegorz Stępniak, 4 - Dawid Głowacki, 5 - Paweł Brylowski, 6 - Mateusz Nowaczek, 9 - Paweł Bernas. Po dwóch konkurencach zajmują wspólnie z Rafałem Ratajczykiem pierwsze miejsce.

W sesji popołudniowej Dawid Głowacki zdobył złoty medal w wyścigu punktowym. W sprincie Adrian Tekliński zdobył srebrny medal a Rafał Sarnecki zajął 4 miejsce. Wyniki trzeciej konkurencji Omnium wyścigu punktowym 1 - Dawid Głowacki, 6 - Grzegorz Stępniak, 7 - Łukasz Bujko, 8 - Mateusz Nowaczek, 9 - Paweł Bernas. Po trzech konkrencjach 2- Grzegorz Stępniak (10pkt), 3 - Łukasz Bujko (11), 4 - Dawid Głowacki (12).

Jacek dnia 29 września 2010 14:00:00 0 Komentarzy · 6103 Czytań · Drukuj · PDF
MP 2010 Tor (Elita) - Pruszków 28-30.09.2010
W dniach 28-30.09.2010 w Pruszkowie odbywają się Mistrzostwa Polski na Torze w kategorii Elita.

W pierwszym dniu w sesji przedpołudniowej zawodnicy ALKS "STAL" Grudziądz zdobyli 3 medale. Drużyna w składzie Adrian Teliński, Rafał Sarnecki, Krzysztof Maksel zdobyla złoty medal w sprincie drużynowym. W wyścigu drużynowym na 4000m złoto wywalczyla drużyna w składzie  Dawid Głowacki, Paweł Brylowski, Grzegorz Stępniak, Łukasz Bujko zaś srebro drużyna w składzie Mateusz Nowaczek, Paweł Bernas, Mateusz Mikulicz, Mateusz Trepkowski. Drużyna kobiet ( Paulina Cywinska, Natalia Mitkowska, Kinga Urbaś ) w wyścigu na 3000m zajęła 5 miejsce.

W sesji wieczornej rerezentanci ALKS "STAL" Grudziądz wywalczyli kolejne 4 medale w kat. Elita. W wyścigu na 1km Adrian Tekliński zbobył złoty medal, Krzysztof Maksel brązowy medal a Rafał Sarnecki zajął 5 miejsce. Złoty medal wywalczyli Dawid Głowacki z Łukaszem Bujko w wyścigu Madison a Paweł Brylowski z Mateuszem Nowaczkiem brązowy medal. W tej samej konkurencji wystarowali jeszcze juniorzy Mateusz Mikulicz i Mateusz Trepkowski zajmując 4 miejsce.

W zaległym wyścigu na 1km w kat. U-23 złoty medal zdobył Adrian Tekliński a srebrny Krzysztof Maksel.

Jacek dnia 28 września 2010 12:00:00 0 Komentarzy · 6032 Czytań · Drukuj · PDF
Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych (jazda dwójkami) - Robakowo 25.09.2010
Wyniki wyścigu w ramach Kolarskiej Liga Uczniowskich Klubów Sportowych ( jazda dwójkami ) rozegranego 25 września 2010 w Robakowie.

Wyniki

Jacek dnia 25 września 2010 15:00:00 0 Komentarzy · 6077 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym - Sankt Petersburg (dzień 6)
W szóstym dniu Mistrzostw Europy na Torze w sesji przedpołudniowej w eliminacjach Keirinu w kat U-23 Adrian Tekliński zajął 2 miejsce w biegu i awansował do półfinału.

W sesji popołudniowej odpadł w półfinale i będzie jechał o 7 miejsce.

Jacek dnia 15 września 2010 11:00:00 0 Komentarzy · 5075 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym - Sankt Petersburg (dzień 5)
W piątym dniu Mistrzostw Europy na Torze po czwartej konkurencji OMNIUM w kat. U-23 ( 4000 m ) Grzegorz Stępniak zajmuje 5 miejsce. W piątej konkurencji ( Scratch ) był 5 i zajmuje po pieciu konkurencjach 3 miejsce.
Wygrywając ostatnią konkurencję OMNIUM ( 1km ) zdobył brązowy medal.

Wyniki Omnium

Jacek dnia 14 września 2010 16:00:00 0 Komentarzy · 4245 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym - Sankt Petersburg (dzień 4)
W czwartym dniu Mistrzostw Europy na Torze w sesji przedpołudniowej w pierwszej konkurencji OMNIUM ( okrążenie ze startu lotnego ) Grzegorz Stępniak zajął 1 miejsce. W drugiej konkurencji ( wyścig punktowy ) był 5 i zajmuje po dwóch konkurencjach 2 miejsce.
W kolejnej konkurencji OMNIUM ( wyścigu eliminacyjnym ) zajął 8 miejsce i obecnie w łącznej klasyfikacji zajmuje 4 miejsce.

Jacek dnia 13 września 2010 13:00:00 0 Komentarzy · 4564 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym - Sankt Petersburg (dzień 3)
W trzecim dniu Mistrzostw Europy na Torze w sesji przedpołudniowej w eliminacjach sprintu w kat U-23 Adrian Tekliński zajął 6 miejsce. W dalszej rywalizacji wygrał bieg i awansował do 1/16  następnie przegrał walkę najlępszą ósemkę.

W sesji popołudniowej Mateusz Trepkowski mimo upadku zajął 7 miejsce w wyścigu punktowym Juniorów.

Jacek dnia 12 września 2010 09:00:00 0 Komentarzy · 4954 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym - Sankt Petersburg (dzień 2)
W drugim dniu Mistrzostw Europy na Torze w sesji przedpołudniowej w eliminacjach sprintu drużynowego w kat U-23 drużyna w składzie z Rafałem Sarneckim i Adrianem Teklińskim zająła 3 miejsce ( do drugiego miejsca zabrakło 0.1 sek a do pierwszego 0,3 sek) i wieczorem będzie jechała o brązowy medal. Mateusz Mikulicz zajął 8 miejsce w eliminacjach wyścigu na 3km w kat. Junior.

W sesji wieczornej drużyna sprintu drużynowego w kat. U-23 zdobyła brązowy medal.

Wyniki sprintu drużynowego

Jacek dnia 11 września 2010 10:50:00 0 Komentarzy · 4844 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym - Sankt Petersburg (dzień 1)
W pierwszym dniu odbywających się w Sankt Petersburgu Mistrzostwach Europy na Torze w sesji przedpołudniowej w eliminacjach wyścigu drużynowego na 4 km w kat Junior drużyna w składzie z Mateuszem Trepkowskim i Mateuszem Mikuliczem zająła 4 miejsce i wieczorem będzie jechała o brązowy medal. Drużyna sprintu drużynowego Juniorów w składzie której jechał Lucjusz Kardaaś, zajęła 5 miejsce.

W sesji wieczornej drużyna juniorów w wyścigu na 4 km przegrała walkę o brązowy medal i zajęła 4 miejsce. W wyścigu na 1 km w kat U-23 Krzysztof Maksel zajął 6 miejsce.

Jacek dnia 10 września 2010 14:00:00 0 Komentarzy · 4369 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym - Sankt Petersburg 10-15 Wrzesień 2010
W dniach 10-15 wrzesień 2010 rozgrywane będą w Sankt Petersburgu Mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym, w których wystartuje 26 zawodniczek i zawodników z Polski.
W składzie tym znaleźło się 9 reprezentantów ALKS STAL Grudziądz Orlicy: Paweł Brylowski, Grzegorz Stępniak, Mateusz Nowaczek, Adrian Tekliński, Rafał Sarnecki, Krzysztof Maksel oraz juniorzy: Mateusz Trepkowski, Mateusz Mikulicz, Lucjusz Kardaś.

Jacek dnia 09 września 2010 08:00:00 0 Komentarzy · 4292 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Polski w jeździe drużynowej - Godziesze Wielke 29.08.2010
Reprezentantki ALKS STAL OCETIX Grudziądz Aleksandra Kardas, Kinga Urbaś, Natalia Nowak, Monika Kopińska zdobyły złoty medal w kat. juniorka w rozegranych w Godzieszach Wielkich w dniu 29.08.2010 Mistrzostwach Polski w jeździe drużynowej. Również złoty medal wywalczyła drużyna w kat. junior młodszy w składzie Łukasz Klasiński, Paweł Madrak, Tomasz Madrak, Borys Korczyński. Drużyna w kategori Kobiet Elita w składzie Paulina Cywińska, Natalia Mitkowska, Katarzyna Pik i Magdalena Kizerwetter-Świda zajęły brązowy medal.