ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj29 Lutego 2024 03:15
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy
Darczyńcy klubu

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Województwo Kujawsko Pomorskie
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
natorze.pl
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
1257
razy
Liga UKS (start wspólny) - Januszkowo 10.09.2023
Wyniki wyścigu w ramach Ligi Uczniowskich Klubów sportowych (start wspólny) rozegranego w dniu 10 września 2023 roku w Januszkowie.

Jacek dnia 11 września 2023 08:00:00 0 Komentarzy · 717 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS / Puchar Wójta Gminy Świecie n/Osą (start wspólny) - Świecie nad Osą 9.09.2023
Wyniki wyścigu o Puchar Wójta Gminy Świecie n/Osą w ramach Ligi Uczniowskich Klubów sportowych (start wspólny) rozegranego w dniu 9 września 2023 roku w Świeciu nad Osą.

Jacek dnia 10 września 2023 20:00:00 0 Komentarzy · 618 Czytań · Drukuj · PDF
Utena - Litwa 17-19.08.2023
W dniach 17-19.08.2023 grupa juniorek ALKS STAL Grudziądz startowała w międzynarodowym wyścigu kolarskim "Utena 2023" w którym zaprezentowała się z dobrej strony. Oliwia Rybkiewicz zajęła V, Daria Ostrycharz VI miejsce w klasyfikacji generalnej a Oliwia Kępczyńska zwyciężyła na pierwszym etapie.


Jacek dnia 21 sierpnia 2023 08:00:00 0 Komentarzy · 694 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS (start wspólny) - Lipienica 19.08.202
Wyniki wyścigu w ramach Kolarskiej Liga UKS (start wspólny) rozegranego 19 sierpnia 2023 roku w miejscowości Lipienica

Jacek dnia 21 sierpnia 2023 07:00:00 0 Komentarzy · 463 Czytań · Drukuj · PDF
XVIII Międzynarodowy Wyścig Kolarski Memoriał W.Paducha (start wspólny) - Kijewo Królewskie 6.08.2023
Wyniki XVIII Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego - Memoriał Wojciecha Paducha (start wspólny) rozegranego w dniu 6 sierpnia 2023 roku w Kijewie Królewskim.

Jacek dnia 06 sierpnia 2023 18:00:00 0 Komentarzy · 523 Czytań · Drukuj · PDF
XIX Międzynarodowe Kryterium Uliczne "Nagroda Gruczna" - Gruczno 5.08.2023
Wyniki XIX Międzynarodowego Kryterium Ulicznego "Nagroda Gruczna" Eliminacja do Mistrzostw Polski w Kryterium Ulicznym dla Kobiet OPEN rozegranego w dniu 5 sierpnia 2023 roku w Grucznie.

Jacek dnia 06 sierpnia 2023 07:00:00 0 Komentarzy · 442 Czytań · Drukuj · PDF
X Międzynarodowe Kryterium Uliczne - XX Memoriał Szymona Wołocha - Grudziadz 04.08.2023
Wyniki X Międzynarodowego Kryterium Ulicznego ( XX Memoriał Szymona Wołocha ) rozegranego w dniu 4 sierpnia 2023 roku w Grudziądzu.



Jacek dnia 05 sierpnia 2023 07:00:00 0 Komentarzy · 459 Czytań · Drukuj · PDF
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Pruszków 28-30.07.2023
W rozegaranej w dniach 28-30.07.2023 Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w klarstiwe torowym w kategorii junior młodszy bardzo dobrze zaprezentowali się reprezentanci ALKS STAL Grudziądz.

Osiągnięcia medalowe

Złoty medal - sprint drużynowy Daria Ostrycharz, Daria Dębicka,
Agata Groszewska
Złoty medal- sprint drużynowy
Aleksander Kasprowicz, Jakub Milewski,
Maxom Skórski
Złoty medal- wyścig drużynowy
Daria Ostrycharz, Daria Dębicka,
Michalina Rzeszot, Julia Kopowska
Złoty medal - wyścig drużynowy Aleksander Kasprowicz, Jakub Milewski,
Igor Pietrzak, Paweł Jurek
Złoty medal
- Madison Aleksander Kasprowicz, Jakub Milewski
Srebrny medal - Medison
Daria Ostrycharz, Daria Dębicka
Srebrny medal
- sprint
Agata Groszewska
Srebrny medal
- 2 km 
Aleksander Kasprowicz
Brązowy medal- Keirin
Agata Groszewska

Pełne wyniki

Zawodnicy i zawodniczki ALKS STAL Grudziądz zwyciężyli w klasyfikacji kubowej zdobywając łącznie 9 medali ( 5 złotych, 3 srebrne i 1 brązowy ) .


 
  
  
  
 



Jacek dnia 30 lipca 2023 18:00:00 0 Komentarzy · 383 Czytań · Drukuj · PDF
Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym - 11-16.07.2023 Anadia
W rozegranych w dniach 11-16.07.2023 w Anadi Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w kolarstwie torowym zawodncy ALKS STAL Grudziądz zanotowali następujące wyniki:

- 4 miejsce w sprincie drużynowym juniorek - Natalia Walecka, Nikola Jankowska
- 5 miejsce w sprinie juniorek - Natalia Walecka
- 5 miejsce w sprincie drużynowym U-23 - Tomasz Dobrzyński
- 8 miejsce w Keirinie juniorek - Natalia Walecka
- 11 miejsce w wyścigu na 500m juniorek  - Nikola Jankowska





Jacek dnia 17 lipca 2023 07:00:00 0 Komentarzy · 451 Czytań · Drukuj · PDF
XXIX Ogólnolpolska Olimpiada Młodzieży w kolarstwie - Czestochowa 15-16.07.2023
Wyniki XXIX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kolarstwie szosowym rozegranej w dniach 15-16.07.2023 w Częstochowi.

Jacek dnia 16 lipca 2023 22:00:00 0 Komentarzy · 460 Czytań · Drukuj · PDF
XXXIII Ogólnopolski Wyścig Kolarski - Wysocko Wielkie, Chynowa, Droszew - 7-9.07.2023
Wyniki XXXIII Ogólnopolskiego Wyścigu Kolarski rozegranego w dniach 7-9.07.2023r. w Wysocko Wielkie, Chynowa, Droszew


Jacek dnia 10 lipca 2023 07:00:00 0 Komentarzy · 460 Czytań · Drukuj · PDF
Strona 2 z 134 < 1 2 3 4 5 > >>
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Wrzesień 2023 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007