ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj27 Czerwiec 2019 10:59
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
2752
razy
Puchar Polski w Kolarstwie szosowym - Dąbki - Jarosławiec 1-2.06.2019
Wyniki Pucharu Polski w Kolarstwie szosowym rozegranego w dniach 1-2.06.2019 w miejscowości Dąbki, Jarosławiec

Zdjęcia:
1.06.2019
 2.06.2019


Jacek dnia 03 czerwiec 2019 07:00:00 0 Komentarzy · 134 Czytań · Drukuj · PDF
VI Ogólnopolskie Kryterium Kolarskie o Puchar Burmistrza Miasta Darłowo - Darłowo 31.05.2019
Wyniki VI Ogólnopolskiego Kryterium Kolarskiego o Puchar Burmistrza Miasta Darłowo -rozegranego dnia 31.05.2019 w Darłowie




Jacek dnia 31 maj 2019 23:00:00 0 Komentarzy · 119 Czytań · Drukuj · PDF
XXXVII Wyścig Kolarski Juniorów - Dobczyce 24-26.05.2019
Wyniki XXXVII Wyścigu Kolarskiego Juniorów ( Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS juniorów „Złote Koło" ) rozegranego w dniach 24-26.05.2019 w Dobczycach

Jacek dnia 29 maj 2019 10:00:00 0 Komentarzy · 129 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Polski Juniorów Młodszych/Juniorek Młodszych - Łódź 23-25.05.2019
Wyniki Pucharu Polski Juniorów Młodszych/Juniorek Młodszych ( Eliminacja OOM ) rozegranego w dniach 23-25.05.2019 w Łodzi


Jacek dnia 28 maj 2019 10:00:00 0 Komentarzy · 140 Czytań · Drukuj · PDF
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski na torze - Pruszków 17-19.05.2019

Na zakończonych Młodzieżowych Mistrzostwach Polski na torze w Pruszkowie w dniach 17-19.05.2019 r., nasi zawodnicy zdobyli 7 medali, w tym 2 złote, 2 srebrne i 3 brązowe,

JUNIORZY:

Złoty medal
- madison
Radosław Lewandowski,
Kamil Taczyński

Srebrny medal

- sprint drużynowy

Sylwia Kulczyk,
Daria Szebeko

Brązowy medal

- madison

Sylwia Kulczyk,
Daria Szebeko

Brązowy medal
- sprint
Szymon Welens

MŁODZIEŻOWCY U-23

Złoty medal

- madison

Bartosz Rudyk,
Dawid Migas

 
Srebrny medal
- 4000 m drużyna  
Bartosz Rudyk,
Jakub Ścibior,
Dawid Migas.
Łukasz Michalski

Brązowy medal

- omnium

Bartosz Rudyk


Pełne wyniki

Jacek dnia 20 maj 2019 09:00:00 0 Komentarzy · 161 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS - Świecie nad Osą 18.05.2019
Wyniki wyścigu w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych / Międzywojewódzkie Mistrzostwa w kolarstwie szosowym młodzików (start wspólny) rozegranego w dniu 18 maja 2019 roku w miejscowości Świecie nad Osą

Jacek dnia 18 maj 2019 15:00:00 0 Komentarzy · 151 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS - Zbójno 11.05.2019
Wyniki wyścigu w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych ( start wspólny ) o Puchar Wójta Gminy Zbójno rozegranego w dniu 11 maja 2019 roku

Jacek dnia 12 maj 2019 18:00:00 0 Komentarzy · 169 Czytań · Drukuj · PDF
MWK 2019 - Wyniki IV etapu (start wspólny) Grudziądz - Grudziądz
XXXI Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki IV etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 4.05.2019 na trasie Grudziądz - Grudziądz ( 85km )

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1RUBENIS Pauls
LATVIAN National Team
1h 56' 11"
2LOOTUS Stefan
ESTONIAN National Team
+ 00' 05"
3FRĄTCZAK Radosław
POLISH National Team
+ 00' 05"
4FOLDAGER Anders
Team MASCOT WorkWear
+ 00' 05"
5PRYMAKOU Kiryl BELARUSSIAN National Team
+ 00' 05"
6KHABAZI Tornike
GEORGIAN Cycling Team
+ 00' 09"

Klasyfikacja indywidualna po etapach - sponsor koszulki ZAXY

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1DONALDSON Robert
HMT Hospitals Giant CT
8h 52' 28"
2VAN VEENENDAAL Hidde ZEROgas WV de Jonge Renner
+ 0h 00' 14"
3RUTKOWSKI JakubUKS COPERNICUS TORUŃ CCC
+ 0h 00' 20"

Klasyfikacja punktowa po etapach - sponsor koszulki MPGN Grudziądz

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1DONALDSON Robert HMT Hospitals Giant CT

Klasyfikacja aktywny po etapach - sponsor koszulki Firma METRONA POLSKA

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1SOSZKA Jakub
SMS ŻYRARDÓW

Klasyfikacja urodzony w 2002 po etapach - sponsor koszulki Urząd Marszałkowski w Toruniu

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1DONALDSON Robert HMT Hospitals Giant CT

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika POMORZA i KUJAW po etapach - sponsor KPZ LZS Toruń

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1 RUTKOWSKI Jakub
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC

Klasyfikacja drużynowa po etapach - sponsor koszulki WIO Grudziądz

Miejsce Drużyna
1LATVIAN National Team





Jacek dnia 04 maj 2019 12:00:00 0 Komentarzy · 212 Czytań · Drukuj · PDF
MWK 2019 - Wyniki III etapu (start wspólny) Świecie - Świecie.
XXXI Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki III etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 3.05.2019 na trasie Świecie - Świecie ( 102,2 km )

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1KARPENKO GlebESTONIAN National Team
2h 20' 59"
2PONIATOWSKI DanielSMS ŚWIDNICA
+ 00' 17"
3SOSZKA JakubSMS ŻYRARDÓW
+ 00' 17"
4DONALDSON Robert HMT Hospitals Giant CT
+ 00' 17"
5KRAMARČÍK PavolSLOVAK National Team
+ 00' 17"
6VANČO Tobias
SLOVAK National Team
+ 00' 17"

Klasyfikacja indywidualna po etapach - sponsor koszulki ZAXY

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1DONALDSON Robert
HMT Hospitals Giant CT
6h 55' 23"
2VAN VEENENDAAL Hidde ZEROgas WV de Jonge Renner
+ 0h 00' 14"
3RUTKOWSKI JakubUKS COPERNICUS TORUŃ CCC
+ 0h 00' 20"

Klasyfikacja punktowa po etapach - sponsor koszulki MPGN Grudziądz

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1DONALDSON Robert HMT Hospitals Giant CT

Klasyfikacja aktywny po etapach - sponsor koszulki Firma METRONA POLSKA

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1SOSZKA Jakub
SMS ŻYRARDÓW

Klasyfikacja urodzony w 2002 po etapach - sponsor koszulki Urząd Marszałkowski w Toruniu

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1DONALDSON Robert HMT Hospitals Giant CT

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika POMORZA i KUJAW po etapach - sponsor KPZ LZS Toruń

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1 RUTKOWSKI Jakub
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC

Klasyfikacja drużynowa po etapach - sponsor koszulki WIO Grudziądz

Miejsce Drużyna
1ZEROgas WV de Jonge Renner




Jacek dnia 03 maj 2019 16:20:00 0 Komentarzy · 208 Czytań · Drukuj · PDF
MWK 2019 - Wyniki II etapu (start wspólny) Lisewo - Płużnica
XXXI Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki II etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 2.05.2019 na trasie  Lisewo - Płużnica ( 86,2 km )

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1DONALDSON RobertHMT Hospitals Giant CT
2h 02'10"
2RUTKOWSKI JakubUKS COPERNICUS TORUŃ CCC
+ 00' 09"
3PONOMAR AndrewUKRAINIAN National Team
+ 00' 18"
4VAN VEENENDAAL Hidde ZEROgas WV de Jonge Renner
+ 00' 24"
5SCHMIDT Emil VintherTeam MASCOT WorkWear
+ 00' 35"
6KRAMARČÍK Pavol
SLOVAK National Team
+ 00' 35"

Klasyfikacja indywidualna po etapach - sponsor koszulki ZAXY

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1DONALDSON Robert
HMT Hospitals Giant CT
4h 34' 07"
2VAN VEENENDAAL Hidde ZEROgas WV de Jonge Renner
+ 0h 00' 16"
3RUTKOWSKI JakubUKS COPERNICUS TORUŃ CCC
+ 0h 00' 20"

Klasyfikacja punktowa po etapach - sponsor koszulki MPGN Grudziądz

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1DONALDSON Robert HMT Hospitals Giant CT

Klasyfikacja aktywny po etapach - sponsor koszulki Firma METRONA POLSKA

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1SOSZKA Jakub
SMS ŻYRARDÓW

Klasyfikacja urodzony w 2002 po etapach - sponsor koszulki Urząd Marszałkowski w Toruniu

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1DONALDSON Robert HMT Hospitals Giant CT 

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika POMORZA i KUJAW po etapach - sponsor KPZ LZS Toruń

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1 RUTKOWSKI Jakub
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC

Klasyfikacja drużynowa po etapach - sponsor koszulki WIO Grudziądz

Miejsce Drużyna
1ZEROgas WV de Jonge Renner





Jacek dnia 02 maj 2019 17:40:00 0 Komentarzy · 218 Czytań · Drukuj · PDF
MWK 2019 - Wyniki 2 półetapu I etapu Jabłonowo Pom. - Jabłonowo Pom.
XXXI Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki 2 półetapu I etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 1.05.2019 na trasie Jabłonowo Pom. - Jabłonowo Pom. ( 58,8km )

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1RUSHBY MaxHMT Hospitals Giant CT
1h 15' 24"
2KURITS JoonasESTONIAN National Team
+ 00' 00"
3DONALDSON RobertHMT Hospitals Giant CT
+ 00' 00"
4SOSZKA Jakub
SMS ŻYRARDÓW
+ 00' 00"
5WIŚNIEWSKI DawidSMS ŻYRARDÓW
+ 00' 00"
6RZEPKA Robert
SMS ŻYRARDÓW
+ 00' 00"

Klasyfikacja indywidualna po etapach - sponsor koszulki ZAXY

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1VAN VEENENDAAL Hidde
ZEROgas WV de Jonge Renner
2h 31' 53"
2RUBENIS PaulsLATVIAN National Team
+ 0h 00' 01"
3LITVINTSEV AntonESTONIAN National Team
+ 0h 00' 04"

Klasyfikacja punktowa po etapach - sponsor koszulki MPGN Grudziądz

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1RUBENIS PaulsLATVIAN National Team

Klasyfikacja aktywny po etapach - sponsor koszulki Firma METRONA POLSKA

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1KURITS JoonasESTONIAN National Team

Klasyfikacja urodzony w 2002 po etapach - sponsor koszulki Urząd Marszałkowski w Toruniu

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1LEWANDOWSKI Radosław POLISH National Team

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika POMORZA i KUJAW po etapach - sponsor KPZ LZS Toruń

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1LEWANDOWSKI Radosław
POLISH National Team

Klasyfikacja drużynowa po etapach - sponsor koszulki WIO Grudziądz

Miejsce Drużyna
1POLISH National Team





Jacek dnia 01 maj 2019 17:35:00 0 Komentarzy · 199 Czytań · Drukuj · PDF
Strona 2 z 110 < 1 2 3 4 5 > >>
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Grudzień 2018 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007