ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj14 Kwietnia 2024 23:33
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy
Darczyńcy klubu

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Województwo Kujawsko Pomorskie
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
natorze.pl
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
13676
razy
Moskwa - Styczeń 2008

W styczniu 2008 odbyły się Otwarte Mistrzostwa Rosji na torze Kryłatskoje w Moskwie. W zawodach tych uczestniczyli zawodnicy i zawodniczki ALKS STAL Grudziądz, którzy w tym czasie przebywali na zgrupowaniu w Moskwie. Uczestniczyli również w zawodach jakie odbyły się w dniach: 8-12.01.2008r i 16-20.01.2008r.

W zawodach uczestniczyli: Sara Magdalena Patrycja Wiśniewska Brylowski Paweł Frańczuk Adrian Głowacki Dawid Hirsz Dawid Kościecha Paweł Krysztofik Tomasz Stępień Jarosław Szymanek Krzysztof Tekliński Adrian Zadykowicz Radosław

I. W dniach 8-12.01.2008r rozegrano cykl zawodów, w których uczestniczyło 158 zawodników i zawodniczek. Rozegrano:

1. Trzydniowe omnium składające się z trzech wyścigów punktowych, wyścigów na jedno okrążenie ze startu zatrzymanego i lotnego, oraz km. W tych zawodach brali udział: Dawid Głowacki i Tomek Krysztofik.

- W wyścigach punktowych zajmowali miejsca w drugiej dwudziestce,

- Okrążenie ze startu zatrzymanego - 1 miejsce Dawid Głowacki i 5 miejsce Tomasz Krysztofik,

- Okrążenie ze startu lotnego - 3 miejsce Dawid i 4 miejsce Tomek,

- 3 Km - 6 miejsce Dawid i 12 miejsce Tomek

W klasyfikacji końcowej Dawid Głowacki zajął 8 lokatę, a Tomasz Krysztofik był 15-ty.

2. Przez kolejne cztery dni trwały osobno wyścigi punktowe. Miejsce Polaków w tych zawodach:

- 1 dzień – 6 miejsce Głowacki Dawid, 8 miejsce Stępień Jarosław, 12 miejsce Frańczuk Adrian, w drugiej dwudziestce: Hirsz Dawid, Kościecha Paweł, Szymanek Krzysztof, Tekliński Adrian, Zadykowicz Radosław

- 2 dzień – 7 miejsce Stępień Jarosław, 8 miejsce Kościecha Paweł, 9 miejsce Brylowski Paweł, w dwudziestce: Hirsz Dawid, Frańczuk Adrian

- 3 dzień – 1 miejsce Stępień Jarosław, 2 miejsce Frańczuk Adrian, 3 miejsce Brylowski Paweł, 4 miejsce Kościecha Paweł (11 Hirsz Dawid, 17 Zadykowicz Radosław)

- 4 dzień – 4 miejsce Stępień Jarosław, 6 miejsce Frańczuk Adrian, w dwudziestce: Kościecha Paweł, Tekliński Adrian

3. Kobiety rywalizowały w omnium na które składały się konkurencje średnio i krótkodystansowe. W ogólnej klasyfikacji Magdalena Sara zajęła 12 miejsce, a Wiśniewska Patrycja uplasowała się w drugiej dwudziestce.

4. Magda i Patrycja wystartowały wraz z Białorusinką (Tolkanicowa Anna) również w drużynie zajmując 4 miejsce.

II. Kolejne zawody na torze „Kryłatskoje” odbyły się w dniach 16-20.01.2008r. Uczestniczyło w nich 222 zawodników i zawodniczek.

1. Polska grupa uczestniczyła w omnium sprinterskim gdzie w klasyfikacji końcowej zawodnicy uzyskali miejsca: 9- Kościecha Paweł, 16- Szymanek Krzysztof, 20- Tekliński Adrian, 26 -Hirsz Dawid.

2. Na dystansie 4km drużynowo Polska ekipa w składzie: Brylowski Paweł, Głowacki Dawid, Krysztofik Tomasz, Stępień Jarosław w eliminacjach uzyskała 3 miejsce, ale ostatecznie z czasem 4:23,57 zajęła 4 lokatę.

3. Na tym samym dystansie indywidualnie zawodnicy zajęli miejsca: 9- Głowacki Dawid, 14- Krysztofik Tomasz, 15-Brylowski Paweł, 21- Frańczuk Adrian, 25- Zadykowicz Radosław

4.W scratchu Dawid Głowacki wywalczył 3 miejsce.

5. W wyścigu punktowym Polacy zajęli: 4 miejsce -Brylowski Paweł,13 miejsce - Głowacki Dawid, 19 miejsce -Krysztofik Tomasz

6. Kobiety: Magdalena Sara i Patrycja Wiśniewska w drużynie z Sawczenko Eleną były drugie.

7. W konkurencjach indywidualnych

- Scratch: 5 miejsce Sara Magdalena 10 miejsce Wiśniewska Patrycja

- Wyścig punktowy: 10 miejsce Wiśniewska Patrycja 12 miejsce Sara Magdalena

- 3KM: 7 miejsce Sara Magdalena 14 miejsce Wiśniewska Patrycja

- Wyścig australijski: 5 miejsce Sara Magdalena 14 miejsce Wiśniewska Patrycja


Opracowanie: Katarzyna Tołomanow

Zdjęcia: polsprint.com

Jacek dnia 03 lutego 2008 00:00:00 0 Komentarzy · 8334 Czytań · Drukuj · PDF
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Styczeń 2024 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007