ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj03 Marca 2024 06:56
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy
Darczyńcy klubu

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Województwo Kujawsko Pomorskie
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
natorze.pl
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
4369
razy
Wyniki OOM na torze 2007 - Szczecin 9-12.08.2007
W rozegranej w Szczecinie w dniach 9-12.08.2007 Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w kolarstwie torowym reprezentanci ALKS "STAL" Grudziądz zdobyli jeden brązowy medal za sprawą Mateusza Bożejewicza w wyścigu na 500 m.

Wyniki reprezentantów ALKS "STAL" Grudziądz:
3 miejsce- 500 m Mateusz BożejewiczWyniki 
4 miejsce- sprint drużynowy Mateusz Nowaczek,
Mateusz Bożejewicz,
Paweł Lewandowski
Wyniki 
4 miejsce- druzyna 3000mMateusz Nowaczek,
Mateusz Bożejewicz,
Mateusz Moszyński,
Marek Staniszewski
Wyniki 
7 miejsce- 2000 m Mateusz NowaczekWyniki 
8 miejsce- wyścig punktowyMateusz Bożejewicz  

Medaliści OOM w kolartwie torowym - Szczecin 9-12.08.2007

kobiety

500 m
1. Aleksandra Drejgier (WMZKol Warszawa) 37:560
2. Paula Fronczak (LUKS ART Print Olsztyn) 39:697
3. Krystyna Czerniak (WMZKol Warszawa) 39:819

wyścig punktowy
1. Aleksandra Drejgier (MWZKol Warszawa)
2. Karolina Garczyńska (LUKS Dwójka Stryków)
3. Karolina Karasiewicz (LUKS wójka Stryków)

sprint
1. Aleksandra Drejgier (MWZKol Warszawa)
2. Dominika Żukowska (WLUKK Brzeg Nysa Bustan)
3. Paula Fronczak (LUKS Art Print Olsztyn)
4. Krystyna Czerniak (MWZKol Warszawa)

2 km
1. Aleksandra Drejgier (MWZKol)
2. Karolina Garczyńska (LUKS Dwójka Stryków)
3. Karolina Karasiewicz (LUKS wójka Stryków)
4. Aleksandra Maciąg (KROSS Ziemia Darłowska)

mężczyźni

2 km
1. Andrzej Bartkiewicz (WLUKK Brzeg Nysa Bustan) 2:25:896
2. Szymon Godras (KS Elektro-Bud BOGO Szczecin) 2:28:740
3. Paweł Lis (KTK Kalisz) 2:26:370
4. Paweł Piotrowicz (KS Elektro-Bud BOGO Szczecin) 2:31:162

3 km drużyna
1. SPOŁEM TOYOTA CENTRAL ŁÓDŹ 3:30:440
(P.Laskowski, K.Leśniak, P.Wroński, D.Drozdowski)
2. KTK KALISZ 3:31:820
(A.Marciniak, M.Nowak, P.Lis, P.Wojciechowski)
3. TKK PACIFIC-SMS TORUŃ 1 3:33:432
(R.Rynkowski, D.Bartkiewicz, P.Pokwicki, Marcin Gołaś)
4. ALKS STAL EKOBUD OCETIX GRUDZIĄD 3:34:006
(M. Bożejewicz, M.Nowaczek, M.Moszyński, M.Staniszewski)

500 m
1. Paweł Laskowski (KS Społem Toyota Central Łódź) 34:435
2. Kacper Leśniak (KS Społem Toyota Central Łódź) 35:790
3. Mateusz Bożejewicz (ALKS Stal EKobud Ocetix Grudziądz) 35:870

Wyścig punktowy
1. Andrzej Bartkiewicz (WLUKK Brzeg Nysa Bustan) 18
2. Szymon Godras (Elektro-Bud BoGo Szczecin) 14
3. Wojciech Pszczolarski (WLUKK Brzeg Nysa Bustan) 11

madison
1. WLUKK BRZEG NYSA BUSTAN 13
2. KS SPOŁEM TOYOTA CENTRAL ŁÓDŹ 12
3. KTK KALISZ 12

sprint drużynowy
1. KS SPOŁEM TOYOTA CENTRAL ŁÓDŹ 1:20:541
2. TKK PACIFIC-SMS TORUŃ 1 1:23:189
3. KTK KALISZ 1:23:213
4. ALKS STAL EKOBUD OCETIX GRUDZIĄDZ 1:23:309

sprint
1. Paweł Laskowski (KS Społem Toyota Central Łódź)
2. Paweł Piotrowicz (KS Elektro-Bud BoGo Szczecin)
3. Tomasz Żyłka (LKS Baszta Golczewo)
4. Krzysztof Maksel (WLUKK Brzeg Nysa Bustan)


Jacek dnia 12 sierpnia 2007 20:00:00 1 Komentarzy · 8161 Czytań · Drukuj · PDF
Komentarze
marass dnia 13 sierpnia 2007 12:15:38
nie no brak słów żeby takie pecha mieć.... :/
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Marzec 2024 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007